Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 37 tema

QUOTE(pusele30 @ 2013 01 24, 16:42)
Adaptuota doh.gif  apie seminarą visai pamiršau blush2.gif Geras buvo?

Pas mus tai vaikai dar visai neserga g.gif  g.gif Pernai buvo karantinas, tai mokytojoms nereikėjo, leido namie dirbt g.gif

Man šitas nepatiko - pilstė iš tuščio į kiaurą ir nieko konkretaus, jokių patarimų, nieko gero nepasakė schmoll.gif . Ką kalbėjo, tai pati seniai žinojau ir tikėjausi kažko naudingesnio iš psichologės. Deja, mokėkit pinigus, tai gausit patarimų, net knygos neparekomendavo, kai kažkas labai įnirtingai prašė doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 24, 18:02)
Man šitas nepatiko - pilstė iš tuščio į kiaurą ir nieko konkretaus, jokių patarimų, nieko gero nepasakė  schmoll.gif . Ką kalbėjo, tai pati seniai žinojau ir tikėjausi kažko naudingesnio iš psichologės. Deja, mokėkit pinigus, tai gausit patarimų, net knygos neparekomendavo, kai kažkas labai įnirtingai prašė  doh.gif .

drinks_cheers.gif
Ai, bet nėr to blogo...
Vaikas nors ramiai sėdėjo, kol seminaras. Namie kapų tyla lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 24, 17:04)
drinks_cheers.gif
Ai, bet nėr to blogo...
Vaikas nors ramiai sėdėjo, kol seminaras. Namie kapų tyla lotuliukas.gif

Mano dukra praėjusį seminarą sėdėjo šalia ir klausė, nes buvo visai įdomu, o dabar sakė, kad "nesąmonė" lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 24, 18:06)
Mano dukra praėjusį seminarą sėdėjo šalia ir klausė, nes buvo visai įdomu, o dabar sakė, kad "nesąmonė"  lotuliukas.gif .

Maniškiui tik 4 metai. Tai žiopsojo, ko čia aš užsimerkus sėdžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 24, 17:04)
drinks_cheers.gif
Ai, bet nėr to blogo...
Vaikas nors ramiai sėdėjo, kol seminaras. Namie kapų tyla lotuliukas.gif

o mano kaip tycia abudu nuo manes neatstojo, baisiai daug jiems reikalu su manim susijusiu vis atsirasdavo...
o is seminaro, tai visai kazko kito tikejausi... visai ne pagal savo pateiktis kalbejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuko_mama: 24 sausio 2013 - 17:14
QUOTE(klaipedike @ 2013 01 24, 18:50)
Sveikos  kolegės. Gal turit lietuviškų tautinių kostiumų, kad vaikai galėtų patys spalvinti. Moterų turiu, o vyrukų turėjau, bet matyt daviau, o žiopla kopijos nebeturiu. Pežiūrėjau visus paštus, bet neradau.
Ačiū


o tu gal gali pasidalinti tuo ką turi?
QUOTE(smilga1972 @ 2013 01 24, 19:02)
Man šitas nepatiko - pilstė iš tuščio į kiaurą ir nieko konkretaus, jokių patarimų, nieko gero nepasakė  schmoll.gif . Ką kalbėjo, tai pati seniai žinojau ir tikėjausi kažko naudingesnio iš psichologės. Deja, mokėkit pinigus, tai gausit patarimų, net knygos neparekomendavo, kai kažkas labai įnirtingai prašė  doh.gif .


verslininkė, nieko daugiau nepasakysiu apie lektorę. man atrodo, kad šis seminaras ir tik buvo dėl to, kad paagituotų registruotis į mokamą seminarą.
nors iš mandagumo galėjo kokią knygą parekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(alaizy @ 2013 01 24, 17:10)
verslininkė, nieko daugiau nepasakysiu apie lektorę. man atrodo, kad šis seminaras ir tik buvo dėl to, kad paagituotų  registruotis į mokamą seminarą. 
nors iš mandagumo galėjo kokią knygą parekomenduoti.

Aš taip pagalvojau registruodamasi, nes mačiau, kad yra mokami praktiniai seminarai, bet tikėjausi, kad stengsis sudominti duodama kokių patarimų ax.gif . Bet po tokio seminaro nenorėčiau mokėti pinigus už jos kitus seminarus, geriau pasiieškočiau kokios literatūros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2013 01 24, 18:07)
Maniškiui tik 4 metai. Tai žiopsojo, ko čia aš užsimerkus sėdžiu lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(leliuko_mama @ 2013 01 24, 18:07)
o is seminaro, tai visai kazko kito tikejausi... visai ne pagal savo pateiktis kalbejo  smile.gif

Ši psichologė- apsukri verslininkė. Pasidarė gerą reklamą, suintrigavo klausytojų auditoriją, o toliau- jei nori daugiau- mokėk pinigus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 01 24, 17:40)
Ši psichologė- apsukri verslininkė. Pasidarė gerą reklamą, suintrigavo klausytojų auditoriją, o toliau- jei nori daugiau- mokėk pinigus. doh.gif

Tave suintrigavo? Manęs nea schmoll.gif . Jau daugiau įdomumo Antro žingsnio pamokėlėse lotuliukas.gif , ten irgi mokomės valdyti stresą, pyktį lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2013 01 24, 18:40)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

Ši psichologė- apsukri verslininkė. Pasidarė gerą reklamą, suintrigavo klausytojų auditoriją, o toliau- jei nori daugiau- mokėk pinigus. doh.gif

schmoll.gif visai neidomu
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti