Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

o gal kuri nors galite palyginti AI ir Sebium Global?

Pamaciau kad online vaistinese, kuriose siaip apsipirkdavau, nebera AI. Parasiau vokieciu Biodermos atstovams emaila, ir jie man patvirtino, kad AI isimamas is apyvartos ir jo nebegamins verysad.gif man jis patiko.. jie pazadejo atsiusti Sebium Global meginuku, bet as kazkaip skeptiskai nusiteikus unsure.gif Pvz Sebium Hydra man neatiko, kazkoks sunkus buvo, riebokas, tai bijau kad ir Global toks bus g.gif
Atsakyti

Dabar nusipirkau Pore Refiner, Kartu su Global. Vaistininke taip patare. Sako AKN inkstirams, nors pagrinde pas mane ju daugiausia ir yra... Pore Refiner kol kas mazai naudoju, nes ar nuo to Sebium Hydra (užkimso poras kaip mat) ar nuo kazko kito inkstiru priviso bilekiek ir bilekur...Bandau taisyti padeti su Globl, bet gal labiau padetu AKN?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2014 06 24, 20:48)
O si krena galim naudoti vasara?


Nebuvo parašyta, kad negalima g.gif Jeigu būtų negalima naudoti vasarą, manau, būtų parašyta, o ir Biodermos konsultantė būtų pasakiusi. Be to, jei kyla klausimų galite parašyti Biodermos atstovams, jie atsako greitai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(moocho @ 2014 06 25, 01:11)
o gal kuri nors galite palyginti AI ir Sebium Global?

Pamaciau kad online vaistinese, kuriose siaip apsipirkdavau, nebera AI. Parasiau vokieciu Biodermos atstovams emaila, ir jie man patvirtino, kad AI isimamas is apyvartos ir jo nebegamins verysad.gif man jis patiko.. jie pazadejo atsiusti Sebium Global meginuku, bet as kazkaip skeptiskai nusiteikus unsure.gif Pvz Sebium Hydra man neatiko, kazkoks sunkus buvo, riebokas, tai bijau kad ir Global toks bus g.gif



QUOTE(Dwin @ 2014 06 25, 10:53)
Dabar nusipirkau Pore Refiner, Kartu su Global. Vaistininke taip patare. Sako AKN inkstirams, nors pagrinde pas mane ju daugiausia ir yra... Pore Refiner kol kas mazai naudoju, nes ar nuo to Sebium Hydra (užkimso poras kaip mat) ar nuo kazko kito inkstiru priviso bilekiek ir bilekur...Bandau taisyti padeti su Globl, bet gal labiau padetu AKN?


Na man vaistinėje Biodermos konsultantė aiškino, kad Global veikia kaip AKN ir Al kartu, tiek inkštirus, tiek itokius spuogus ax.gif
Global tikrai nei sunkus, nei riebokas mirksiukas.gif
tad nebijokite to Global mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Savaite laiko naudoju bioderma prausimosi gel ir global kremuka.odos bukles pablogėjo, atsirado ant kaktos daug spuogiuku. Tai dabar nezinau ar cia oda valosi ar netinka man kremas sad.gif po poros savaiciu laukia svarbi svente.. tai nezinau ka daryti. . Gal kam taip buvo? Jei cia oda valosi, per kiek laiko turetu pagereti? Aciu
Atsakyti
Ar yra kuriai buvę taip, kad pradėjus naudoti AKN kremą veido būklė pablogėtų? Galvoju, gal čia tas vadinamasis valymosi periodas? O gal tiesiog jis mano odai netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2014 07 06, 13:48)
Sveikutes,
Savaite laiko naudoju bioderma prausimosi gel ir global kremuka.odos bukles pablogėjo, atsirado ant kaktos daug spuogiuku. Tai dabar nezinau ar cia oda valosi ar netinka man kremas sad.gif po poros savaiciu laukia svarbi svente.. tai nezinau ka daryti. . Gal kam taip buvo? Jei cia oda valosi, per kiek laiko turetu pagereti? Aciu



QUOTE(Märchen @ 2014 09 01, 17:13)
Ar yra kuriai buvę taip, kad pradėjus naudoti AKN kremą veido būklė pablogėtų? Galvoju, gal čia tas vadinamasis valymosi periodas? O gal tiesiog jis mano odai netinka? g.gif

Man odos gydytoja ir vaistininke sake, kad pradzioje bukle gali dar pablogeti, bet neissigasti ir valyti toliau, ka ir dariau...kazkur po 1.5 sav. rezultatai eme gereti.

As su klausimu gal kur matet sebium mate kremo, niekur neberandu, gal ji irgi isima? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elra @ 2014 10 20, 22:21)

As su klausimu gal kur matet sebium mate kremo, niekur neberandu, gal ji irgi isima? biggrin.gif


tai kad yra prekyboje smile.gif Čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elra @ 2014 10 20, 22:21)
As su klausimu gal kur matet sebium mate kremo, niekur neberandu, gal ji irgi isima? biggrin.gif

Dar yra čia: http://www.cocooncen...-40ml/3021.html
kaina siunčiantis 37,73lt
Atsakyti
QUOTE(tikpasilik @ 2014 10 21, 08:30)
tai kad yra prekyboje  smile.gif Čia ax.gif

O geras bigsmile.gif

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 21, 09:41)
Dar yra čia: http://www.cocooncen...-40ml/3021.html
kaina siunčiantis 37,73lt

Aciu 4u.gif
Pasiskaitinejau as cia biodermos analize, ziuriu, kad praktiskai visi kremai nieko gero doh.gif
http://www.kosmetiko...uogu-sebium-ai/
Ka jus manot siuo klausimu, as jau pasimeciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elra: 21 spalio 2014 - 20:22
QUOTE(Elra @ 2014 10 21, 21:21)
O geras  bigsmile.gif
Aciu  4u.gif
Pasiskaitinejau as cia biodermos analize, ziuriu, kad praktiskai visi kremai nieko gero  doh.gif
http://www.kosmetiko...uogu-sebium-ai/
Ka jus manot siuo klausimu, as jau pasimeciau  doh.gif

Naudojau Bioderma, dabar perėjau prie kitos kosmetikos. Pas mane šeimoje visiems problemos su sausa oda, tai Biodermos prausiklius ir kremus pakeičiau kitais produktais, nes pvz. Biodermos prausiklis, skirtas sausaodžiams, yra su SLS, kas manau nesuderinama. Bet pvz. Biodermos rožinis vandenukas ištyrinėtas bloguose kaip labai neblogas produktas. Čia dar nuo konkretaus produkto priklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 22 spalio 2014 - 08:05
Pasirodo neklydau Sebium Mat su spalva nebera LT wink.gif
Atsakyti
Gal kas galite pakomentuoti šį dezedorantą? Jis be aliuminio.
user posted image
Atsakyti