Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

QUOTE(muminukas @ 2014 11 12, 04:10)
Ar žiūrėjot šeštadienį? Geras siurprizas per Eimio pasirodymą buvo thumbup.gif
Rastokaitė išdažyta gryna Bunkė buvo, ty panaši į Vaikulę, bet ir mb atėjęs klausė, ar Vaikulę Zvonkė vaidina hihihi.gif

Žiūrėjom.
Bet pasimetė tas Eimis, net gaila jo patapo smile.gif
Per Ištvano kartojimą aš jau indus ploviau ir taip nuošaly klausiausi, ko ne Eros? Nežinočiau, sakyčiau o Eros dainuoja.
Nesupratau tiek pagyrų Monikai doh.gif unsure.gif Ji iš veido, šypsenos galėjo būti Britnių britnė, bet jau kaip man nepanaši buvo iš judesių ir tų savo kojų doh.gif Juk ta britnė gyvsidarbinė, kojos pas ją kaip dirba, liemuo. Monikai pirmiausia reikėjo kedukus autis, nes jos kojos per ilgos pagal britni ir tada judesių neatkartoja. Žodžiu, man tai pravalas ta jos britnė, labai džiaugiuosi, kad galiausiai ne ji nugalėjo.
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2014 11 12, 11:59)
žiūrėjau  smile.gif Bet siurprizas tai man nei šioks, nei toks pasirodė. Arba reikėjo Eimutį įspėti, arba dainos pabaigoje 'originalą' išleisti. Dabar, mano nuomone, dalyviui tiesiog sugadino numerį.
Labai tikroviškai Miliauskaitė atrodė  biggrin.gif  Tiesiog apsipažint galima  biggrin.gif Na, bent kol neuždainuoja.
Man ir vėl Ištvanas labai patiko. Jam labai tinka į egzotiškesnius atlikėjus įsikūnyt, ir visiškai nesiseka su lietuviškom dainom. 
Ir Monika patiko.
Šiaip visi šauniai pasirodė. Kuo toliau, tuo geriau visiems sekasi.

Var dėl Miliauskaitės žiaurii gaila. Man taip panašu buvo thumbup.gif Ir atidainavimas man super. Nesupratau iš tikro jo neįvertinimo. Galėjo imti senesnį įvaizdį, užsidėti didelį garbanotą peruką, apsimauti tas kantines kelnes ir būtų daug lengviau, dabar žmogus ir su kablais buvo, sijonu, o taip neįvertintas unsure.gif
Atsakyti
Siam sezone geriausiai , mano nuomone, sekasi Istvanui . Jam vis papuola "tinkamos" zvaigzdes. smile.gif Jo Ramazottis labai geras buvo ir kai nugrimavo tai net grazesnis pasidare, panasumo i Ramazoti gal nelabai buvo, bet padainavo labai gerai. Rastokaite labai patiko, o uz ka Monika taip isgyre tai taip ir nesupratau. Na neblogas tas jos pasirodymas buvo, bet nevertas tokiu liauspiu tikrai. Kas del Eimucio tai manau tikrai sugadino jam pasirodyma isleisdami tikraji Auguli. Taip negalima juk zmogus vis del to ruosesi stengesi ir stai tau "siurpizas" dar gaila, kad Giedriaus neivertino.
Atsakyti
Peržiūrėjau dabar, labai gera laida buvo. Man visi labai labai patiko, bet nepaisant to, jei vertinčiau pati, tai mažiausiai duočiau šį kartą Ištvanui (nu ne Michael, nors ir gerai dainavo), Eimučiui, nes per apvalus veidas kažkaip biggrin.gif ir Dainai, nes taip jau vienodai, negaliu patikėti, kad tas scenoje nepadarė absoliučiai jokio kito judesiuko. Turėjo kažką vistiek išlaužti. Labai patiko Lina, geneali Dambrauskaitė, kaip gi geriau ten ir padaryti. Giedriui šį kartą tiesiog labai pasisekė, nes skambi lengva daina, nesunku su gerais grimeriais įvaizdį padaryti. Aš jam neduočiau šį kartą maksimumo, nes per lengva buvo jam. Man anais kartais jis buvo dar geresnis, kai liko neįvertintas smile.gif Milita labai šaunuolė, kažkaip ji per interviu save nuvertino, viskas tikrai gerai. Monikai ir tinka tokios flegmutės rolės hihihi.gif Juozas tvarkoje.

