Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gijo kirpimas / plyšimas?

Ir plysau ir kirpo (nezinau net kas po ko seke), antro laipsnio plysimas. Gijo sunkiai, manau nes buvo vasara, karstos dienos, suto ten viskas.
Prieziurai daktare siule kazkokius prausiklius, bet as tik vandeneliu ploviau ploviau ir ploviau, po to isdziovindavau, purksdavau octenisept kasdien, pradejau dar ligoninej.
Po menesio tik atsisedau pirma kart.
Dabar 7 menesiai jau, viskas sugije, bet vaizdelis nekoks, taip ir liko tokie banguoti pavirsiai rando vietoj, skauda kol kas po smileysex.gif , zodziu matyt neprofesionali siuveja pasitaike wacko.gif
Atsakyti
Man kirpo. Siuvo tirpstančiais siūlais. Siūlės priežiūrai liepė po kiekvieno apsilankymo WC apsiprausti su vandenuku, o kartais su vaikišku muiliuku. Taip ir darau iki dabar.
Jau praėjo mėnuo. Siūlė sugijo, bet vis skauda. Ypač pradeda skaudėti į vakarą arba panešiojus kažką sunkaus. Vis apžiūrėdavau ją, bet nieko blogo nemačiau - sugiję gražiai. Bet užvakar pamačiau dvi rausvas dėmeles ant siūlės - pamaniau, gal prasiskėtė siūlė, kai dariau kokį staigų judesį ar sunkiau pakėliau. Bet vakar pastebėjau, kad tose vietose šiek tiek kraujuoja. O šiandien - pūlinukų baltas galvutes. Jas išspaudžiau, su spirituku pavaliau ir pamačiau, kad iš vienos žaizdelės kyšo lyg siūlas. Jį patraukiau, tai ištraukiau to "tirpstančio" siūlo atplaišas.
Tai taip ir nesupratau, kiek jie tirpsta, kiek reikia patiems ištraukti blink.gif
Kol kas į gydytojus nesikreipiau. Pastebėsiu, jei toliau pūliuos - tada teks važiuoti. Oj, kaip nenoriu ir bijau (skaudės... blush2.gif )
Atsakyti
man buvo 1 laipsnio tarpvietes iplysimas, susiuvo ir po savaites jau buvo sugije, dabar nieko nesimato ir jokio nejauciu diskomforto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Balandziuke @ 2013 02 21, 15:09)
Man kirpo. Siuvo tirpstančiais siūlais. Siūlės priežiūrai liepė po kiekvieno apsilankymo WC apsiprausti su vandenuku, o kartais su vaikišku muiliuku. Taip ir darau iki dabar.
Jau praėjo mėnuo. Siūlė sugijo, bet vis skauda. Ypač pradeda skaudėti į vakarą arba panešiojus kažką sunkaus. Vis apžiūrėdavau ją, bet nieko blogo nemačiau - sugiję gražiai. Bet užvakar pamačiau dvi rausvas dėmeles ant siūlės - pamaniau, gal prasiskėtė siūlė, kai dariau kokį staigų judesį ar sunkiau pakėliau. Bet vakar pastebėjau, kad tose vietose šiek tiek kraujuoja. O šiandien - pūlinukų baltas galvutes. Jas išspaudžiau, su spirituku pavaliau ir pamačiau, kad iš vienos žaizdelės kyšo lyg siūlas. Jį patraukiau, tai ištraukiau to "tirpstančio" siūlo atplaišas.
Tai taip ir nesupratau, kiek jie tirpsta, kiek reikia patiems ištraukti  blink.gif
Kol kas į gydytojus nesikreipiau. Pastebėsiu, jei toliau pūliuos - tada teks važiuoti. Oj, kaip nenoriu ir bijau (skaudės...  blush2.gif  )


tirpstantys siulai istirpsta per 7-10 dienu, bent jau man taip sake gydytoja smile.gif
Atsakyti
Na as gimdžiau prieš 4metus.Kirpo kažkaip istrižai, gyd komentaras buvo,kad mato jog plyšinėsiu, o prakirpus ir jai geriau siųti ir man pačiai mažiau skausmelio.Susiuvo su nuskausminamaisiais, nes labai aikčiojau.Po kiekvieno vis apsiplaudavau vandenuku, po rimtesnio reikalo dar su vaikišku muiliuku.pora savaitėlių ant to šono nesisėdau, bet po kokių penkių savaitėlių viskas buvo labai puiku.O ir randelio beveik visiškai nesijaučia.
