Įkraunama...
Įkraunama...

Salotų receptai

Mano mėgstamos salotos su burokėliais smile.gif
reikės:
Įv.salotų lapų mixo (arba kartais imu Iceberg salotą),
agurkų,
svogūnų,
virtų burokėlių,
fetos sūrio,
graikiškų riešutų,
vištienos,
pesto padažo.

Į lėkštę sluoksniuoju salotas, ant viršaus agurką, svogūną, griežinėliais pjaustytus burokėlius, apšlakstau pesto padažu (pati jo nedarau, perku jau paruoštą ir dar praskiedžiu su aliejumi), tuomet dedu keptą karštą vištieną (arba keletą nedidelių gabalėlių, arba vieną didesnį kepsnelį), pabarstau feta sūriu ir riešutais.
Labai sotu ir skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2013 03 08, 11:18)

Ne, jauciu maciau maximoj ka turejot omenyje. Ten kiek pamenu eina pomidoras, avokadas ašrus padaziukas kazkoks , zalumynai ir dar kazkas ieina tik nepamenu...
Atsakyti
http://www.virtuvesk...tomis-slyvomis/
Gamnau sias labai patiko, dekoju recepto autorei 4u.gif
O man merginos iskilo klausimas, teko ragauti salotu:
icbergo salota,
sauleje dziovinti pomidorai,
juodos alyvuoges,
dziugo suris
Viskas uzpilta padazu, na niekaip neatrenku is ko jis padarytas, sudetis aliejus, o toliau nebezinau sad.gif gal kuri gaminote ir pasidalintumete, labai jau skanios salotos, beje dziugo suris ne tarkuotas o tokiomis plonomis plokstelemis supjaustytas, tad pasidalinkite jei kas tokias gaminate, Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man irgi klausimas iskilo - dedant į salotas kalafiorus, jie kokie turi būti, žali ar apvirti? Ar tiks šaldyti?
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 06 12, 20:54)
Man irgi klausimas iskilo - dedant į salotas kalafiorus, jie kokie turi būti, žali ar apvirti? Ar tiks šaldyti?


kai sau darau, tik nupilu verdančiu vandeniu, kai valgo ir vaikai truputi apverdu - lengviau mažiesiems kramtyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2013 02 10, 18:48)
Tuno salotos

[attachmentid=226839]
Lengvos, švelnios tuno salotos  manau nepaliks abejingo nei vieno smile.gif

Reikės:
skardinės tuno savo sultyse
0,5 ilgavaisio agurko
1  avakado
0,5 citrinos sulčių
žiupsnelio druskos
žiupsnelio pipirų
alyvuogių aliejaus


Gaminau, bet...nepatiko ir niekam nepatiko, nes nuo agurkų labai pavandenijo, o ir skoniu šiaip sau.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 06 12, 20:54)
Man irgi klausimas iskilo - dedant į salotas kalafiorus, jie kokie turi būti, žali ar apvirti? Ar tiks šaldyti?


Aš tai visuomet apverdu.
Atsakyti
Sveikos gaspadines 4u.gif

jau kelinta diena suku galva, kur cia man atrasti kinietisku salotu receptuka. T.y. padazo sudedamasias dalis, nes pats receptas kaip ir aiskus, bet va del padazo ... doh.gif

Gaivios vištienos salotos su naminiais lakštiniais
(vištienos filė, agurkai, naminiai lakštiniai,žemės riešutai, sezamai)

salotu padaziuko receptuka gal kas nors zinot ax.gif ??
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2013 06 12, 20:54)
Man irgi klausimas iskilo - dedant į salotas kalafiorus, jie kokie turi būti, žali ar apvirti? Ar tiks šaldyti?

As tik nuplikau verdanciu vandeniu 4u.gif
Atsakyti
Musu seimoj prigijo lengvos salotos:tunas aliejuje,pekino kopustas,pomidoras,agurkas,poras,pipirai.Viska susmuklini,sumaisai ir valgai.Tokios lengvos ir gaivios salotos.
Atsakyti
Rūkytos vištienos kojos ketvirtį, - 1 vnt.
Virti kiaušiniai - 4 vnt.
Kiviai - 4 vnt.
Žalia svogūnai - 100 g.
Česnakai - 2-3
Majonezas - 200 gr.

1) Išimkite vištieną iš kaulų ir supjaustoma smulkiais gabaliukais (kubeliai).
2) Kiaušiniai grotelės.
3) Kiviai (3vnt), smulkiai pjaustytų (supjaustyti), 1 vnt palikom papuošalam(supjaustyti plonomis riekelėmis).
4) Svogūnai smulkiai supjaustykite.
5) Česnakus sumaišykite su majonezu.

Salotos skleisti pageidautina skaidriam dubenį sluoksniais, prie kiekvieno sluoksnio majonezo: vištiena, svogūnai - kiaušinių - griežinėliais kivi kvadratų (ir vėl atgal) - vištiena - svogūnų - kiaušinių - kivi gabaliukai.
Atsakyti
AČIŪ.Labai patiko vištienos ir kivių salotos, kartosiu dar ne kartą.Ačiū. biggrin.gif
Atsakyti