Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

Ristina, ačiū biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautiske @ 2013 02 20, 12:36)
Ristina, ačiū biggrin.gif

Ačiū neužteks schmoll.gif teks numegzt ir mums parodyt megztuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2013 02 20, 13:21)
Ačiū neužteks  schmoll.gif teks numegzt ir mums parodyt megztuką  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif


Aciu uz komplimentus mano ryskiaspalviai suknelei, o ji tokia todel kad nusipirkau 2 dideles bobinas siulu, sviesai turkio ir tokia zalialabai ryskai, nebrangiai tekainavo, o medvilne superine tai paglvojau jei spalva netiks tai numezgus koki megztini nudazysiu.
Tai pabandziau megzti nedazyta, kai tos zalios nedaug tai ji labai graziai skamba ant tos turkio. Kai numezgiau tunika tie ryskus kabantys siulai visai idomiai atrode biggrin.gif tai pagalvojau kad prikabinsiu kutus kaip liniju pratesima. Nu ir gavos toks "menas" biggrin.gif Bet as tokius keistus modelius greiciausiai ir parduodu. lotuliukas.gif Apsiniaukusia diena labai smagu megzti spalvotus mezginius, cia kaip spalvu terapija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2013 02 20, 15:21)
Ačiū neužteks  schmoll.gif teks numegzt ir mums parodyt megztuką  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif būtinai
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2013 02 19, 21:36)
Ristina puikus darbelis wub.gif  wub.gif  wub.gif
O cia as va pabruzinau, kazkoki "nei sis neitas"  biggrin.gif


nu fainas tas ir ir sis ir anas biggrin.gif nors is jusu nereik laukti standartiniu sukneliu su snaigem ax.gif

QUOTE(Ristina @ 2013 02 19, 22:37)
Aprašinėjau schemą megztuko. Gal bus aiškiau  bigsmile.gif

o cia jau tavo isbandyta? gal gali savo ismatuoti ismiras? nes jei L XL gal ir tiktu man. bet reik ziuret ar per subinaite tilpsiu.... uzteko adatu masinos?

QUOTE(jautiena @ 2013 02 20, 03:26)
o as susipainiojus tam rombuoty,

sekmytes sekmyteliausios su siulgaliu kaisiojimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2013 02 20, 21:26)

o cia jau tavo isbandyta? gal gali savo ismatuoti ismiras? nes jei L XL gal ir tiktu man. bet reik ziuret ar per subinaite tilpsiu.... uzteko adatu masinos?


Va, tuo žydruoju ir išbandyta mirksiukas.gif ant mano subinaitės panaudotos visos adatos smile.gif biaaat, galima megzt atnarą, ir pasiilgina megztelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ristina, labai jau superinis megztukas thumbup.gif
Tik norejau paklausti is to brezinio kaip supratau rankove turetu prisideti prie to didelio gabalo virsuje, bet ten lieka 12cm. o rankove pavaizduota, kad megzti reikia 18cm. Ko as cia nesuprantu? smile.gif
Atsakyti
Ristina klausimas.

jeigu as mezgu sita vieta kur pazymejau fuksiju spalva. ne iki 220 eiles o iki 240. praplateja liemuo ir uzpakalio vieta? nes ilgis koreguojamas arba atnara arba apsimetimu: taip turi buti (as nedidele tai man gali ir pakakti), bet plocio nesinori nusimazint g.gif

user posted image

ir dar klausimas. megzti dvi identiskas detales ar reik veidrodiniu principu antra gaminti?
Atsakyti
QUOTE(detta.007 @ 2013 02 20, 23:47)

Tik norejau paklausti is to brezinio kaip supratau rankove turetu prisideti prie to didelio gabalo virsuje, bet ten lieka 12cm. o rankove pavaizduota, kad megzti reikia 18cm. Ko as cia nesuprantu? smile.gif

Į tuos centimetrus aš nesigilinau blush2.gif nes mezgiau pritaikydama savo išmatavimams. Aš palikau vienai detalei 30 akių, ant kurių paskui kabinau atnarą smile.gif

QUOTE(Freke @ 2013 02 21, 09:31)
Ristina klausimas.

*jeigu as mezgu sita vieta kur pazymejau fuksiju spalva. ne iki 220 eiles o iki 240. praplateja liemuo ir uzpakalio vieta?


** ar reik veidrodiniu principu antra gaminti?

* ilgėja megztukas mezgant daugiau akių. Platėja mezgant daugiau eilių smile.gif
**neskaitai, ką anksčiau rašiau tongue.gif veidrodinių principu antra detalė mirksiukas.gif

Foto gulinčio megztuko
user posted image
user posted image
Atsakyti
kadangi zinau, jog tu nearogantiska tongue.gif , tai as asmeniskai taves ir klausineju lotuliukas.gif bet ir atsakymus gaunu asmeniskus tada lengviau orentuotis ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti