Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(Masiania* @ 2014 11 02, 01:17)
Kazkaip praejo Meducio manija, mazai kas kepa, retai kas prisimena.

Neužmirštas medutis, oi nea;)
Helovynui kepiau toki kaip zuzi_šoka.
Super gavosi, nors kai kepiau lakštelius, tai visokių minčių buvo, žadėjau švilpinti į šiukšlinę, bet padariau iki pabaigos-ir rezultatas -puikus.
Ir tai nebuvo vienintelis medutis tą vakarą. Dar viena viešnia atsinešė medutį.
biggrin.gif
Atsakyti
Labas, mergaites,

gal galetumet patarti, kokie priedai tiktu i Kirbes meducio grietinini krema? Ta prasme, riesutai, gal kokie persikai konservuoti, ar bananai pvz? Gal kas isbandet?
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2014 11 26, 10:03)
Labas, mergaites,

gal galetumet patarti, kokie priedai tiktu i Kirbes meducio grietinini krema? Ta prasme, riesutai, gal kokie persikai konservuoti, ar bananai pvz? Gal kas isbandet?

Su džiovintomis slyvomis ir riešutais tikrai skanu - patikrinta! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2014 11 26, 08:03)
Labas, mergaites,

gal galetumet patarti, kokie priedai tiktu i Kirbes meducio grietinini krema? Ta prasme, riesutai, gal kokie persikai konservuoti, ar bananai pvz? Gal kas isbandet?

Manau, tiktu visokie priedai, kurie jums paciai patinka, arba tiems zmonems, kurie valgys torta. Zinau, kad SM moterys dare ir su konservuotais persikais, kons. vysniom, kons. kriausem, zele gabaliukais, dziovintom slyvom, dziov. abrikosais, riesutais itt., ir pan. Kas ka megsta. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kepejėlės,
Man toks klausimas iškilo. Jei kepciau lakštus be medaus? Niekas nebandėte? Noreciau karameliniu kremu pertepti ir galvoju, kad medaus skonis permustų karamele, o labai lengvai gaminami ir skanus man būtent medaus torto lakstai.
Atsakyti
*Pavasarė*, vietoj medaus dėkite tą patį kiekį kondensuoto pieno
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2014 11 28, 23:39)
Sveikos, kepejėlės,
Man toks klausimas iškilo. Jei kepciau lakštus be medaus? Niekas nebandėte? Noreciau karameliniu kremu pertepti ir galvoju, kad medaus skonis permustų karamele, o labai lengvai gaminami ir skanus man būtent medaus torto lakstai.


Oi, norit - bandykit, ir mums parašysit ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. Ir as siandien kepsiu Kirbes meduti. Kiek mazdaug gramu cukraus dedat i krema?
Atsakyti
Sveikos mamytes zadu kepti medaus torta is lakstu, ir noreciau kokio lengvesnio pertepimo nei grietines, mastau apie toki:

500g maskarpones
400ml plakamos grietineles
1 citrinos sultys
100g cukraus

kaip manot ar ne per mazai/perdaug cukraus? Ar nereiketu standiklio i girtienele?

Arba gal pasiulysit kita krema, turiu indeli maskarpones ir noretusi panaudot. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Bet ar tikrai toks kremas bus lengvesnis nei grietinės- grietinėlės? Juk maskarponė riebesnė už jas abi 4u.gif

Kiek esu eksperimentavusi, labai gaivų skonį kreme suteikia žalioji citrina (laimas).

Manau, maskarponės - grietinėlės įdarui tikrai nereikia jokio grietinėlės standiklio. Cukraus visada dedu pagal skonį - vieni mėgsta rūgščiau, kiti - saldžiau. O šis pertepimas, kurį parašei, panašu, kad pagal cukraus kiekį bus gaivus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artulia: 19 gruodžio 2014 - 09:27
Sakykit, kodėl kirbės medaus torto pagrindas man visad įdumba?? Sukrenta ir viskas, nesuprantu ką blogai darau, kelis kartus tik pavyko gerai iškepti.
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2014 12 22, 21:59)
Sakykit, kodėl kirbės medaus torto pagrindas man visad įdumba?? Sukrenta ir viskas, nesuprantu ką blogai darau, kelis kartus tik pavyko gerai iškepti.

Gal per anksti orkaite atidarot ir kaip biskvias sukrenta?
Atsakyti