Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 160 tema

O kur jus matot kaina ir aprasyma g.gif
Atsakyti

QUOTE(vasile @ 2012 12 29, 20:25)
crocs.eu nemokamas siuntimas ir taip smile.gif

Tai kad mokamas g.gif

QUOTE(kipitun @ 2012 12 29, 20:26)
Šaip stengiuosi susilaikyti nuo pastabų ir patylėti, bet kažkaip nesusilaikiau dabar:ax:
O kodėl jūs nepažiūrit dydžių lentelės? Prie kiekvienų batų yra dydžių lentelė, kodėl į ją nežiūrit? Ten rašo  42.5 9. Tai ar papraščiau klausti, o paskui dar kartą klausti unsure.gif
Kažkaip paskutiniu metu temoje padaugėjo tokių klausimų, į kuriuos labai paprasta susirasti atsakymus pačioms. Ar čia man taip tik pasirodė....

Tai va, kad skirtingai merginos rašo, tai ir nesusigaudau... Ir, manau, ne aš viena blaškausi unsure.gif
Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
duoda kam nors crocsams nemokamą siuntimą ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(urgit@ @ 2012 12 29, 22:18)
O kur jus matot kaina ir aprasyma  g.gif

Net nepasižiūrėjau lotuliukas.gif
Nes aš mačiau kad MD tokiais prekiauja, tai rašo, kad pūkiniai. Kaina 125 lt. doh.gif
Atsakyti
http://www.ebay.co.u...=item3a7d07c01c

bet kokybe tai as isivaizduoju paltuko uz 9,99svaro cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darmin: 29 gruodžio 2012 - 21:32
QUOTE(zuzanele @ 2012 12 29, 21:26)
Tai kad mokamas g.gif
Tai va, kad skirtingai merginos rašo, tai ir nesusigaudau... Ir, manau, ne aš viena blaškausi unsure.gif
Ačiū atsakiusioms 4u.gif


pakartosiu dar karteli

eur35- uk3 - usa5
eur 36.5 - UK4 - usa6
eur37.5- UK5-usa7
eur 38.5- UK6- usa8
eur39.5 - UK7 -USA9
eur 41 - UK8- USA10
eur42.5 - UK9- USA11

europiniu dydziu kitokiu nera, tad jei koja 40 reikia galvoti ar uzsisakyti 39.5 ar 41 4u.gif
Atsakyti
Gal http://www.escentual.com koks kodukas yra pirmam pirkimui? Ar pas juos nebuna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2012 12 29, 22:30)
http://www.ebay.co.u...=item3a7d07c01c

bet kokybe tai as isivaizduoju paltuko uz 9,99svaro  cool.gif



aha sitas. kaina tai papigiai. kazi kaip naturoj atrodo g.gif baisu pirkti taip tik is reklamines fotkes
Atsakyti

Gal kas jungtusi Vilniuje ptie crocs. co.uk, iki nemokamo siuntimo,
nes is www.crocs.eu kainos daug didesnes

http://www.crocs.co....-...utlet&sid=w
Atsakyti
Pati nemaciau realiai tokios, bet isivaizduoju tokia pati kaip LT pardavineja Gariunuose ar kituose turguose uz simtus, jas gi visas is Kinijos veza.
Atsakyti
QUOTE(dia10 @ 2012 12 29, 18:59)
Nuvaziavau pasimatavau tai su dydziu prasoviau :-( o gal galima jiems parasyt kad pakeistu i didesni dydi, nes matau dar neissiunte uzsakymo. Gal kas taip daret?

As jiems vakar rasiau, kad mano anuliuotu uzsakyma, ir i emaila, ir per sistema.. Sudziuko, nieko neatrase.. Fe kaip nusivyliau.

QUOTE(Selga @ 2012 12 29, 19:13)
Merginos, o kur Pumpkin Patch pūkinių striukių galima rast? Tik  per tarpininkes? g.gif

Nea, UK, galima LT korta pirkti, bet nesiuncia i LT. Siunciau tik per siuntu firmike.
Bet turekite omeny, kad labai pukai lenda. Bent jau is mano vaikino modelio - nerealiai. Bet vis tiek kita karta pirksiu lotuliukas.gif Vaikui dzin, man tai butu katastrofa. O jis juodu nenesioja, ne taip matosi.

QUOTE(zuzanele @ 2012 12 29, 20:14)
Užsiprenumeravau crocs naujienlaikraštį, gavau 20 proc. nuolaidos kodą. Norėjau paklausti, tai aš galėsiu pritaikyti tik šitą ar abu - ir tą 30 ir 20? rolleyes.gif Ar aš čia per daug noriu... blush2.gif

Visada geriausiai paciai pabandyti, nes viena karta nesumuoja, su kitom akcijom - sumuoja.

QUOTE(zuzanele @ 2012 12 29, 20:28)
Šiandien dukra matavosi šiuos batus, sakė viduje parlonas, o kailiukas tik viršuje. Sako žiemą nepavaikščiosi, tik per balas rolleyes.gif
Batai

Kokie jie nemieli realiai, va todel ir kaina tokia.
O kieti kokie.
As kai nuo senu laiku turiu Nadia modeli, tai jie tokie man mieli, ta guma tik apacioj, bet atrodo gan minksta, o virsus is viso mielas.. O cia kokia plastamase. Man turbut crocsai ir normaliausi, kuriu virsus ne guma, o medziaga, oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 29 gruodžio 2012 - 22:20
Išbandžiau surinkus krepšelį, tai nemokamas siuntimas su 20 proc. nuolaida. O jei 30 proc, tai jau mokamas. Nežinau kaip kitoms g.gif
Atsakyti