Vargšė Lina su tuo Džeksonu unsure.gif Oi bus jai kitą kartą, nors tikiu, kad susitvarkys kažkaip, tik jai tas plonas dainavimas pakiš matyt koją g.gif
Atsakyti
Sitame sou likau suzaveta Lina. Praita laida ji man labiausiai patiko. O siaip tai vistiek parenka jiems pagal tipaza tinkamesnius atlikejus. Burtai tik imitacija.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 11 18, 23:16)
Sitame sou likau suzaveta Lina. Praita laida ji man labiausiai patiko. O siaip tai vistiek parenka jiems pagal tipaza tinkamesnius atlikejus. Burtai tik imitacija.

Manyčiau. Neparinko gi Dainai bent kol kas Džeksono ar dar kokios nulysusius Amy Winehouse smile.gif
Man regis, kad kiekvienam iš jų surinko tam tikrą skaičių, gal kokius 30-50 atlikėjų ir tipo rinkitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 11 18, 23:48)
Manyčiau. Neparinko gi Dainai bent kol kas Džeksono ar dar kokios nulysusius Amy Winehouse smile.gif
Man regis, kad kiekvienam iš jų surinko tam tikrą skaičių, gal kokius 30-50 atlikėjų ir tipo rinkitės smile.gif


drinks_cheers.gif ar kokiam Ištvanui irgi krenta tokie kaip tik jam.
Atsakyti
Be to, teko girdėti, kad kartais per dieną filmuoja kelias laidas, tai vadinasi dalyviai jau turi žinoti, ką įkūnys, ir ruoštis abiems pasirodymams.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 11 19, 16:17)
Be to, teko girdėti, kad kartais per dieną filmuoja kelias laidas, tai vadinasi dalyviai jau turi žinoti, ką įkūnys, ir ruoštis abiems pasirodymams.


visko gali būti, ne žiūrovui tie užkulisiai smile.gif

pagalvojau, kas iš senų sezonų man įsimintiniausi buvo, atsiminiau Gabalį - tikrai vertas buvo nugalėti.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2014 11 19, 17:05)

pagalvojau, kas iš senų sezonų man įsimintiniausi buvo, atsiminiau Gabalį - tikrai vertas buvo nugalėti.


net gaila, kad aš tik šiemet žiūrėti pradėjau smile.gif
Man tai nesitiki, kad parinkti atlikėjai būna schmoll.gif Ir Ištvanui tikrai ne visi personažai tinkami buvo, kaip kad čia minėta. Ir Dainai kad kas specialiai Riaubiškytę išrinktų man neįsivaizduojama.

Praėjusioj laidoj man irgi Rastokaitė-Dambrauskaitė pati pačiausia buvo wub.gif Ir supratau, kad blondinas iš Ištvano labai nekoks biggrin.gif Bet užsimerkus labai gerai skambėjo. Tikrai - ko ne Eros? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 11 20, 11:24)
net gaila, kad aš tik šiemet žiūrėti pradėjau  smile.gif
Man tai nesitiki, kad parinkti atlikėjai būna  schmoll.gif  Ir Ištvanui tikrai ne visi personažai tinkami buvo, kaip kad čia minėta. Ir Dainai kad kas specialiai Riaubiškytę išrinktų man neįsivaizduojama.

Praėjusioj laidoj man irgi Rastokaitė-Dambrauskaitė pati pačiausia buvo  wub.gif  Ir supratau, kad blondinas iš Ištvano labai nekoks  biggrin.gif  Bet užsimerkus labai gerai skambėjo. Tikrai - ko ne Eros?  smile.gif

Tai gal ir ne patys pasirenka, o prodiuseriai parenka, bet esmė ta, kad jei per dieną filmuoja kelias laidas, jie jau turi būti pasiruošę abiems pasirodymams tą pačią dieną.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 11 20, 15:45)
Tai gal ir ne patys pasirenka, o prodiuseriai parenka, bet esmė ta, kad jei per dieną filmuoja kelias laidas, jie jau turi būti pasiruošę abiems pasirodymams tą pačią dieną.


jei tikrai būna taip, kad filmuoja kelias laidas smile.gif Aš nelabai tikiu sąmokslo teorijomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 11 20, 17:00)
jei tikrai būna taip, kad filmuoja kelias laidas  smile.gif  Aš nelabai tikiu sąmokslo teorijomis smile.gif


aš visai norėčiau filmavime sudalyvauti smile.gif kaip žiūrovė. bent jau man atrodo, kad ten yra ir gyvos publikos g.gif

šiaip atlikėjai per kelis sezonus kartojasi, jau buvęs ir S. Wonderis, ir Stakėnas, ir Danutė Neimontaitė (lyg starošaitė buvo ją ištraukusi, dainavo apie traukinį), turrbūt ir visokie autorinių teisių dalykai yra, nes MK anonsuose skelbdavo, kad dėl dainų tai brangiausias projektas.
Atsakyti