Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(Alta @ 2013 01 18, 13:12)
Mačiau tik pradžią, nespėjus sulaukti Soliario pasirodymo užmigau. Įtariu, kad laimėjo Rudokas (bent jau iš reklaminių klipų sprendžiu, kad pasirodė neblogai)? O kaip Ruslanas, negi liko gale (sprendžiu pagal straipsnius internete)? Ir kokie vaidmenys atiteko atlikėjams sekančiai savaitei?
Beje, mane pribloškė Valinsko komentaras "Vyras, kuris yra moteris..." - čia apie Ruslaną.

kernagis laimejo kaip ir rode reklamoj, ot idomu ziuret kai zinai kas laimes doh.gif
o ka issirinko kitai savaitei as irgi nemaciau
Atsakyti
Rudokas pirmas, antra Renata, trečia Liepa, o paskutinis Ruslanas:)Man patiko komijos favoritai:)
Ruslanas kitą laidą bus Ostapenko, Donalda - Siuzi Kvaten, Irena - Anastacia, Soliaris - Sasha Song, Viktoras - ELlE, Liepa - Aivaras Stepukonis, Renata - Tina Turner, Rudokas - Šaras Mačiulis.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 01 18, 17:58)
Rudokas pirmas, antra Renata, trečia Liepa, o paskutinis Ruslanas:)Man patiko komijos favoritai:)
Ruslanas kitą laidą bus Ostapenko, Donalda - Siuzi Kvaten, Irena - Anastacia, Soliaris - Sasha Song, Viktoras - ELlE, Liepa - Aivaras Stepukonis, Renata - Tina Turner, Rudokas - Šaras Mačiulis.

Pagal tai kas tampa kokiu dainininku - kuo toliau tuo labiau atrodo, kad tas mygtuku paspaudimas farsas.
Atsakyti
QUOTE(obe @ 2013 01 18, 17:52)
Pagal tai kas tampa kokiu dainininku - kuo toliau tuo labiau atrodo, kad tas mygtuku paspaudimas farsas.

jo,įdomiai kažkaip g.gif

ir dėl to Valinsko pasakymo apie Ruslaną...nu kam to reikėjo.Neparodė žmogus nieko,bet širdyje aišku kad sukirbėjo
Atsakyti
QUOTE(obe @ 2013 01 18, 17:52)
tas mygtuku paspaudimas farsas.

Man jau stebint pirmo sezono laidas, tai tapo aišku.
Atsakyti
O man kažkaip nekilo klausimas dėl mygtuko paspaudimo g.gif , iš ko jūs sprendžiat, kad farsas? Na, gal tik žiūrėdama praėjusį sezoną pagalvojau "kaip gerai, kad stiprūs atlikėjai krenta Mijai, kiti sunkiau susidorotų su užduotimis".
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2013 01 18, 19:06)

ir dėl to Valinsko pasakymo apie Ruslaną...nu kam to reikėjo.Neparodė žmogus nieko,bet širdyje aišku kad sukirbėjo

man tai nepasirode kad butu kazkoks izeidimas...
Atsakyti
tiesiog mūsiškiai atlikėjai turi panašumų tiek išvaizda, tiek balsu su užsienio i tikrai šou rengėjai pritaiko;) Pvz, kodėl Kernagio negalėjo parodijuoti Malinauskas?smile.gif Būtų neatitikę. O pvz, Donaldai duoda linksmas parodijas?smile.gif
Atsakyti
pirmam sezone gabalis nemazai paspaude atitinkanciu savo balsa atlikeju ax.gif
Atsakyti
labiausiai patiko renata. bus įdomu pasižiūrėti kaip jai seksis kitą kartą.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 01 19, 18:08)
tiesiog mūsiškiai atlikėjai turi panašumų tiek išvaizda, tiek balsu su užsienio i tikrai šou rengėjai pritaiko;) Pvz, kodėl Kernagio negalėjo parodijuoti Malinauskas?smile.gif Būtų neatitikę. O pvz, Donaldai duoda linksmas parodijas?smile.gif

tai zinoma,kad biski parenka, kad ta kopija butu bent kiek tikroviskesne:) kad atlikejai atitiktu ugiu, storumu, plonumu ir pan biggrin.gif dar demesi atkreipia ir i balsa:)
bet Lietuviai irode,kad jie ne ka prastesni uz uzsienio atlikejus:)
pvz Liepa, nu gryna Madonna buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile1897: 20 sausio 2013 - 11:29
QUOTE(vile1897 @ 2013 01 20, 11:29)
pvz Liepa, nu gryna Madonna buvo  biggrin.gif


Aha, ir grynas L. Purvinis, grynas "gangam style" biggrin.gif

O jau Soliario nuo tikrosios Rihannos nėjo atskirt lotuliukas.gif
Atsakyti