Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

PERMANENTINIS ( ilgalaikis) MAKIAŽAS -MIKROPIGMENTACIJA

user posted imageuser posted image
user posted image


Sena tema>
http://www.supermama...?...788809&st=0
Atsakyti
Bet vat toj nuotruakoj akys prieš makiažą gražesnės, po nusvirusios, liūdnos. Suprantu kad rizika didelė. Ir iš gyvvų pavyzdžių matau kad ypač nepavyksta antakiai ir lūpos-kažkaip matyt iš noro išdidinti.
Vat kad kas idetu nuoroda kaune geros kosmetologes ir jos darbu foto...
Atsakyti
QUOTE(ajd @ 2013 01 07, 10:42)
Bet vat toj nuotruakoj akys prieš makiažą gražesnės, po nusvirusios, liūdnos. Suprantu kad rizika  didelė. Ir iš gyvvų pavyzdžių matau kad ypač nepavyksta antakiai ir lūpos-kažkaip matyt iš noro išdidinti.
Vat kad kas idetu nuoroda kaune geros kosmetologes ir jos darbu foto...


Zmogaus 2 puses skirtingus ir istikruju daznai taip buna, kad viena akis ir yra labiau apvali, o kita migdoline.
Manau , kad be permanentinio dar ir kasdieninis makiazas padarytas nevisai teisingai. Seseliais galima viska vizualiai pataisyti. O dar man atrodo, kad sioje pirmoje nuotraukoje nereikejo apacios brezti, kazkaip netinka merginai. rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi pati dariausi ilgalaiki makiaza pas Inga Kaune, tai imetu nuoroda My Webpage i akcija. Su kuponu vienas zmogus gali pasidaryt tik viena procedura su korekcija, ax.gif O ji tikrai gerai daro. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(greta09 @ 2013 01 07, 13:46)
Kadangi pati dariausi ilgalaiki makiaza pas Inga Kaune, tai imetu nuoroda My Webpage i akcija. Su kuponu vienas zmogus gali pasidaryt tik viena procedura su korekcija,  ax.gif O ji tikrai gerai daro.  thumbup.gif

o tai kiek korekciju reikia is viso? net negirdejau apie toki daikta blink.gif po menesio, galvojau po 3 metu
Atsakyti
Lisa, SM kazkur skaiciau, kad Jus dirbate ir su lazeriu,....norejau pasiteirauti ar imanoma isimti pigmenta arba bent pablukinti, jei mikropigmentacija daryta pries 3 men. Dar domina, ar po lazerio nproceduru nelieka randu? Niekaip negaliu apsiprasti su savo antakiais, labai jau nenaturaliai jie atrodo, per ryskus, pirmasis pazistamu klausimas buna kas su mano antakiais, ir man paciai atrodo, kad geresnis vaizdas buvo pries permanentini. Kokia kvaila buvau, kad susigalvojau ji darytis! Jei tik galeciau atsukti laika atgal, tikrai nesidaryciau!....dabar nezinau kaip istaisyti viska verysad.gif
Tiesa, antakiu permanentini man dare tikrai gera meistre mikropigmentologe Ramune Musteikiene, ir savo darba ji atliko puikiai, antakiu forma grazi ir visa kt,....taciau ne man tai ir viskas, neapsiprantu, kaskart pazvelgusi i veidrodi apgailestauju, kad tam ryzausi.
Atsakyti
QUOTE(stenli @ 2013 01 07, 22:24)
Lisa, SM kazkur skaiciau, kad Jus dirbate ir su lazeriu,....norejau pasiteirauti ar imanoma isimti pigmenta arba bent pablukinti, jei mikropigmentacija daryta pries 3 men. Dar domina, ar po lazerio nproceduru nelieka randu? Niekaip negaliu apsiprasti su savo antakiais, labai jau nenaturaliai jie atrodo, per ryskus, pirmasis pazistamu klausimas buna kas su mano antakiais, ir man paciai atrodo, kad geresnis vaizdas buvo pries permanentini. Kokia kvaila buvau, kad susigalvojau ji darytis! Jei tik galeciau atsukti laika atgal, tikrai nesidaryciau!....dabar nezinau kaip istaisyti viska verysad.gif
Tiesa, antakiu permanentini man dare tikrai gera meistre mikropigmentologe Ramune Musteikiene, ir savo darba ji atliko puikiai, antakiu forma grazi ir visa kt,....taciau ne man tai ir viskas, neapsiprantu, kaskart pazvelgusi i veidrodi apgailestauju, kad tam ryzausi.

Zinoma galima ir pablukitni ir isimti. Reiketu matyti givai ir viska nuspresim. mirksiukas.gif
Del riskumo, tai manau tiesiog nesupratote viena kita kokio tiksliai riskumo turetu buti rolleyes.gif . Juk galima ir labai svelniai ir naturaliai, kad niekas ir nesupras , kad permanentinis.
Atsakyti
ar galima daryt akiu permanenta jei priaugintos blakstienos?ar jas geriau nusiimti?
Atsakyti
QUOTE(greta09 @ 2013 01 07, 16:46)
Kadangi pati dariausi ilgalaiki makiaza pas Inga Kaune, tai imetu nuoroda My Webpage i akcija. Su kuponu vienas zmogus gali pasidaryt tik viena procedura su korekcija,  ax.gif O ji tikrai gerai daro.  thumbup.gif


ir as rekomenduoju thumbup.gif man si meistre puikiai padare antakius, dabar ruosiuos eiti akis pagrazinti 4u.gif
Atsakyti



ar galima daryt akiu permanenta jei priaugintos blakstienos?ar jas geriau nusiimti?

Можно.... только все Ваши нарощенные ресницы в процессе работы поломаются)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letta_n: 08 sausio 2013 - 18:36
QUOTE(meskene30 @ 2013 01 08, 11:16)
ar galima daryt akiu permanenta jei priaugintos blakstienos?ar jas geriau nusiimti?

As rekomenduoju nusiimti. Poceduros metu papildomas dirgiklis, valomos akys nuo dazo, uzkliuna ir traukia blakstienas. Ir taip nelabai nemaloni procedura, dar sukelia papildoma tempima del blakstienu. Jeigu ju darug ir tankiai priaugintos sunku uzspalvinti tarp blasktienu.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2013 01 08, 23:50)
As rekomenduoju nusiimti. Poceduros metu papildomas dirgiklis, valomos akys nuo dazo, uzkliuna ir traukia blakstienas. Ir taip nelabai nemaloni procedura, dar sukelia papildoma tempima del blakstienu.  Jeigu ju darug ir tankiai priaugintos sunku uzspalvinti tarp blasktienu.


При нарощенных есницах можно делать хороший и качественный татуаж на веках! Все зависит от квалификации мастера))) Единственная проблема которая может возникнуть это восстановление самих нарощенных ресниц. Просто мастерам удобнее работать когда этих нарощенных ресниц нет. Пример выполнения стрелки с нарощенными ресницами http://s002.radikal....522979e2e57.jpg
Atsakyti