Įkraunama...
Įkraunama...

Duonkepės - 3

QUOTE(Sense @ 2015 06 11, 20:50)
Ir as pameciau viena mentele  doh.gif  gal zinote kaip prancuziskai butu, googlas nesamones vercia.

Daiva_Z kreipkites i gamintojo atstova Lietuvoje, gal ka patars.
As kiek klausiau parduotuvese, jie neprekiauja tokiais dalykais.


ebay paieškok
arba atsargines dalis galima užsisakyt va čia
http://www.agservice...es/default.aspx
Atsakyti
paieskociau, bet nezinau kaip prancuziskai mentele. Nes mano prancuzu firmos.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 06 11, 22:18)
paieskociau, bet nezinau kaip prancuziskai mentele. Nes mano prancuzu firmos.


pale de pétissage

dar gali būt


melangeurs pour machine a pain
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 12 birželio 2015 - 08:14
Aciu labai labai, kazka randu, tik reik ziuret ar pavyks parisiust. O tiek jau laiko sedziu nuleidus rankas 4u.gif 4u.gif
p.s. googlas truputi pataise "petrissage"
Atsakyti
Sveiki, perskaičiau senas temas, bet neradau atsakymo. 4u.gif
Ar būna duonkepių su keramikiniu vidumi (kubiliuku)?
Gal būt šiais laikais atsirado kažkas kitas, tobulesnis daiktas, kuris ne tik duoną gali iškepti, pvz. multifunkcinis puodas + duonkepė?
Atsakyti
Vis dėl to nusprendžiau pirkti duonkepę, o vėliau multifunkcinį puodą, o ne 2 viename 4u.gif Ar dar yra kepančių duonkepėse? Senesnėse temose skaičiau gerų atsiliepimų apie Moulinex, kažin kokie dabar modeliai geresni g.gif
Aš duonkepę naudočiau:
1. Juodos duonos minkymui ir kepimui su natūraliu raugu.
2. Mielinės tešlos minkymui, batono - pyrago kepimui.
3. Duonos-pyrago su riešutais, razinomis, įvairiomis sėklomis minkymui ir kepimui.
4. Tešlų minkymui tokių kaip makaronų, koldūnų.
5. Jogurto gamybai.
6. Nežinau ar bus praktiškai naudojama bagečių kepimui, bet dabar labai reikia lotuliukas.gif
Idealu būtų, kad indas būtų ne tefloninis, o keramikinis, bet niekur nemačiau tokios, gal kas gali pasufleruoti 4u.gif
Atsakyti
bagetes daug labiau apsimoka kepti orkaitėje labai mažos jos telpa duonkepėj ir visiškai neapsimoka mokėt papildomai už tą priedą
Atsakyti
Greičiausiai iškepčiau 1-2 kartus ir tas priedas būtų padėtas į šalį, 6 punktą galima išbraukti.
Atsakyti
Iškilo toks klausimas ar Tefal = Moulinex, o gal tai reiškia kad gamina Kinijoj toj pačioj įmonėj visas duonkepes ir užklijuoja kokį nori lipduką Tefal, Boman, Moulinex ar bet kokį kitą g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiukaTi @ 2016 02 12, 11:33)
Vis dėl to nusprendžiau pirkti duonkepę, o vėliau multifunkcinį puodą, o ne 2 viename  4u.gif Ar dar yra kepančių duonkepėse?  Senesnėse temose skaičiau gerų atsiliepimų apie Moulinex, kažin kokie dabar modeliai geresni....

Aš antri metai dar keikiu prisiminus tą laiką kol kepiau su Moulinex doh.gif Na gal ten buvo būtent nekokybiškas produktas doh.gif
Atsakyti
Aš turiu moulinexą jau nemažai metų, tai jis man super batonams, bandelėms, koldūnams užminkyti.
Visai pasiteisino uogienės virimas.

Ruginės su raugu duonos jis man neišminko be pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2016 02 12, 15:40)
Aš antri metai dar keikiu prisiminus tą laiką kol kepiau su Moulinex doh.gif Na gal ten buvo būtent nekokybiškas produktas  doh.gif

Koks jūsų modelis? Ką būtent blogai darė?
Atsakyti