Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas po vyro mirties

QUOTE(sadnalor @ 2014 12 21, 22:21)
Ne tas atvejis. Prieš metus nuo retos ligos mirė žmona. Bet man pažystamas tas jausmas, kai viskas kvaila, beviltiška, beprasmiška...

Užuojauta.
Žadėjau klaust, Rolandas tai vyro vardas, ar kaip, nes čia daugiausia moteriškutės.
Kvaila sakyt "žinau, ką tai reiškia", bet aš prieš 4 metus palaidojau vėžiu savo antrąjį. Tikrai reikia daug laiko, kol pradedi daugmaž kvėpuoti. Nekoks receptas, bet tai "permušė" nauja širdgėla. Kai pirmasis vyras dingo be žinios ir buvo aišku, kad jo nebėra gyvo, bet neradom palaikų ir negalėjom palaidoti. Tų namų raktą jis buvo parodęs tik dukrai, kur padeda. Mes iš lėto juos tvarkėm, bet vis padėdavom atgal, kad, jeigu grįžtų, rastų.

Ir kaip tu tuos metus išbuvai? Vaikučius gal augini?
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2014 12 21, 23:51)
Užuojauta.
Žadėjau klaust, Rolandas tai vyro vardas, ar kaip, nes čia daugiausia moteriškutės.
Kvaila sakyt "žinau, ką tai reiškia", bet aš prieš 4 metus palaidojau vėžiu savo antrąjį. Tikrai reikia daug laiko, kol pradedi daugmaž kvėpuoti. Nekoks receptas, bet tai "permušė" nauja širdgėla. Kai pirmasis vyras dingo be žinios ir buvo aišku, kad jo nebėra gyvo, bet neradom palaikų ir negalėjom palaidoti. Tų namų raktą jis buvo parodęs tik dukrai, kur padeda. Mes iš lėto juos tvarkėm, bet vis padėdavom atgal, kad, jeigu grįžtų, rastų.

Ir kaip tu tuos metus išbuvai? Vaikučius gal augini?

Čia jau tiek skausmo išlieta, kad man neverta ir prisidėti.
Tikiuosi Dievas skaito šitą forumą.
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2014 12 21, 23:01)
Čia jau tiek skausmo išlieta, kad man neverta ir prisidėti.
Tikiuosi Dievas skaito šitą forumą.

Dievas ir neskaitęs žino daugiau, nei čia rašoma.
Kąt ik sakei, kad reikia vyrą skatinti atsiverti. Nebandau to daryti. Žmogus kalba tiek, kiek nori. Mes visi skirtingi ir kiekvienas savo laikom savaip. Man tai padėjo, kai pirmoj temoj išsiguodžiau, išsiverkiau rašydama. Kita laikosi kaip uola ir jokios ašaros.
Bet kada gali rašyti tai, kas ant širdies. Nėra čia jokių svarstyklių, kad kažkam gal sunkiau.
Bet būtų miela, jei pabandytum mums papasakoti savo istoriją.
Atsakyti
Prisiminiau tave. Tu rašei tuo tarpu, kai aš buvau išsitrynusi ir tik skaičiau.
Mes, dauguma, išsisakėm savo istorijas ir viena kitą pažįstam. O tu lyg užėjai, lyg palikai tarpdury stovėti. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žavesėlis: 21 gruodžio 2014 - 22:45
QUOTE(žavesėlis @ 2014 12 22, 00:11)

Kąt ik sakei, kad reikia vyrą skatinti atsiverti.

Pagavai mane Žavesėli smile.gif Matyt aš ne išimtis - nesinori pasakoti. Gal būt tada "ant karštųjų"... Stengiuosi apie tai negalvoti. Paprastai yra tiek darbų - reikalų (viską dabar reikia daryti vienam), kad kažkaip pavyksta. Padeda ir paskaitant kaip sunku kitiems. Nors, kartais širdį drasko, kai pasitaiko kokios asociacijos, kaip, kad: norisi, kad ji pamatytų vaikus, ką jie daro, ką moka...
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2014 12 21, 23:53)
Pagavai mane Žavesėli smile.gif Matyt aš ne išimtis - nesinori pasakoti. Gal būt tada "ant karštųjų"... Stengiuosi apie tai negalvoti. Paprastai yra tiek darbų - reikalų (viską dabar reikia daryti vienam), kad kažkaip pavyksta. Padeda ir paskaitant kaip sunku kitiems. Nors, kartais širdį drasko, kai pasitaiko kokios asociacijos, kaip, kad: norisi, kad ji pamatytų vaikus, ką jie daro, ką moka...

Ilgai dar tokie dalykai bus. Tikėk, kad ji juos mato, didžiuojasi jais ir globoja.
Pamenu, kaip manasis, kai kas ne taip, kaip sužeistas žvėris į urvą įlenda, neiškrapštysi. Tyli.
Pavyksta viskas ir vienam pasidaryt. Tik to žmogaus be galo trūksta. Ir tas žinojimas, kad viskas laikina. Beprasmiška. Aš ir dabar tvarkausi taip, kad po manęs kuo mažiau šlamšto liktų. Minimaliai daiktų. Atrodo, pirk gražius baldus, susitvarkyk kaip nori, o man vis rodos, kad neapsimoka, kiek čia man tereiks.
Atsakyti
Labuka visiems. Uzbegau pries darbeli pas jus. ir norejau pasidalinti savo mintimis, tik nelabai laiko turiu sio metu blush2.gif Bet va atradau toki grozi, cia mazdaug taip ir pas mus puosia kur as dabar gyvenu. Su artejanciom sventem temos skaitytojus. Ramybes, vilties, ir gero laimingo gyvenimo 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2014 12 24, 09:23)
Labuka visiems. Uzbegau pries darbeli pas jus. ir norejau pasidalinti savo mintimis, tik nelabai laiko turiu sio metu blush2.gif  Bet va atradau toki grozi, cia mazdaug taip ir pas mus puosia kur as dabar gyvenu. Su artejanciom sventem temos skaitytojus. Ramybes, vilties, ir gero laimingo gyvenimo 4u.gif
user posted image

