Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(viliuosi @ 2012 12 26, 23:10)
Su šventėm visas  newyear.gif
Visų tortai nuostabūs.
Keli mano savai šeimai.


lb grazus visi, bet labiausiai tas su senio kojom biggrin.gif is ko sniegas padarytas?
Atsakyti
SARAH thumbup.gif Visi iki vieno

VILIUOSI thumbup.gif
Atsakyti
visi sventiski,smagus tortukai.roze kokia grazi!
o su seniu sniegas lyg cukraus vata atrodytu g.gif
Atsakyti
su praejusiomis sventomis Kaledomis ir su artejanciais pijokais Naujaisiais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nuostabus jusu sventiniai tortai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Nevute, as kaip tik toki besmegeni zadejau Naujiems daryti, galvojau ar isvis imanoma, niu dabar bent jau pavyzdi turesiu jei jus nieko pries mirksiukas.gif man kaip diletantei bus daug lengviau mirksiukas.gif 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 12 27, 10:29)
Nevute, as kaip tik toki besmegeni zadejau Naujiems daryti, galvojau ar isvis imanoma, niu dabar bent jau pavyzdi turesiu jei jus nieko pries  mirksiukas.gif man kaip diletantei bus daug lengviau  mirksiukas.gif  4u.gif  ax.gif  blush2.gif


As tikrai nieko pries smile.gif

Neatsimenu ar keliau situos, man atrodo, kad nekeliau g.gif uzsilike smile.gif

Zvairaake Minė smile.gif

user posted image

Si jau esu rodziusi, bet cia biskiuka kitoks smile.gif

user posted image

user posted image



Atsakyti
Sveikos 4u.gif Su sventem visas newyear.gif

Norejau klaust,gal kas is Klaipedieciu galetu padaryti man 4 teletabius? blush2.gif aisku uz atlygi 4u.gif

man reikia sausio 2 dienai,tortuka pasidarysiu pati,bus napoleonas,seimos ratui,papuosimo kaip ir nereikia,nevalgom,bet mazyles gimtadienis bus,o ji dievina teletabius bigsmile.gif

jei kas sutiks,parasykit i az,vistiek sventem daug darot,gal liks mases ir mano norui rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Nevute @ 2012 12 27, 11:47)


jau smurfiukai wub.gif is kokios mases lipdei? ax.gif
Atsakyti
Kokie gražūs šventiniai tortukai. Išduokit paslaiptį, iš kur tos gražios baltos ir mėlynos snaigytės padarytos?
Atsakyti
Nevutes smurfikai ir Mine labai fainuoliai wub.gif

Pasirodau su paskutiniais savo tortukais siais metais smile.gif

Snikersas, 2,9kg

user posted image

Snikersas, 3,2kg

user posted image
Atsakyti
Labai grazus tortukai tiek Nevutes,tiek Mingailiux... 4u.gif .Saunu,kad yra is ko mokytis..
Reduke27-snaiges darytis su sitokiom formelem is cukrines mases;

http://www.ebay.co.u...=item1e6850b1cd
Atsakyti
nevute,labai grazi minnie ir kiti tortukai
Atsakyti
kazi ar adrija dar cia lankosi, seniai bemaciau jos groziu
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 12 26, 22:23)
lb grazus visi, bet labiausiai tas su senio kojom biggrin.gif  is ko sniegas padarytas?

Ačiū. Kaip jau kažkuri spėjo, iš cukraus vatos. Pirkau Maximoj indelyje. Iš pradžių labai gražiai žiūrėjosi, bet jei ilgiau palaikyti reikia šilumoje, vata pradeda leistis. Kadangi visi mano tortai tik saviems, tai ir nebaisu bandyti, savi atleidžia visokias klaideles 4u.gif Čia parašiau jei kam kartais norėsis papuošti su ja, kad žinotumėt ko galima tikėtis 4u.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2012 12 26, 22:54)

VILIUOSI  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti