Įkraunama...
Įkraunama...

Nebėga ašaros

QUOTE(Ellen @ 2004 07 21, 15:25)
Svejkos mamytes,
Tikiuosi dar ne visos pabego i kaimus ar kitas atostogu vietas. vacation1.gif  Mes tai  dar tikrai ne... Kaip tik dabar pats darbymetis... Suneliui 2 sav su trupuciu  clap.gif . Na aisku kaip ir kiekvienas mazuliukas kartais pakriuksi, parekia, laugh.gif bet dar niekados asaros nebego. O pati maciau kai musu kaimynui ligoninej jau pirma diena asaros kaip pupos riedejo. Gal galit patart?

Tai čia normalu, juk tik nuo antrojo mėnesio ir turi pasirodyti ašarėlės...
Atsakyti
musu berneliui asarikes pasirode 5,5 men, net keista buvo matyt, nes taip iprate buvom, kad asarikiu nera. o asaru kanalus buvo isvale jau 3 menesiu. as tada ir paklausiau, kada asarytes turi pasirodyt? tai nusijuoke tipo is durno klausimo ir nepasake unsure.gif
Atsakyti
mums asaros pasirode 4 menesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga83 @ 2007 10 07, 14:52)
maniskiui irgi kokiam antram menesi pasirode asareles.. ax.gif

mano kukulis irgi, gal antra menesi pirmos asareles pasirode, bet gal tik dvi, o vliau triju men
Atsakyti
Mūsų mažylei bėgo ašaros gal nuo savaitės, tačiau kitiems vaikams ašarų liaukos tvarkosi net iki mėnesio ... Tačiau manoji kai verkia Jai ne visada bėga ašaros. Nebėga tuomet, kai Ji tiesiog rėkia, kai nuobodu ar nori dėmesio ...
Atsakyti
Bega asaros verkiant nuo savaites smile.gif
Atsakyti
oho kaip anskti leliukai pradejo verkti, maniskis tai gal nuo kokio 3-4men tiktai, bet ir taip kai verkia sugraudina mama, o dar kai su asarom tai isvis smile.gif
Atsakyti
Kadangi maziuke beveik neverkdavo tai sakyciau pirmasias asaras pamaciau ,kaip skiepijom pirmaji skiepa poliklinikoj smile.gif taip graudu man pasidare.... blush2.gif
Atsakyti
Pirmosios asareles pasirode 1,5 men, puikiai atsimenu, nes ta diena diploma atsiemiau ir mano mazylis pirma karta verke su asaromis (aisku ne is dziaugsmo) biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad aš radau šią temelę biggrin.gif
Man neramu, kad man leliukui ant dienų bus aštuoni menesiai, o ašarėlių dar nėra g.gif Kai buvo apie du men. nei is to nuriedejo po ašarelę iš kiekvienos akytes. Ir viskas. Užsigaunam verkiam, bet ašarų nėra. Aplamai, man dabar atrodo, kad mes mažai verkiam. Labiau pazyziam ir tiek. Papykstam ir sulaukia mamos dėmesio. Net nežinau, gal aš prisigalvoju g.gif
Kai buvo puse metų, patikrinau akis ir pasakiau gydytojai, kad nebėga. Ji nusijuoke ir patiklsino, kad sulauksim.
Kaip kiekvienai mamai svarbu, gal galetume patarti del ašaryčių ir užsiklykančio verkimo.
Ačiū visoms is anksto 4u.gif
Atsakyti
Manajai jau ryt menesiukas bet dar be asaru verkiam smile.gif
Atsakyti
juokas juokas,bet mano dukryte pirma asara parode budama puses metuku smile.gif ir nematau tame nieko keista,jeigu vaikui viskas gerai,nieko neskauda,tai ko jam asaroti wub.gif
Atsakyti