Įkraunama...
Įkraunama...

Gimę 1999 metais

QUOTE(Jolete @ 2015 09 03, 19:44)
Pirmos meilės  bigsmile.gif




ha su vyresnė biggrin.gif jau išbandė viska lotuliukas.gif balkone naktį pagavau rukanti lotuliukas.gif paskyrė, kad per stovyklą gėrė su merginomis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2015 09 04, 19:40)
ha su vyresnė  biggrin.gif jau išbandė viska lotuliukas.gif balkone naktį pagavau rukanti lotuliukas.gif paskyrė, kad per stovyklą gėrė su merginomis lotuliukas.gif


Oho kokios patirtys bigsmile.gif

Kipras manau nebandęs nei rūkyti, nei alkoholio. Vasarą kartu praleidom, stovykloje šiemet nebuvo, tai beveik esu garantuota biggrin.gif
Atsakyti
Nu merginos dabar aktyvios: ciumpa ir jaunesnius, ismoko visko, ka pacios geba, kaip sakant vid didesnis sansas, kai i amziu neziuri , susirast vaikina:-)))
Atsakyti
na ziuresiu, kaip šiemet bus su mokslais. 9 klasė pabaigė su 9.13 vidurkiu.
Atsakyti
PAs mus savaite viesi vokietaite pagal mainu programa-nu idomu irman pabendrauti , vokiskai prisiminti, ka mokejau.
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2015 09 28, 19:06)
PAs mus savaite viesi vokietaite pagal mainu programa-nu idomu irman pabendrauti , vokiskai prisiminti, ka mokejau.


As kazkaip nepasirasiau, t.y. vyras nepasirase priimti, nors buvo galimybe
Atsakyti
Labas, ryt maniskei 16m.-negaliu patiket...
Kaip mano mama sako, nugis is bedos ir zenytis galetu:-))))) Tik su dovana prastai, gavo jau pries 2 sav brangu telefono aparata, bet gi zinau, kaip ta tikra diena noris kazko tokio. As net savo 16 gimtadienio dovanas mamos menu: tiesiai is gamyklos gavo nupirkti keramikini serviza ir lietpalti (abieju norejau), o gi tarybiniai laikai dar buvo.....ne visko ko nori ir gausi... Uztat dabar nebezino, ko noret.
Atsakyti
QUOTE(nerile @ 2015 10 14, 21:14)
Labas, ryt maniskei 16m.-negaliu patiket...
Kaip mano mama sako, nugis is bedos ir zenytis galetu:-))))) Tik su dovana prastai, gavo jau pries 2 sav brangu telefono aparata, bet gi zinau, kaip ta tikra diena noris kazko tokio. As net savo 16 gimtadienio dovanas mamos menu: tiesiai  is gamyklos gavo nupirkti keramikini serviza  ir lietpalti (abieju norejau), o gi tarybiniai laikai dar buvo.....ne visko ko nori ir gausi... Uztat dabar nebezino, ko noret.

Sveikinam patisoncika
Atsakyti
Jergau kaip faina, jau norejau rasyt Patisonui 16m, bet galvoju kas cia beprisimins:-)) ACIU.
Atsakyti


As sunkiau suvokiu, kad nuo to laiko, kai bendrai isleidom savo pirmokus i mokykla praejo 10 metu
Atsakyti
jo, dar i savo pasa kai paziuri, tai is vis-as prisimenu, kaip mokiausi su mama, ka sakyti man pirma karta iejus i pirma klase mokykloje....
Atsakyti
Labas, ka Kaledu Senis savo maisan deda? As jau gala gavau tris dienas po Akropoli besiduodama, nuo efekto karsta-salta apsirgau sloga ir kosuliu, o dukrai DOVANOS VIS TIEK NERA. Man ideju 0, o jai noru 0. Pasinesus i mokslus, sausio pradziai ispirkau Palangoje stovykla su paskaitu ciklu. Bet juk pavedimo kopijos i grazu popieriu nesuvyniosi:-))) Ko jusiskiai tikisi?...
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerile: 22 gruodžio 2015 - 22:39