Atsakyti
As plysau stipriai, turejau 4 laipsnio plysima, pirmos 2 savaites buvo tragiskos su ejimu didelio reikalo doh.gif o siaip sugijo viskas gan greitai, po kokiu nepilnu 2 savaiciu siulai iskrito, po kiekvieno apsilankymo apsiplaudavau vandeniu, atsisedau pirma kart po 4 savaiciu nes bijojau kad nesuplystu is naujo, dabar rando nei matosi nei jauciasi, bet kartais nelabai maloniai jauciasi smileysex.gif
Atsakyti
Gimdžiau prieš pusantrų metų. Vaikutis neišnešiotukas, todėl daktarės nuomone reikėjo kirpti, kad nebūtų sužalota vaiko galvytė. Kirpo įstrižai. Nepamenu kad kai siuvo būtų kokių nuskausminamųjų suleidę, turėjau savo vaikutį ant krūtinės ir kažkaip nelabai ir jaučiau to siuvimo. Per savaitę gana greitai viskas apgijo, galėjau ir sėdėt patogiai, ir į tualetą nueiti baisu nebebuvo rolleyes.gif neilgai trukus viskas visiškai užgijo, bet karts nuo karto randukas dar jaučiasi..
Atsakyti
po pirmo sunaus, kirpo ir siuvo... Savaite tikrai skaudejo smarkiai. Po 10 dienu jau buvo viskas gerai, sedaus, nors sake, reikes 2 sav. pasistengr nesisest. Jokiu pasekmiu nejauciau. Su antru nieko nedare: nei plysau nei siuvo-jausmas nerealus, jauciaus tokia pilna jegu. Pagimdziau ir pamirsau, tik gimda skausmingai susitraukinejo
Atsakyti
Mane kirpo, jau beveik menuo praejo kaip ir viskas normaliai buvo, kuo toliau tuo maziau skaudejo ir sestis jau bandziau minkstai ant sofos ar lovos. Bet uzvakar valanda pavaiksciojus lauke su mazuoju taip pradejo skaudeti, kad atrodo vel katik po gimdymo doh.gif vel vos paeinu ir sedziu tik ant vienos puses cray.gif
Atsakyti
Gimdymo metu plyšau, skaudėjo kol siuvo, nors ir nuskausmino - bet jau kai ledo pūslę pridėjo - aaaaaa, kaifas - skausmas atlėgo. Po to gerą savaitę nesėdau, siūlai iškrito maždaug per 2 savaites. Apsiplaut reikėjo po WC, jei rimtesnis reikalas prispirdavo - tai iš pradžių buvo ne kas - skaudėjo, rodės, kad tos siūlės iširs, tai gimdymo namuose paprašiau klizmutės thumbup.gif blush2.gif Po to dar savaitę tikrai neapsidžiaugdavau į WC ant rimto nuėjusi, tekdavo slyvų pavalgyt, kad lengviau būt. Dabar jau praėjo visi nesklandumai.
Atsakyti
Man praėjo jau 7 sav. po gimdymo, siūlai senai iškritę, viskas sugiję, bet po apžiūros gydytoja pasakė, kad susidarius granuliacija ant randelio.. išrašė Betadine žvakutes dviem savaitėm, bet aš jų nenoriu naudot, nes maitinu.. Sako galima jas naudoti neilgą laiką, bet aš prisibijau, visgi vaistas ne homeopatinis,...Gal kam teko susidurt?
O sakė, jei nenoriu, galiu nenaudot, jei neskauda, tik ilgai gis... Tai nežinau ką daryt...
Atsakyti
Kirpo mane, siuvo tirpstanciais siulais, siuliu bent kiek as suskaiciavau 3 biggrin.gif susiuvo ir viskas, tik kad sedejau ant sonu, o taip daugiau nieko nejauciau, nei skaudejo, nei persejo, aisku reikia labiau higienos laikytis 4u.gif po 7 savaiciu apsilankiau pas gine viskas tvarkoj 4u.gif
Atsakyti