Įkraunama...
Įkraunama...

Kasos uždegimas

Aš Grybo g., Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2016 10 21, 14:39)
Aš Grybo g., Vilniuje  4u.gif

Ačiū 4u.gif Gal Kaune kas darėtės kompiuterinę tomografija kasos? Kur geriau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė13: 21 spalio 2016 - 16:05
Sveikutės 4u.gif

Esu naujokė pas jus ieškau info. Vyrui vakar diagnozavo ūmų kasos uždegimą. Echo parodė patį lengviausią uždegimą,amilazė dar kol kas vietoje norma, net į ligoninę neguldė. Užtst su dieta mane (aišku vyrą labiausiai)labai išgąsdino. Mes abu mėgstantys skaniai pavalgyti - aštriai,sūriai, be galo mėgstam kaimišką maistelį -rūkytas dešrytes,lašinukus. Chirurgas sako va taip viskas ir susideda į vieną. O dar alučio užpylus - visiškas peilis kasai. Tai va dabar sėdim,klausimų melejonas blink.gif blink.gif ar galima sušiua valgyt? Silkę? Nebežinau ką bereika valgyt daryti....

Beje čia kažkuri rašė kai gysytoja sakė "tu gi negeri, kokia kasa". Matyt daktarė nesidomi jokiom naujienom. Tai noei ji pasakyt kad visos šio skyrelio mergaitės alkoholikės?? Lai nejuokina!!!!Pankreatitas jau senai nelaikomas alkoholikų liga, yra daug veiksnių sukeliančių jį.
Atsakyti
Su maistuku viskas labai "paprasta": neriebu, neaštru, nesūru, virta vandenukyje arba troškinta, gaminta garuose ax.gif Kadangi ūmus ir pankenkimai nedideli, tai didelė tikimybė, kad vėliau nebereikės taip saugotis. Aš pati jau beveik du metus taip valgau - kol kas tikimybė grįžti prie buvusios mitybos - nulinė schmoll.gif
Siūlyčiau tikrai laikytis nurodymų ir nenervuoti be reikalo kasos 4u.gif Geriau jau pakentėti sąžiningai ir vėliau toliau laimingai gyventi 4u.gif
Atsakyti
Mano mociutei praejusia savaite prasidejo uminis pankreatitas ( pirmas, anksciau su kasa problemu neturejo). Pagulde i ligonine, tyrimu rezultatai pagerejo. Taciau vakar skubiai operavo del kasos nekrozes, pilvapleves uzdegimas, pradejo kauptis skysciai. Siandien neblogejo, mociute kalba, aisku po operacijos pasilpus,bet tikrai neblogai atrodo. Taciau. Gydytojo zodziai: 90%, kad neisgyvens. Nelabai randu informacijos internete, ar tikrai prasidejus nekrozei, jau nieko padaryti nebegalima,tiesiog laukti?
Atsakyti
Sveikos, merginos,

O Jums spaudimas nekyla? Man visi simptomai kaip ir atitinka plius beprotiškai kyla spaudimas (pastebėjau, kad po pusryčių). Daktarai neranda nuo ko, gal čia ir bus priežastis?
Etra, tikiuos Jūsų močiutė pasveiks friends.gif
Atsakyti
Etra, tikiuosi, jūsų močiutei viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už palinkėjimus smile.gif Močiutė jau namie smile.gif Dar išleisdamas daktatas labai stebėjosi, kad tokio amžiaus, su tokiu stipriu uždegimu, nekroze, visom komplikacijom, ne tik išgyveno,bet ir stebetinai greit atsigavo. Jo žodžiais, net jauną žmogų tokios būklės butu sudėtinga gelbėti.
Atsakyti

Sveiki. Kuriu nauja tema Kasos uzdegimas. Pati turiu sia bedele ir labai laukiu likimo draugu, kurie taip pat turi sia nemalonia liga. Lauksiu jusu pasisakymu siuo klausimu, bandysim kartu kapstytis is sios ligeles. Dalinsimes ziniomis, potyriais, receptais... Vienu zodziu, kvieciu prisijungti visus turincius problemyciu su kasa.

Atsakyti

Na mergaites, ar visos pasveikot, ar tiesiog cia nebeuzsukat?  :unsure: 

Atsakyti
Pasveiksi cia pats besigydydamas unsure.gif
Man nustate echoskopu pankreatita,kepenu tyrimai - ziaurus doh.gif
Kreono israse ir taskas.
Prisiskaiciau visokiu diagnoziu ir liko tik anapilis....Per metus laiko kepenu tyrimai nuo 33, pakilo iki 55. Nesu alkoholike, nevalgau riebaus maisto, gazuotu gerimu jau daug metu, o rezultatai tik blogyn. Nezinau ka ir daryti
Atsakyti
Ojetus! Kaip čia taip? Laikykis, nepasiduok! Niekur mes čia neisim. Dar pabūsim ir šiapus ;)
Atsakyti