Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kūdikio miegą

Sveiki. Susiduriau su tokia problema. Esu dar labai jauna ir beveik nieko nezinau blush2.gif Sese patare kad vaikuti deciau i lovite,o berno brolienie sako kad geriau prie saves,-Isimegosiu,nereikes kas pora valandu atsistoti prie vaiko ir t. t.
Bet ar po kiek laiko vaikas nepripras megoti kartu su tevelais? ir poto reikalaus?
Kur miega Jusus dziauksmelis ? 4u.gif
Atsakyti
mažajam 2 metai - iki šiol kartu, didysis - iki 4 metų kartu miegojo. 4u.gif lovytės neprireikė, teko didelės lovos ieškotis biggrin.gif
aš maitinau pati, per naktį dažnai žįsdavo tad man buvo patogu, kad vaikas šalia, nereikėdavo keltis, tiesiog prasnausdavau, kol maitindavosi.. aišku, pirmus mėnesius, miegas nekoks buvo, nes pakeldavau ir atsirugti, pakeisti sauskelnes, ir šiaip patikrinti, ar viskas tvarkoje... Bet veliau tai liuks smile.gif pirmagimi dar bandziua migdyti atskirai, bet buvo totalus kosmaras: nusipardo, susala, prabunda - migdau kartu, po to nesu i lovyte, uz 20 min vel atsikelia - valgyti, vel einu, pamaitinu, paguldau, uz valandos - vel pasaka is naujo... doh.gif
del pripratimo...ismoks vaikscioti - ateis pats.biggrin.gif geriausiu atveju - bent jau paryciais.biggrin.gif
ai6ku, zinau atveju, kur puikiai ismiega ir savo loveleje...arba miega loveleje, pristumtoje prie pat tevu lovos.. cia jau kiekvienos mamos reikalas, kaip jai patogiau, kaip ji nori, ir zinoma, nuo vaiko priklauso...
Atsakyti
na aš taip pat esu šviežia mamytė, tačiau apie kūdikio miegojimo vietą jau žinojau tada, kol kūdikėlio dar nebuvo smile.gif mano nuomone vaikelis turi turėti savo lovyte ir joje miegoti..taip geriau pailses tėveliai,nereikės byjoti, kad neduok Dieve užspausi mažyli g.gif kadangi pati maitinu, žinoma būtų patogu kūdikėliui užsimanius žysti - paduoti krūti neišlipus iš lovos. Mes mažyliui pampersiuką keičiam prieš kiekvieną maitinimą, todėl iš lovos tektų lipti bet kokiu atveju mirksiukas.gif
p.s o ir tėvelis patenkintas, kad naktimis gauna artumo,kurio nepavyksta skirti dieną biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lieduke, o tu pati maitini? Paprastai krūtimi žindomi kūdikiai natūraliai "nugula" prie mamų, tiesiog imi naktį vaikutį maitinti ir užmiegi bemaitindama, ir pamatai, kad tai visai pato, nereikia į lovytę kilnoti. O jeigu guldai į lovytę, tai patogiausia nuimti lovytės kraštą ir pristumti ją prie savo lovos, tuomet nereikės naktį keltis, bus lengva pasiimti vaikelį iš savo lovos, ištiesusi ranką jį galėsi pasiekti. Šiaip, vaikai net ir maži miegoję prie tėvų, vėliau išsikrausto. Aš net nepastebėjau, kaip didysis išsikraustė iš mano lovos, tiesiog vieną dieną supratau, kad jis jau visą laiką savo lovelėje miega.
Beje, sveikinu susilaukus vaikelio, skaičiau Tavo pasisakymus temoje apie jaunas nėštukes. Ir nebijok to, kad esi jauna. Visos mes, ar jaunos, ar vyresnės, pagimdžiusios pirmą vaiką mokomės jį auginti. Svarbiausia daryk, kaip tau patogiau, nes visą laiką taip bus, kad vieni mokys vienaip, o kiti kitaip.
Atsakyti
Aciu,aciu 4u.gif -jau ir gymdimo istorija parasyta biggrin.gif gerai,o dapar prie temos.
Suprantat,mes turim manieza(lovites neturime) kuris stovi kambario gale. O lova pas mus nemaza,bet tik beda tame,kad bijau vaika prie krasto deti(pati mekstu pre vaikino kaip kaciukas,prisiglaust biggrin.gif ) O sita manieza nera kur prie musu lovos pristumt. Ir pacei nesinori siudy-tuty vaiksciot naktimi. Bet bijau,tikrai bijau kad vaikas pripras miegoti kartu su mumis.
Ne kur ten,nemaitinu pati. Nes kaip ir pienuko nera(gal neperdauk,bet yra,bet vaika maitinti neuztektu blush2.gif ) Ir be abejo,pakolkas mazilie inkubaterija,tai maitina misinukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieduke: 06 sausio 2013 - 19:05
kodėl bijai, kad pripras? kas čia blogo? biggrin.gif

