Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kūdikio miegą

miegokit kartu
Atsakyti
QUOTE(Lieduke @ 2013 01 07, 15:33)
Va, ir pas pati dabar galvoju. nes kiek matau Skirtinggggiiii poziurei pas mamytes,bet jokiu atveju aciu uz komentarus ax.gif
Bijau todel,nes nezinia kaip atpratint pavyks. Kiek sake,tai margite labai kaprizi,per nakti dauk kartu atsikela ir t. t.
O is vieno kambario galo i kita kas 1valanda gal ir dazniau vaiksciot,nesinori:geda2:
Tai reikia isrinkti viena varianta.


Taip, mes visos esam skirtingos ir skirtingai savo vaikus auginame. Ir mūsų vaikai yra skirtingi. Dėl to nėra vieno teisingo būdo kaip auginti vaikus. Svarbu, kad surastum kas tau labiausiai tinka ir yra priimtina.
Galiu pasidalint savo patirtimi ir mintimis. Mano visi vaikai bent iki pusmečio miega pas mane. Dėl daugelio priežaščių. Visų pirma aš taip žymiai geriau išsimiegu, nes galiu maitinti ar nuraminti vaikiuką nelipdama iš lovos. Visų antra man rodos tokiems mažiukams labai reik mamos ir man gera juos glaust prie savęs, ir būt šalia. TIesiog kol maži, norisi kuo daugiau, kad būtų prie mamos. Tavo atveju sakyčiau to buvimo prie mamos reik mažukei labai daug. Kūdikiai nėra kaprizingi. Jie gali būt neramūs. Tačiau tai ne kapryzai. Jei ji verkia, kažko nori. Gal jai ir reikia būt šalia tavęs. Ypač jei ji neišnešiotukė. Kaip ir sakau, kiekviena mama renkasi pagal save Tikrai yra vaikų, kurie geriau miega atskirai, tikrai yra mamų, kurios negali miegot kartu su vaiku. Tačiau jei jauti norą ir galimybę, tai tikrai manau bandyk. Aišku, būtinai reik žiūrėt, kad neiškristų iš lovos, kai pradės vartytis, galima pagalvėm apdėt, kad kur nenušliaužtų. Manau atrasi būdų.
Dėl pripratimo. Nei vienas mano vaikas "neįprato". Atėina laikas ir pajauti, kada jau norisi, kad miegotų lovelėje. Tai su visais trimis jokių problemų neturėjau dėl to. 4u.gif
Atsakyti
Lieduke, pritariu Tyliai_SV, pirmiausia reikia klausyti savo širdies balso, o ne baimių ar kitų nuomonių. Jei įdomi kitų patirtis, tai aš miegu su abiems savo vaikeliais. Gimus sūneliui turėjau visokių baimių, bet parsivežus namo supratau, kad man daug baisiau palikti jį vieną tokį mažą lovelėje. Be to, norint maitinti pačiai, labai svarbus kuo dažnesnis kontaktas su mama, ypač naktį. O kai maitinimas įsivažiuoja, tai miegant su vaiku, miegi ir tu, o išsimiegojusi mama yra laiminga mama, kokios ir reikia vaikui smile.gif Dėl pripratimo mažiausiai sukčiau galvą. Vaikas gali prie čiulputko priprast, bet ne prie mamos artumo. Jis mažam kūdikiui būtinas kaip maistas, todėl iš esmės negali būti blogai. Kai nestumi vaiko nuo savęs, atėjus laikui jis pats pamažu tampa savarankiškas ir pats nusprendžia, kad jau nori turėti savo lovą. O migdomi atskirai vaikai neretai naktimis vis ateina pas tėvelius, net jau gana didelio būdami, nes tiesiog jaučia artumo trūkumą.

