Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gijo kirpimas / plyšimas?

QUOTE(Lauksve @ 2014 12 06, 22:17)
As galvoju jums butinai reikia pas kita daktare nueiti, juk cia medicininiai dalykai, galbut jusiske daktare nepakankamai kompetentinga spresti tokias problemas. Daktaras turetu isiklausyti ir padeti spresti problema.
As irgi net is anksto turiu tokiu baimiu, nors dar tik pora savaiciu po gimdymo, bet jausmai nekokie. Tik tikrai manau, kad nurasyt visko laikui negalima, reikia eiti ieskoti pagalbos ir spresti tai


Buvau pas Bangą Kulikauskaitę privačiai, tai nu tikrai atrodo patikima, gera gydytoja. Apžiūrėjo tiek rankomis viską, tiek echoskopu, sakė, kad man apskritai nelabai ką skaudėt turėtų, nes neva aš išorėje suplyšau, kaklelis net neįtrūko ir nebuvo nubrozdintas... O randai sakė jautrūs išliks iki pusmečio, gal ilgiau... verysad.gif verysad.gif verysad.gif

QUOTE(annushka @ 2014 12 07, 01:08)
Pas gydytoja gera, aisku, nueiti tikrai verta, tegu apziuri...
Mano situacija kiek panasi. Plysau stipriai, kai siuvo atrodo jokie nuskausminamieji nesuveike, nes absoliuciai viska jauciau  doh.gif labai ilgai normaliai i tulika nueit negalejau. Kaip ir sakot, nei sedet nei gulet, su kiekvienu zingsniu atrodo viska ten jauciau, net sunku apibudinti- ar tai tirpo ten, ar perse., toks bukas skausmas... Tas periodas namie turbut sunkesnis uz pati gimdyma, pati vos judet galejau, o vaikas neramus... Patogiausia, atsimenu, buvo ant keliu, paimu vaika ant ranku ir stoviu atsiklaupus ant lovos  doh.gif Zodziu, buvo viskas labai nenormalu tikrai ilgai ir nuobodziai, sonu sedet kazkur po 1,5 men jau kiek sugebejau. O zenklus palengvejimas na tikrai kazkur po 5 men...
Mano atveju padejo tik laikas. Visi nepatogumai dingo. O del seksiuko - dabar galiu jau pasakyti - viskas kur kas maloniau nei iki gimdymo smile.gif
Stiprybes Jums!


Ir man nelabai tas užšaldymas veikė, atrodo jaučiau kiekvieną adatos dūrį... verysad.gif Aš tai tik gulėdama pirmą mėn. maitinau dukrytę, net į lauką negalėjau išeit, nes beprotiškas plėšimas tarpvietėje būdavo, perštėjimas, maudimas... Po kiekvieno nuėjimo į tualetą eidavau praustis, tada purkšdavau antiseptinį purškaliuką, padėdavo kažkiek bent jau skausmą numalšint... Tikrai, kai pagalvoju, kad reikėtų vėl tą patį iškentėti dėl antro vaiko, lai meta į mane akmenis, bet nekentėčiau, jau geriau CP savo noru pasiprašyčiau...
Atsakyti
TOUMEI man atrodo ka pas jus daugiau psichologine problema nei fiziska. Sakau is savo patirties, pati turejau dideli plysima ir vyro bijojau kaip velnias kryziaus, jutau ta pati kaip ir jus, bet kazkiek padejo nusistatymas, kad si karta neskaudes ir po poros kartu skausmo neliko visai, pabandykit labiau atsipalaiduot ir negalvokit ka skaudes, banykit save nuteikt kita linkme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 07 gruodžio 2014 - 22:03
QUOTE(balleys @ 2014 12 07, 23:00)
TOUMEI man atrodo ka pas jus daugiau psichologine problema nei fiziska. Sakau is savo patirties, pati turejau dideli plysima ir vyro bijojau kaip velnias kryziaus, jutau ta pati kaip ir jus, bet kazkiek padejo nusistatymas, kad si karta neskaudes ir po poros kartu skausmo neliko visai, pabandykit labiau atsipalaiduot ir negalvokit ka skaudes, banykit save nuteikt kita linkme.


