Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

QUOTE(Only1 @ 2016 11 09, 12:18)
Sveikos, išbandžiau šįryt Biodermos Mat control. Tepėsi maloniai, negraužė, T zona nebeblizgėjo, bet po kelių minučių pastebėjau, kad mano visas veidas apšerpėtojęs.  blink.gif Mano oda mišri, bet žiemą žandai ima sausėti, tai dabar nebežinau ar tą kremą jau mesti lauk ar dar bandyti? Ar kam yra buvusi tokia reakcija į šį ar kitus kremus?  Anksčiau man niekad nešerpetodavo oda nuo jokių kremų, nebent koks visai mažas plotelis per didžiausius šalčius.  blink.gif  Anksčiau esu naudojus Sebium hydra kremą, bet mano nuomone jis kimšo poras, spuogai nenyko ir oda labai blizgėjo nuo jo. Prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie Mat control, bet matyt tas šerpetojimas reiškia, kad mano odai jis per stiprus, per daug džiovina ir per mažai drėkina.  ax.gif

Aš manau jūs tiesiog naudojate jį ne tuo metų laiku. Turėjau jį vasarą tai puikiai odos riebalavimąsi sutvarko, padeda makiažui išsilaikyti, tiesa- jis mažai drėkina, bet kai jau karštis toks kad pudra vos ne atšoka nuo veido, biggrin.gif - aš manau šitas kremas vienas geriausių mano bandytų. Bet jis tikrai ne šaltajam sezonui. Rinkitės kažką iš Hydra arba Sensibio linijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2016 11 09, 13:18)
Sveikos, išbandžiau šįryt Biodermos Mat control. Tepėsi maloniai, negraužė, T zona nebeblizgėjo, bet po kelių minučių pastebėjau, kad mano visas veidas apšerpėtojęs.  blink.gif Mano oda mišri, bet žiemą žandai ima sausėti, tai dabar nebežinau ar tą kremą jau mesti lauk ar dar bandyti? Ar kam yra buvusi tokia reakcija į šį ar kitus kremus?  Anksčiau man niekad nešerpetodavo oda nuo jokių kremų, nebent koks visai mažas plotelis per didžiausius šalčius.  blink.gif  Anksčiau esu naudojus Sebium hydra kremą, bet mano nuomone jis kimšo poras, spuogai nenyko ir oda labai blizgėjo nuo jo. Prisiskaičiau gerų atsiliepimų apie Mat control, bet matyt tas šerpetojimas reiškia, kad mano odai jis per stiprus, per daug džiovina ir per mažai drėkina.  ax.gif


Man geriausias jis, naudoju kasdien ir dabar smile.gif
Prieš tai naudojau Bioderma Pore refirent galvojau, kad geresnių nebūna, bet šis daug labiau tiko smile.gif Ir oda lyg mažiau rausta su juo, ir mažiau riebaluojasi.

Dar pasiteisino Bioderma miceliniai vandenys: naudoju pakaitom AR ir tą melsvą riebiai odai.
Nepasiteisino: Bioderma Sensibio (Créaline) Tolerance+, Bioderma AR BB.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 09 lapkričio 2016 - 20:36
Šiandien nenaudojau prausiklio, tai oda daug geriau atrodo. Buvo tik keli apšerpetoję ploteliai, o nebe visas veidas. Matyt reikia kokį gerą prausiklį išsirinkt, kad nesausintų. ax.gif
Atsakyti
O gal kas isbandete jau ta nauja prausikli jautriai odai?
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2016 11 15, 21:46)
O gal kas isbandete jau ta nauja prausikli jautriai odai?


Sensibio gelinį? Jei taip tai mano atsiliepimas prieš šį buvusiam puslapyje 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimų apie
BIODERMA kremas CICABIO ARNICA+, skatinantis mėlynių, patinimų ir sumušimų išnykimą

pastebejau kad sunkiai gyja melynes ir sumusimai ant koju ir lieka netgi demes tose vietose patamsejimai tokie (jei oda bent kiek pabrozdinta iskart randai lieka) tai galvoju gal visai naudingas butu ax.gif
Atsakyti
Ne per seniausiai įsigijau Bioderma šį atnaujintą kremą iš Hydrabio linijos - Hydrabio Creme.
vartotojo įkelta nuotrauka

Labai patenkinta wub.gif jis labai tirštas, bet gana lengva tekstūra, gerai padrėkina veidą visai jo neriebindamas.
Kol toks oras dar ne itin šaltas, labai jis man tinka, ir kaip pudra gula ant jo gražiai..

Eilinį kartą įsitikinu Bioderma produktų puikumu, ką bebandau, viskas labai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 12 11, 03:08)
Ne per seniausiai įsigijau Bioderma šį atnaujintą kremą iš Hydrabio linijos - Hydrabio Creme.
vartotojo įkelta nuotrauka

Labai patenkinta  wub.gif  jis labai tirštas, bet gana lengva tekstūra, gerai padrėkina veidą visai jo neriebindamas.
Kol toks oras dar ne itin šaltas, labai jis man tinka, ir kaip pudra gula ant jo gražiai.. 

Eilinį kartą įsitikinu Bioderma produktų puikumu, ką bebandau, viskas labai tinka  smile.gif



Ar nera lipnus? smile.gif As irgi bandzius jau ne viena Bioderma produkta ir nei vienu nenusivyliau tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2016 12 12, 12:59)
Ar nera lipnus? smile.gif As irgi bandzius jau ne viena Bioderma produkta ir nei vienu nenusivyliau tai tikrai smile.gif

Visai nelipnus. Užtepus jis visiškai susigeria, gal net mažokai riebumo man kaip żiemai, bet kol kas tai veidas su juo nėra nušalęs, o man būna pasitaiko.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 12 16, 08:29)
Visai nelipnus. Užtepus jis visiškai susigeria, gal net mažokai riebumo man kaip żiemai, bet kol kas tai veidas su juo nėra nušalęs, o man būna pasitaiko.. smile.gif



O man irgi nerealus jis:) ypač kai mano odai sunkiai įtiksi:) Gavusi dovanų ilgai varčiau rankose, nes iš biodermos tik sensibio liniją naudoju, bet pabandžiau ir pastačiau į lentyną tarp mėgstamiausių kremųsmile.gif
Atsakyti
Aš dabar perėjau prie nutritive kremo. Juo pasitepus iš pradžių rausta žandai. unsure.gif Tai nesu pilnai patenkinta biodermos kremais, bet turiu pasakyt, kad stebuklas įvyko ir kai ėmiau naudot biodermos ir kremą ir prausiklį, praktiškai pamiršau kas yra spuogai ir inkštirai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2016 12 11, 02:08)
Ne per seniausiai įsigijau Bioderma šį atnaujintą kremą iš Hydrabio linijos - Hydrabio Creme.
vartotojo įkelta nuotrauka

Labai patenkinta  wub.gif  jis labai tirštas, bet gana lengva tekstūra, gerai padrėkina veidą visai jo neriebindamas.
Kol toks oras dar ne itin šaltas, labai jis man tinka, ir kaip pudra gula ant jo gražiai.. 

Eilinį kartą įsitikinu Bioderma produktų puikumu, ką bebandau, viskas labai tinka  smile.gif


man jis netiko, rubuliavosi nuo odos doh.gif
Atsakyti