Bet, kaip ir sakiau, tai tik mano patirtis ir nuomonė, o kas geriausia tavo vaikui - žinai tik tu doh.gif

P.S. jei reikės kokių patarimų dėl žindymo - rašyk 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:

As tai nematau,kas cia gero.Tai kaip su vyru tada visi reikalai,kai vaikiukas vienoj lovoj miega?O pas jus dar skaiciau,kad ir du vaikai toj pacioj lovoj miegodavo...Kazkaip cia idomiai.Turbut nei vienas normaliai nepailsedavo biggrin.gif
[/quote]

Pristumdavom viengulę lovą didžiajam 4u.gif
reikalai su vyru puikūs 4u.gif yra ir kitų kambarių biggrin.gif ir ne tik 4u.gif
kiek pailsėdavom, tiek užtekdavo smile.gif juk tik keleriems metams, ne iki vaikų pilnametystės miegosim drauge ax.gif
žodžiu, mums dėl to problemų nekilo smile.gif

Atsakyti
Mano manymu, kūdikis turi miegoti ten, kur jam gera. Vienam labiau patinka lovytėje, kitam prie mamos. Lieduke, pati pamatysi, kur tavo vaikeliui geriau, tik nebijok to, kad kartu miegoti pripras. O kas čia blogo? Juk ne prie narkotikų ar alkoholio pratini. Tokie maži ne kaprizijasi, o prašo, reikalauja to, ko jiems tuo metu labiausiai reikia: maisto, sauso pamperso, mamos priglaudimo... Gal čia aršiai palyginau, bet jau turiu karčios patirties su tais gąsdinimais, kad tik neimčiau ant rankų, nes pripras, kad tik nesupčiau ir nenešiočiau, nes visą laiką to norės, kad tik šalia nesiguldyčiau, kad kad kad... Ir žinai, kuo daugiau, į visas patarėjas nusispjovus, nešiojau, mylavau ir supavau, tuo vaikelis darėsi ramesnis. Tai dienom. O naktys vis blogėjo, iš pradžių kėlėsi kas tris valandas pavalgyti, o paskui vis dažniau ir dažniau, kol man "dašilo", kad ne maisto jam reikia, o prisiglausti. Tada įsiridenau mažių pas save į lovą, miegam sau kartu ir vargo nematom. Vakare, tiesa, migdau lovytėje, tada turiu laiko iki pirmo maitinimo, susitvarkau, ko nespėjau, užtenka laiko ir romantikai tongue.gif. Taigi klausyk savo širdies, o ne patarėjų. Tik, jei kartu miegosit, imkis atsargumo, kad neiškristų. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
[quote=***Liepa***,2013 01 07, 17:52]
Papildyta:

As tai nematau,kas cia gero.Tai kaip su vyru tada visi reikalai,kai vaikiukas vienoj lovoj miega?O pas jus dar skaiciau,kad ir du vaikai toj pacioj lovoj miegodavo...Kazkaip cia idomiai.Turbut nei vienas normaliai nepailsedavo biggrin.gif
[/quote]

Pristumdavom viengulę lovą didžiajam 4u.gif
reikalai su vyru puikūs 4u.gif yra ir kitų kambarių biggrin.gif ir ne tik 4u.gif
kiek pailsėdavom, tiek užtekdavo smile.gif juk tik keleriems metams, ne iki vaikų pilnametystės miegosim drauge ax.gif
žodžiu, mums dėl to problemų nekilo smile.gif
[/quote]
Auksines mintys 4u.gif ir negali buti net tokio klausimo,kur turi miegoti kudikis,kur guldysi ten miegos,bet kudikeliui yra saugiau prie mamos,nes jis 9 menesius gyveno su mama,ir nevisiem patinka buti atskirtam
mano sunelis gime isnesiotukas ,sveikas,bet jam buvo per saltakrito temperatura,tai dave sildoma lovyte,as bijojau kad kai as uzmiksiu kad jis ten neiskeptu tongue.gif ,tai pasiguldziau pas save,tai tas tris paras abu taip miegojom,pavalgom pampersiuka pasikeiciam ir miegam,nejutau jokio nuovargio,gryze namo irgi naktimis miegojo prie manes,diena guldydavau i lovyte,ir tik dziaugiausi kad galiu buti salia,jausti jo kvepavima,juk taip nuostabu tureti maza stebukliuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 07 sausio 2013 - 18:26
QUOTE(Lieduke @ 2013 01 07, 16:33)
Va, ir pas pati dabar galvoju. nes kiek matau Skirtinggggiiii poziurei pas mamytes,bet jokiu atveju aciu uz komentarus ax.gif
Bijau todel,nes nezinia kaip atpratint pavyks. Kiek sake,tai margite labai kaprizi,per nakti dauk kartu atsikela ir t. t.
O is vieno kambario galo i kita kas 1valanda gal ir dazniau vaiksciot,nesinori:geda2:
Tai reikia isrinkti viena varianta.

