Įkraunama...
Įkraunama...

Gimę 1999 metais

QUOTE(Roga @ 2013 02 03, 09:33)
aš kaip visada stipri biggrin.gif

mamos dazniausia laikosi ax.gif

SVEIKATOS VISIEMS
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2013 02 03, 10:46)
mamos dazniausia laikosi  ax.gif

SVEIKATOS VISIEMS



jo drinks_cheers.gif nes žino jei dar ir jos susirgs- viskas, galas...kas šeimyną slaugys smile.gif smile.gif
Atsakyti
Pas mus priešngai šį kartą gavosi, mama buvo rimčiausias ligonis.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerile: 08 balandžio 2013 - 10:18
Sveikos septintokų mamos 4u.gif biggrin.gif

tai kaip tie septintokai mokslus užbaigė? kokie rezultatai? jau atostogauja? kokie planai vaikams atostogoms?

Maniškė baigė su 8.8 metiniu vidurkiu. Manau neblogai smile.gif
Atsakyti
Šiandien dar mokykloje mano septintokas, baigė 9,64. Dabar jau ilsėsis, o rugpjūtį stovykla, šokiai, pralėks greitai vasarą.
Atsakyti
Sveikos,
mes labai nukritome, tai vidurkis beliko 8,8. bet čia nesimoko visiškai, atsiverčia ir užverčia knyga ir taip mokosi
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 06 07, 11:11)
Sveikos,
mes labai nukritome, tai vidurkis beliko 8,8. bet čia nesimoko visiškai, atsiverčia ir užverčia knyga ir taip mokosi



na matot kas kaip biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif man 8.8 visai neblogai atrodo smile.gif

mes šiemet muziką baigėm, kaip dukra sako VALIO biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivora193: 07 birželio 2013 - 14:10
Labukas, visiems. priimkite į savo būrį.
noriu paklausti ar ir jūsų atžalėlės kai sako, jog išeina į ,,kiemą" su draugais, tiesiog eina pas draugus į namus prie jų kompiuterio?
Atsakyti
QUOTE(Rudenienė @ 2013 06 15, 22:08)
Labukas, visiems. priimkite į savo būrį.
noriu paklausti ar ir jūsų atžalėlės kai sako, jog išeina į ,,kiemą" su draugais, tiesiog eina pas draugus į namus  prie jų kompiuterio?


Sveika prisijungusi 4u.gif

Netikrinau, bet manu, kad ne. Jeigu eina į lauką , tai lauke ir būna.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

mano neina, tik į treniruotes ir kur siustas su užduotimi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudenienė @ 2013 06 15, 22:08)
Labukas, visiems. priimkite į savo būrį.
noriu paklausti ar ir jūsų atžalėlės kai sako, jog išeina į ,,kiemą" su draugais, tiesiog eina pas draugus į namus  prie jų kompiuterio?



sveika,
maniškė jei eina "susitikt su drauge" tai žinau kad gali susitikusi nukėblinti bile kur- ar į parduotuvę, ar šiaip pasivaikščiot, bet jei eina į namus tai paprašo leidimo ar gali pas draugę į namus....smile.gif na čia kiei aš žinau, o kiek nežinau tai aišku ir nesužinosiu smile.gif

kaip vasarojat?
Atsakyti