Įkraunama...
Įkraunama...

Avon kosmetika

QUOTE(lituka @ 2015 10 02, 14:39)
Nupirkau lupdazi ir dar neatidarius pakuotes, matau, kad netinka man spalva. Kaip as galeciau ji grazinti?

Per tris men. galite grazinti preke
Atsakyti
QUOTE(liudnute** @ 2015 11 13, 14:17)
sveikos,žinovės,anksčiau pirkdavau kvepalus ''Jet Fem'',dabar jų kaip ir nėra.Gal galėtumete patart kurie iš dabartinėje prekyboje esančių kvepalų labiausiai atitiktų šiuos?

Aš irgi jų laabai pasiilgau, tobulas kvapas, greipfrutai wub.gif

Kažkas padovanojo man juos ir po to negalėjau be jų gyventi biggrin.gif Tiksliai vadinosi "Jet Femme "

user posted image

Atsakyti
QUOTE(emma @ 2015 10 28, 17:04)
Gal žinote,ar vyr .tualetinis vanduo Quantium būna įpakuotas  į dėžutę?
Ir gal kuriai teko uostyti Quantium Confident,jie daugiau  prie saldesnių ar gaivūs?O gal kvapas panašus į paprastą Quantium?
user posted image

Saldus
Atsakyti
user posted image
Avon Luxe volume extravagance tušas
Geras tušas, gražiai padažo, tikrai labai juodas, bet po atidarymo nepraėjo ir 3 mėn, bet toks jausmas, kad jis arba išsausėjo arba baiginėjasi, nes neprisikabinu košės didesnėms blakstienoms, tik naturaliai gražiai pajuodintoms ax.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad kosmetikos temoje, bet gal kas įsigijote Avon vyrišką pižamą? Domina atsiliepimai, kokybė.
user posted image
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri naudojate skystą maskuoklį- "Šviesinamasis pieštukas "Magix"? Reikėtų atsiliepimų.
Atsakyti
sveikos 4u.gif nusipirkau iš Anew Clean prausimosi zėlė riebiai/mišriai odai ir valomaji vandeni 3-in-1 Anti aging g.gif išbėrė smakrą raudonais spuogais, ir dar giluminiai lenda doh.gif gal kam taip buvo? g.gif gal jie aplamai alergizuoja ax.gif
Atsakyti
Kokia sudėtis rožių vandens ? smile.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai sios serijos kremu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 02 26, 15:26)
Kokie atsiliepimai sios serijos kremu?
user posted image

Labai geras du jau sunaudojau
Atsakyti
QUOTE(claudet @ 2016 02 26, 14:03)
Labai geras  du jau sunaudojau

Naktini ir paakiu taip pat naudojate?
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2016 02 26, 19:41)
Naktini ir paakiu taip pat naudojate?

Dienini tik. Vakare zelinis vakarinis anew su haluronu
Atsakyti