QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2013 01 04, 18:07)
Ir parėjus matai ,kad nėra ko valgyti iš nusipirktų produktų . Vien mėsos gabalas kainuoja apie 20 lt .
cai jau netiesa. 50lt savaitei ant maisto savaitei yra realu, ne tik pigiausiois is kruopu ( i ir ta nenuzudys jei ka). pirkti tai, is ko galima gaminti pigesnius, bet neprastesnius patiekalus.
siek tiek gali pritrukti higienos ir svaros prekems,cia is j igudziu, praktikos kasdeinines. itin svarbu tureti greizta plana, valia jo laikyis , reik labai smukiliai apssiskaiciuot tu padarytu izdabu laikytis drausmingai ir zinolt laika, kada jas pirkt, ir kokiais kiekiais
as dabar mokausi dar ir asmeninio biudzeto planavimo, tai gi negailia pasidalingiti mintinis, kurios man atrodo vertos. gal kas ir kitas perskaitys, o jam bus tai laiku.
veliau truputi ikelsiu jei kas nores.