p.s. stumk lovą prie sienos. smile.gif
Atsakyti
as savo mazyle nakciai guldau i lovyte, o lovyte prisistumu prie lovos, kad galeciau ikist soskyte kai reikia rolleyes.gif o paryciais kai vyras iseina i darba, pasiguldau pas save i lova, nes ji jau pradeda daugiau blaskytis, dazniau soskytes nori, tai man taip patogiau smile.gif o diena miega jau kaip pavyksta uzmigdyt, arba ant ranku, arba lovytej arba musu lovoj.. karta uzmigo ant kilimelio tai ten ir palikau uzklojus ax.gif
Atsakyti
Mano dukryte nuo pat gimimo guli atskirai savo loveleje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lieduke @ 2013 01 06, 11:27)
Sveiki. Susiduriau su tokia problema. Esu dar labai jauna ir beveik nieko nezinau blush2.gif Sese patare kad vaikuti deciau i lovite,o berno brolienie sako kad geriau prie saves,-Isimegosiu,nereikes kas pora valandu atsistoti prie vaiko ir t. t.
Bet ar po kiek laiko vaikas nepripras megoti kartu su tevelais? ir poto reikalaus?
Kur miega Jusus dziauksmelis ? 4u.gif
Kas del pripratimo,tai ,be abejo,kad pripras smile.gif O atpratint bus labai sunku.As tai nesuprantu,kame problema,jei vaikas gules atskirai?Juk bus vis tiek tame paciame kamabaryje,tai negi sunku atsikelt,pasiimt pas save i lova,pamaitint ir vel atgal i lovyte ideti? smile.gif Nematau tame jokios problemos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(***Liepa*** @ 2013 01 06, 23:14)
kodėl bijai, kad pripras? kas čia blogo? biggrin.gif

p.s. stumk lovą prie sienos. smile.gif

As tai nematau,kas cia gero.Tai kaip su vyru tada visi reikalai,kai vaikiukas vienoj lovoj miega?O pas jus dar skaiciau,kad ir du vaikai toj pacioj lovoj miegodavo...Kazkaip cia idomiai.Turbut nei vienas normaliai nepailsedavo biggrin.gif
Atsakyti
ledukes mergyte mazyte ,neisnesiotuke,todel jai reikes ypatingos prieziuros,daugiau silumos ir dazno maitinimo,kol ji paaugs svarbiausia pasaulyje yra mazoji ,antroje vietoje seksas,menesi laiko isvis nerekomenduoja santykiu,jei nores maitinti mp,geriau guldyti prie saves ir daznai duoti kruti,o diena guldyti tik lovyteje,tikrai mazyle nepripras miegoti pas mama ,po menesio kai susireguliuos pienelio gamyba ,o mazyte savo rezima tures,tada gales guldytis i jos lovyte thumbup.gif
leduke manau tau geriau patars neisnesiotuku temoje,ten mamytes turi tikrai daugiau patirties augindamos savo kruopytes
Atsakyti
QUOTE(GiedreLondon @ 2013 01 06, 23:35)
Kas del pripratimo,tai ,be abejo,kad pripras smile.gif O atpratint bus labai sunku.

As tai nesuprantu,kame problema,jei vaikas gules atskirai?Juk bus vis tiek tame paciame kamabaryje,tai negi sunku atsikelt,pasiimt pas save i lova,pamaitint ir vel atgal i lovyte ideti? smile.gif Nematau tame jokios problemos 4u.gif


nebūkit tokia kategoriška, visi vaikai skirtingi..trečią auginu, trečias miega kartu su mumis pusę nakties, nematau tame jokios problemos.. biggrin.gif pirmos dvi irgi miegojo, atėjo laikas, be jokių problemų pradėjo miegoti savo lovelėje..

o jūs kiek laiko ir kokiu režimu maitinote naktimis? vėlgi, visi skirtingi..jeigu vaikelis žinda kas pusvalandį, max valandą, ne po penkias minutes, žymiai ilgiau, gaunasi tikrai dažnas maitinimas, tai jeigu mamai reikėtų kėlinėtis iš lovos, tai, patikėkit, naktis bemiegė, o kai vaikelis šalia, viskas žymiai paprasčiau..

Apie miegojimo kartu naudą jau daug kartų daugelyje temų pridiskutuota, o jeigu šis atvejis su neišnešiota mergyte, tai tuo labiau, aš tik už miegojimą kartu 4u.gif tik JOKIU BŪDU neguldykite vaikelio prie krašto, nesvarbu, kad ji dar mažytė, bet iki nelaimės - vienas žingsnis..
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2013 01 07, 10:48)
ledukes mergyte mazyte ,neisnesiotuke,todel jai reikes ypatingos prieziuros,daugiau silumos ir dazno maitinimo,kol ji paaugs svarbiausia pasaulyje yra mazoji ,antroje vietoje seksas,menesi laiko isvis nerekomenduoja santykiu,jei nores maitinti mp,geriau guldyti prie saves ir daznai duoti kruti,o diena guldyti tik lovyteje,tikrai mazyle nepripras miegoti pas mama ,po menesio kai susireguliuos pienelio gamyba ,o mazyte savo rezima tures,tada gales guldytis i jos lovyte thumbup.gif
leduke manau tau geriau patars neisnesiotuku temoje,ten mamytes turi tikrai daugiau patirties augindamos savo kruopytes



na musu sunelis irgi neisnesiotukas, taciau guli siltai apklotas atskirai savo lovyteje..na, o jau diena kaip iseidavo, arba musu lovoje arba pas save smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgleJo: 07 sausio 2013 - 15:24
Va, ir pas pati dabar galvoju. nes kiek matau Skirtinggggiiii poziurei pas mamytes,bet jokiu atveju aciu uz komentarus ax.gif
Bijau todel,nes nezinia kaip atpratint pavyks. Kiek sake,tai margite labai kaprizi,per nakti dauk kartu atsikela ir t. t.
O is vieno kambario galo i kita kas 1valanda gal ir dazniau vaiksciot,nesinori:geda2:
Tai reikia isrinkti viena varianta.
Atsakyti