Manau, kad iš tiesu mažuliukui reiktu mamos artumo, juolab anksčiau atėjusiam. O MPienuko kiekis yra toks koks turi būti tokiam vaikučiui ir kuo artimesnis rišys tuo pienuko gamyba vyksta normaliau. Tai labai sudėtingas gamtos mechanizmas. Primaitinant pieno tik mažėja ir kinta jo struktūra, gaunasi užburtas ratas, mažėjant dar primaitini, o primaitinant dažniausiai visai dingsta. Maitinant kūdiki greičiau susitraukia gimda ir sunyksta priaugti kilogramai, juk tam organizmas ir ruošėsi. Seksas pirmais mėnesiais išvis negalimas, vargu ar jums pačiai norėsis. O vyras turėtu suprasti, jeigu jus vienas kitą mylite tai vardan to ir supras. Apie pripratimą tai manau kad vaikiuikas kaip tik yra dar neatprates gyvent be jūsų atskirai, juk vaikščiojot tai kartu. Tai koks skirtumas kada jus jį askirai paguldysit. Patariau, kaip mokėjau. Pati auginu trečią. Jums linkiu sveikatos, stiprybės, su lyg diena gražiai augti soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieduke @ 2013 01 06, 18:04)
(pati mekstu pre vaikino kaip kaciukas,prisiglaust biggrin.gif )

vadinasi, gali isivaizduoti, kaip malonu tavo vaikeliui butu kaip kaciukui prisiglausti prie mamytes wub.gif
Atsakyti
Abu vaikai miega savo lovytese 4u.gif
Atsakyti
Dukra miegojo savo lovoje, tikriausiai ir sūnus miegos ten. Mano vyras labai jautriai miega ir šiaip toks vartūnas, net mane kartais apdaužo doh.gif Kažkaip pabijočiau miegoti
tryse g.gif
Nebent reiktų vyrą išvaryti ant sofkos unsure.gif
Atsakyti
Miegame taip, kaip išeina - ir lovytėje, ir lovoje po maitinimo užmiega smile.gif.
Atsakyti
Migdau lopšyje nuo gimimo, nes lovytėje labai graudžiai atrodo, kaip žirniukas futbolo aikštėje smile.gif, o kartu miegojimo neįsivaizduoju, būtų pastovus "budėjimo režimas" smile.gif. Prieš miegą kiek nori pavalgo, pamyluoju ir pasūpuoju, kai užmiega padedu į lopšį ir jaukiai apkloju. Nuo trijų mėnesių išmiega po 7 - 8 valandas. Gerai pailsiu ir aš ir vaikas. Tą patį dariau su pirma dukra, ir labai pasiteisino. Tris mėnesius kėliausi, kai tik reikdavo, nes keisdavau sauskelnes, atrūkdindavau, tai jokio skirtumo ar taip, ar kitaip iš lovos tektų ropštis. O nuo trijų mėnesių visiškas gėris smile.gif. Tai čia tokia mano patirtis smile.gif.
Atsakyti