Mamakubu, kitos likimo drauges, jums taip pat graziu svenciu, o svarbiausia, dvasines ramybes ir susitaikymo. Sypsenu veide ir mazu stebuklu 4u.gif
Man sventes siemet grazios dosnios socios...bijau garsiai dziaugtis ...
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2014 12 25, 02:19)
Mamakubu, kitos likimo drauges, jums taip pat graziu svenciu, o svarbiausia, dvasines ramybes ir susitaikymo. Sypsenu veide ir mazu stebuklu  4u.gif
Man sventes siemet grazios dosnios socios...bijau garsiai dziaugtis ...

Ačiū, mamakubu, gražu 4u.gif
Makita, baik tik, kokios dar baimės. Džiaukis drąsiai. Juk stebuklų metas. Viskas bus kuo puikiausiai ax.gif
Aš turėjau laisvas 48 valandas (nepamenu, kada kas panašaus buvo, nes be išeiginių dirbu per kelias vietas), tai jas praleidau su vaikais. Be jokių ten šiaudų tampymų iš po staltiesės ar per didelio duoklės atidavimo tradicijoms. Saikinga vakarienė. Dėstėm didžiulę dėlionę ir dūkom su katinu. Kai esi vienas, gali daug ko nedaryti, ką darytum iš pareigos. Kad ir tie 12 patiekalų dviems asmenims. unsure.gif Nutariau, kad šventas Petras nepaklaus: ar valgei dvylika patiekalų??? Manausi, kitu matu būsiu matuojama.
Šiomis dienomis ne gedavau, ko netekusi, o tik džiaugiausi, kokia aš turtinga. Kad turiu vaikus, kurie manęs laukia, mašiną, kad galiu nuvažiuot, pinigėlių, kad galiu sau tai leisti. O po parduotuves vaikščiodama, tai iš viso. Kiek daug daiktų, kurių man nereikia, nes aš visko turiu, arba tiesiog nenaudoju.
Sunku buvo po tų poros laisvadienių grįžti į darbą, kaip su minkšta vieta iš aukštai į žemę bump. blink.gif
Atsakyti
Sveikutės, jei dar apsilankot. 4u.gif
Kvailas klausimas kilo. Ir keistas noras. Užsimaniau vėl užsimauti vestuvinį žiedą, kurio nemūviu jau 10 metų. Pasiskaičiau nete, esą našlės ant kairės nešioja, bet jis man tinka tik ten kur buvęs, ant dešinės bevardžio, kairės pirštai plonesni. Aš našlė tik pagal bažnyčią, nes mes buvom išsituokę. Ar čia labai jau nesąmonė bus, jei aš kurį laiką jį mūvėsiu? unsure.gif
Ar jūs juos tebenešiojat? Gal kokie negeri prietarai?
Skaičiau, jei pameta vestuvinį žiedą, tai laukia greita mirtis. Tarkim, prietaras, bet sesės vyras besimaudydamas pametė ir neužilgo žuvo, 3 metus tepagyveno susituokę. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(žavesėlis @ 2015 02 15, 01:10)
Sveikutės, jei dar apsilankot. 4u.gif
Kvailas klausimas kilo. Ir keistas noras. Užsimaniau vėl užsimauti vestuvinį žiedą, kurio nemūviu jau 10 metų. Pasiskaičiau nete, esą našlės ant kairės nešioja, bet jis man tinka tik ten kur buvęs, ant dešinės bevardžio, kairės pirštai plonesni. Aš našlė tik pagal bažnyčią, nes mes buvom išsituokę. Ar čia labai jau nesąmonė bus, jei aš kurį laiką jį mūvėsiu? unsure.gif
Ar jūs juos tebenešiojat? Gal kokie negeri prietarai?
Skaičiau, jei pameta vestuvinį žiedą, tai laukia greita mirtis. Tarkim, prietaras, bet sesės vyras besimaudydamas pametė ir neužilgo žuvo, 3 metus tepagyveno susituokę.  verysad.gif

Laba, Zaveseli, as pries toki tavo nora. Ziedas-santuokos simbolis. O juk santuokos seniai neber, tai kam? Man drauge iskart patare nusiimt zieda, taip ir padariau. Nors viduje visa esybe tam priesinosi. Dabar vel ji mautis nenoreciau. Galvoju perdaryt abieju musu ziedus I kanors grazaus
Atsakyti
o cia siandien uzejo toks noras?na as ir sulig ta nuomone,kad ignoruot toki nora.ka tai pakeis? patikek,as ir labai ilgiuosi savo suzadetuviu ir vestuviu ziedu.ir siaip juos labai megau neskaitant ju reiksmes.ilgokai dar nesiojau bet prisiverciau nusiimt.matyt kiekvienai naslei (-iui) tas laikas ateina skirtingai.
beje juose sulydytas ir mamos brangaus atminimo auksas taigi jie man ypac brangus.manau pasiliksiu juos visam laikui,,neperdarinesiu.noriu prisimint kokius turejau..
Atsakyti