Bandysim... Dėkui už padrąsinimą 4u.gif
Atsakyti
o jei prieš tai kokią nuskausminančią žvakutę pabandyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 08, 17:23)
o jei prieš tai kokią nuskausminančią žvakutę pabandyt? g.gif


Apie tai nepagalvojau... Reikės paklausti ginekologės, gal kažką rekomenduos 4u.gif Ačiū už mintį. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 08, 21:31)
Apie tai nepagalvojau... Reikės paklausti ginekologės, gal kažką rekomenduos 4u.gif Ačiū už mintį. ax.gif


Tikrai puiki mintis! Juk galima tas pacias diclofenako zvakutes, kur iskart pogimdymo naudojama
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2014 12 08, 21:52)
Tikrai puiki mintis! Juk galima tas pacias diclofenako zvakutes, kur iskart pogimdymo naudojama


Man nieko nedavė po gimdymo, o jas parduoda be recepto?
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 08, 20:54)
Man nieko nedavė po gimdymo, o jas parduoda be recepto?

Ir ligoninėje nesiūlė žvakutės nuo skausmo? doh.gif
Ir namie po gimdymo galėjote naudoti, būtų palengvinę gyvenimą. Parduodamos be recepto, kiek atmintis neša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 08, 23:04)
Ir ligoninėje nesiūlė žvakutės nuo skausmo? doh.gif
Ir namie po gimdymo galėjote naudoti, būtų palengvinę gyvenimą. Parduodamos be recepto, kiek atmintis neša smile.gif


Nesiūlė, sakė tik klizmą pasistatyti, jeigu neišeis pasituštinti... Iš tikro bijojau kelias paras eit padaryti rimto reikaliuko, nes galvojau vėl suplyšiu visa doh.gif blink.gif Na, reiks tada šiandien užeit iki vaistinės, nusipirksiu vieną pabandymui, pažiūrėsim kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 09, 10:34)
Nesiūlė, sakė tik klizmą pasistatyti, jeigu neišeis pasituštinti... Iš tikro bijojau kelias paras eit padaryti rimto reikaliuko, nes galvojau vėl suplyšiu visa doh.gif  blink.gif Na, reiks tada šiandien užeit iki vaistinės, nusipirksiu vieną pabandymui, pažiūrėsim kaip seksis 4u.gif


Oj as net neisivaizduoju kaip be ju isgyventi butu galima!!!! Jos nuima ta skausma, tada bent pajudet imanoma, vaikscioti, pasisukt ant sono, nes be ju juk plesia viska ten. Jos man issigelbejimas buvo 10 pirmu paru, paskui nebereikejo.
Parduodamos vaistinej nebrangios visai. Reikia pirkt 100mg ten suaugusiems ir veikia apie 12 val. kai isidedi.
Atsakyti
QUOTE(Lauksve @ 2014 12 09, 12:13)
Oj as net neisivaizduoju kaip be ju isgyventi butu galima!!!! Jos nuima ta skausma, tada bent pajudet imanoma, vaikscioti, pasisukt ant sono, nes be ju juk plesia viska ten. Jos man issigelbejimas buvo 10 pirmu paru, paskui nebereikejo.
Parduodamos vaistinej nebrangios visai. Reikia pirkt 100mg ten suaugusiems ir veikia apie 12 val. kai isidedi.


Nu va, matot, manęs apie tai neinformavo... verysad.gif Tai kentėjau be nieko, paskui tik ibupromo pamenu pusę tabletės išgerdavau kai jau skausmo kęst nebegalėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toumei @ 2014 12 06, 14:34)
Tai žinokit, bandom... Aš paprasto lubrikanto netoleruoju, visada tik jau kokius brangius vandeninius naudodavom iki gimdymo, bet nu nors Jėzų šauk, niekaip nesigauna... Pradžioj tai vieną, tai kitą pusę maudena tuos randus, o paskui tai išvis kažkoks kosmosas, kai pabando giliau įeiti, tai atrodo, kad suplyšiu per naujo, tempia, duria ir atrodo, kad net nepralenda, kad ten ''užžako'' taip liaudiškai tariant... Man ir iki pastojant visada buvo taip gana sunku, visad skaudėdavo pradedant, nu, bet dabar tai amžinai apsiverkiu, nes tiesiog žiauriai susinervinu, kad esu kažkokia niekam tikus po to plyšimo, negaliu nei sau, nei vyrui malonumo suteikt ir vis sukasi mintis, o tai jeigu dabar visą laiką taip bus... sad.gif


Gali tokie jausmai būt dar ir dėl to, kad žindymas makštį veikia panašiai kaip menopauzė - po gimdymo visi hormonai persitvarkę, blogėja lytinių organų kraujotaka, kai kurioms moterims gali būti rimtai suplonėjusi ir išsausėjusi gleivinė.
Atsakyti