Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvų taukai šunims

Mieli šuniukų mylėtojai ir profesionalai 4u.gif

ką galit papasakoti apie žuvų taukus šunims?
Veterinaras rekomendavo, tik įdomu sužinoti, ar jie tikrai būtini šuniui, ar siūlomi grynai komerciniais sumetimais? blush2.gif
Atsakyti
jie gerai kailiui, gal ir dar kažkam g.gif jų būna ir sausam maiste šunim pridėta, tai žiūrint ką jūsų šuo valgo, jei natūralų maistą, tai galit ir nupirkt, o jei sausą, tai pasitikrinkit ar jų nėra maiste, nes jei yra ir kailis pas šunį normalus, tai atskirai galit ir nepirkti...
Atsakyti
Na, mes visą žiemą sąžiningai žuvų taukus valgėm, bet ar realiai tai buvo naudinga - ką aš žinau unsure.gif Kaip tik žiemą prasidėjo tas metas, kuomet ėmė keistis kailis, tai net negaliu pasakyt koks jis būtų buvęs jų nedavus g.gif O veterinaras neargumentavo kokiais sumetimais tų taukų reikia? Kuo maitinat?
Atsakyti
Žuvies taukai yra vienas iš vitamino D šaltinių, o jis yra ne kailiui o viskam kas susiję su kaulais, tikriausiai pamenate, kad žmonėms dėl vitamino D trūkumo atsiranda rachitas, šunims taip pat, gal veterinarui pasirodė, jog yra koki nors rachito požymiai....Šiaip žuvies taukus aš labiau siūlyčiau šuniukams gimusiems rudenį, kurie auga žiemą, o pavasarį ir vasarą mes turime natūralų ir daug stipresnį vitamino D šaltinį-saulę. Taigi duodant žuvies taukus gausis sviestas sviestuotas.
Kailiui labiau tinka B grupės vitaminai, o dar geriau specialūs papildai, jei yra kokia nors problemėlė.
Atsakyti
jei neklystu žuvies taukai yra ir omega rūgščių šaltinis g.gif
sausam maiste jau būna šių rūgščių įdėta, bet šeriant natūraliu maistu manau tie taukai ne prošal
Atsakyti
Tie žuvies taukai tikrai neblogi thumbup.gif Bet tik žiemą, kai trūksta saulės ir vitamino D. O pavasarį... Na, parduoti juos, aišku, ir pavasarį reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
o kokie priedai geriausi kailio pagerinimui?? mano kokerės plaukas vis dar krenta blink.gif ,sakau reikia kažką papildomai duoti,klausiau pas veta,tas pasiūlė vita groom,bet šį daiktą gėrė ir nieko stebuklingo aš nemačiau.Gal yra kažkas veiksmingesnio g.gif
manjana,ka tu duodi savi ilgaplaukiui seteriui?
Atsakyti
ZuveleDi, pas maniškę irgi plaukas vis slenka labai sėkmingai doh.gif Aš jau nusiteikiau labai ramiai kas savaitę kaltūnus šukuot ir nesinervint ax.gif Nemačiau kaip Smilga, bet pas Medą vis dar daug to vaikiško pūko...
Atsakyti
na mano noras būtų pristabdyti slinkimą ir paauginti"sijoną", bet norėti gali daug,o kaip gausis?? todėl ir ieškau patarimų.O dėl papildų su žuvų taukais klausiu todel,kad ne vienas labai gyrė,kad padėjo sutvarkyti kailį, bet kur jų įsigyti?? klausiau pas vetą( filaretų gatvėj) sakė neturi, gal kas žinot ???
Atsakyti
Vienas jų minusas-baisiai smirda.
Atsakyti
QUOTE(zuveleDi @ 2006 05 17, 09:19)
manjana,ka tu duodi savi ilgaplaukiui seteriui?


Duodu į snukį, kai sugalvoja šertis ne laiku gun_bandana.gif
Jeigu rimtai, tai dar neteko bandyti nei vieno papildo, kuris ką nors rimtai padėtų... Kol neišsišeria kaip reikiant, tol nieko geriau ir nepasidaro biggrin.gif
Arba gal nepataikiau ant gerų papildų smile.gif


QUOTE(Mea @ 2006 05 17, 10:18)
Manjana, proformance senior maiste yra tų dalykų kur žuvies taukuose?


Mmm... Kokių? smile.gif Yra vitamino D... O ko ten dar gali būt tuose žuvies taukuose, tai nelabai žinau smile.gif
Atsakyti
As tai saviskei duodu Salmopeta (lasisu taukai). Mums juos rekomendavo kai pirma karta kirpom ir kailiukas buvo labai silpnas. Taip tai daviau ziema, bet truputi liko, tai dabar turiu pabaigti. Man atrodo, kad kailis tikrai sustiprejo. ax.gif , bet vasara tikrai nieko neduosiu, bet bandysiu kailiuka paryzinti biggrin.gif
Atsakyti