Įkraunama...
Įkraunama...

MRU studentės čia

QUOTE(cloudlet @ 2013 01 03, 13:45)
netiesa, pas mane irgi rašo, kad nėra paskirta budėjimo laiko ar kažkaip panašiai. ir man tikrai nereikia mokėti  4u.gif  aš metodininkės klausiau, kodėl nėra, paminėjo, kad katedra turėtų nustatyti datas...

Tai kodel tada pas mane rodo? ir yra dar 20 laisvu vietu. Tai katedra ir nustate, bet kazkaip idomiai, vieniems leidzia prisiregistruoti,kitiems ne biggrin.gif diskriminacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(pagalvele111 @ 2013 01 03, 16:25)
Tai kodel tada pas mane rodo? ir yra dar 20 laisvu vietu. Tai katedra ir nustate, bet kazkaip idomiai, vieniems leidzia prisiregistruoti,kitiems ne biggrin.gif diskriminacija  g.gif

nu man irgi lygtais nereikia moketi, Tikrai keista g.gif
Papildyta:
QUOTE(cloudlet @ 2013 01 03, 15:45)
netiesa, pas mane irgi rašo, kad nėra paskirta budėjimo laiko ar kažkaip panašiai. ir man tikrai nereikia mokėti  4u.gif  aš metodininkės klausiau, kodėl nėra, paminėjo, kad katedra turėtų nustatyti datas...

nu bet jos nustatytos, gal tikrai jau reikejo moket doh.gif g.gif
Atsakyti
Na va, pasiskambinau metodininkei, tai ten istorijai reikia prasyti is naujo,kad uzregistruotu, jei kas jau yra laike 4u.gif
Atsakyti
gal galit pakomentuot Civilines teises specialiosios dalies egzo lengvuma/sunkuma, kokie klausimai buna? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Kaip sesijinės nuotaikos?

Mergaičiukės, turiu klausimą. Kaip anglų testas/egzaminas vyksta? Man likusios anglų kalbos visos trys dalys, jau kraupstu mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 01 06, 21:37)
Sveikutės  4u.gif
Kaip sesijinės nuotaikos?

Mergaičiukės, turiu klausimą. Kaip anglų testas/egzaminas vyksta? Man likusios anglų kalbos visos trys dalys, jau kraupstu mega_shok.gif

Labutis,
Mums jau sausio 31d. arba vasario 1d. diplomai, labai jusu pasiilgau, kiekviena dienele vis paskaitau jusu plepesiukus wub.gif Mama Egle kiekviena dali turi atsiskaityti atskirai, o ji skaiciuojasi kaip viena skola. Kiekvienoje dalyje reikia padaryti uzduotis, zodineli, ji ismokti, ir dar kazka reikedavo. Ai ismokti berods tas temas, na jeigu paklaus angliskai reikes atsakyti. As turiu jas, jeigu reikes rasyk mirksiukas.gif
O man tai su trecia dalim buvo fintu, atsakinejau gerai, nes mokiausi, kelias dienas diena nakti prie anglu sedejau barake, ir sako na tai tarp 6 ir 7, ir paklause pabaigoje, ir paklause kaip vadinasi anglijos nerasyta konstitucija angliskai doh.gif As sutrikau tik, ir niekaip neatsiminiau, dar paklause kazkokios anglijos isntitucijos pavadinima, ir sako na tai 6. O poto kursiokas pasakojo, kad ji sake, kai as isejau, na ta mergaite tikrai angliskai gerai kalba!!!!!! Speju del to kad neakivaizdininke buvau tiek parase doh.gif
Atsakyti
Ech....... mišios bus su anglų irnesakyk.gif iš manęs ir taip ne itin kokia anglistė, o kai paskaičiau kiek visko reikia mega_shok.gif saliutas atsiųsk ką turi, dar vilties neprarandu, nofs šansų visai mažai limk.....eglemama@gmail.com Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 01 07, 03:48)
Ech....... mišios bus su anglų irnesakyk.gif iš manęs ir taip ne itin kokia anglistė, o kai paskaičiau kiek visko reikia mega_shok.gif saliutas atsiųsk ką turi, dar vilties neprarandu, nofs šansų visai mažai limk.....eglemama@gmail.com Ačiū 4u.gif

Ishsiunciau saule jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2013 01 07, 01:25)
Ishsiunciau saule jau  mirksiukas.gif

Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif viskas man su anglų ban.gif

Gražios tau šventės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos kas galite pakomentuoti Finansų ir Autorių teises smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2013 01 07, 14:27)
Ačiū labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif viskas man su anglų ban.gif

Gražios tau šventės  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciukas saulyte ax.gif viskas bus gerai su anglu!
Atsakyti
Hey, kaip reikalai su civiliniu procesu? Kokie reikalavima? "HELP 4u.gif
Atsakyti