Įkraunama...
Įkraunama...

Čia namus kuria provanso ir klasikos mylėtojos

QUOTE(Cobre @ 2013 01 22, 22:26)
Na nemink tu ant skaudzios vietos  doh.gif  Ismestas is namu jis turi buti  biggrin.gif  Taip gera buvo kuri laika be jo, o vyras vel partempe  ta bruda  doh.gif

O as jau maniau, kad man vienai telikas stoga rauna, stovi va kaip prielipas ant komodos - nei grozio, nei naudos, tikras brudas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Noriu, kad kas nors ji iremintu ir ant sienos pakabintu, bet vis neprisnekinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 01 22, 22:35)
O as jau maniau, kad man vienai telikas stoga rauna, stovi va kaip prielipas ant komodos - nei grozio, nei naudos, tikras brudas drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Noriu, kad kas nors ji iremintu ir ant sienos pakabintu, bet vis neprisnekinu doh.gif

na toki bruda i remus blink.gif tu ka, visai jis to nevertas schmoll.gif as tai noreciau ji i kokia spintele uzdaryti. bet tai be sansu kol kas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2013 01 22, 23:39)
na toki bruda i remus  blink.gif  tu ka, visai jis to nevertas  schmoll.gif  as tai noreciau ji i kokia spintele uzdaryti. bet tai be sansu kol kas  biggrin.gif

Remuose, kol tyli, dar puse velnio, as neturiu kur ta sintele deti, bet mintis baisiai gera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2013 01 22, 22:20)
Klausimas - graziuose interjeruose svetainese nera teliko, jis kazkur anapus..arba telikai virs zidinio. Tai kur turi buti telikas? prie didziuju langu, kad sedint ant sofkos vaizdas vertusi, tik telikas ta vaizda truputi uzstotu, ar telikas prie sienos, kai langai lieka uz nugaros ir sone? kaip pas jus?


na, mums iki gražaus interjero toli, bet ... teliko visai neturim, todėl ir problemos kur jį dėt kol kas nėra lotuliukas.gif Šiaip laidai yra atvesti į virtuvę ir į gyvenamąjį kambarį. Bet jei vistik atsitiktų taip, kad tas telikas pas mus kažkokiu būdu atsirastų, tai jis būtų tik virtuvėj, ten tokiam užkabory (todėl labai tikiuosi, kad MB ši idėja nepatiks ir jis nuspręs, kad ir visai neverta to teliko pirkti jei jau negalima 'normaliai' žiūrėti biggrin.gif ). Nes gyvenamajam ant tos sienos šalia lango, kur laidai, aš planuoju pakabinti tokį didelį senovinį laikrodį wub.gif ir kadangi jis yra MB tėvų dovana, tai tikiuosi jis neprieštaraus, kad aš jį tokioj geroj ir garbingoj vietoj noriu pakabinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2013 01 22, 19:47)
Aga, iš kur tos spintos? Kokios medžiagos? Kokia kaina?
Ieškau ir aš...

IKEA čia


NAUJA TEMA
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti