Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(neringule @ 2013 01 21, 10:53)
Sveikutės - pasidariau akių permanentinį,bet man jos taip ištino,gal kam esa taip buvę?kaži kokiomis efektyvesnėmis priemonėmis butų galima nuimti tinimą? g.gif

Uzdekite salti ant voku. Kartais taip buna ,nieko tokio. 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

del akciju. Turbut buna visaip, ir sekmingu ir nelabai .
As pries metus dariausi virsutinio voko ilgalaiki nusipirkusi kupona. darba padare neblogai, viskas lygu, rysku , aciu uz tai. bet. kupona pirkau su galimybe procedura atlikti vilniuje, deja uzsirasant pasake, kad nebelike tokiu galimybiu, teks vazineti i kauna. na ka padarysi, vaziavau. meistre elgesi labai saltai, mazai bendravo, erzinosi kad sunku jai dirbti nes akis trukcioja, jauciausi kalta, kad ten esu ir kad ta akis naturaliai nuo skausmo refleksuoja. paklausus ar per korekcija galima butu pastorinti strelyte, pasake, kad per mokamas korekcijas taip, per ta kuri priklauso ne. nes pasirodo priklauso kuponus pirkusioms klientems ne tokios strelytes kokiu jos noretu, o tik plonyte linija. uz storesnes reikia aju papildomai pamoketi.. na elgesi labai aiskiai kad kupona nusipirkai kokiu dar pageidavimu gali tureti?!
todel antakius nusprendusi pasiryskinti jau iskart ejau pas visu rekomenduojama meistre, ir nenusivyliau, labai malonus zmogus, ir darbas atliktas nepriekaistingai.aciu Lilei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gucci78 @ 2013 01 23, 09:07)
sveikos,

del akciju. Turbut buna visaip, ir sekmingu ir nelabai .
As pries metus dariausi virsutinio voko ilgalaiki nusipirkusi kupona. darba padare neblogai, viskas lygu, rysku , aciu uz tai. bet. kupona pirkau su galimybe procedura atlikti vilniuje, deja uzsirasant pasake, kad nebelike tokiu galimybiu, teks vazineti i kauna. na ka padarysi, vaziavau. meistre elgesi labai saltai, mazai bendravo, erzinosi kad sunku jai dirbti nes akis trukcioja, jauciausi kalta, kad ten esu ir kad ta akis naturaliai nuo skausmo refleksuoja. paklausus ar per korekcija galima butu pastorinti strelyte, pasake, kad per mokamas korekcijas taip, per ta kuri priklauso ne. nes pasirodo priklauso kuponus pirkusioms klientems ne tokios strelytes kokiu jos noretu, o tik plonyte linija. uz storesnes reikia aju papildomai pamoketi.. na elgesi labai aiskiai kad kupona nusipirkai kokiu dar pageidavimu gali tureti?!
todel antakius nusprendusi pasiryskinti jau iskart ejau pas visu rekomenduojama meistre, ir nenusivyliau, labai malonus zmogus, ir darbas atliktas nepriekaistingai.aciu Lilei smile.gif


Pagal aprasyma galiu speti, kad lanketes pas Erika, ar ne? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

o aš vis galvojau ar rašyti savo patirtį apie saloną Kaune "Pjesė". Nusprendžiau parašyti, kad kitoms taip nenutiktų. Praeitų metų pavasarį šiame salone dariausi antakių permanentinį makiažą. Su meistre, Egle, sutarėme, kad padarys rusvą, labai naturalų, kad atrodytų gražiai, bet kiti nesuprastų kame reikalas biggrin.gif Po savaitės šašai nusilupa, o spalva pilkai melyna, plėmai ir ryškesnis rėmelis apvestas aplink antakius blink.gif Nuėjus pas meistrę, jinai nieko blogo nematė, o aiškino, kad darbą tai atliko blink.gif ir pasiūlė uždėti šviesiai rusvą pigmentą. Kadangi jau prieš einant buvau paskaičiusi, ką duoda įvairūs maskavimai, tai žinoma, atsisakiau. Pasirodo jinai maišydama pigmentus, įdėjo juodos spalvos, ko apsoliučiai negalima naudoti antakiams. O viskas baigėsi tuo, kad mūsų forumietė Lisa mane išgelbėjo, panaikindama lazeriu 4u.gif
Atsakyti
/ Lisa /, gal galima butu Jusu internetini puslapi, ar tinklapi salono, kur galima butu rasti permanentinio makiazo kainas, salono adresa, Jusu kontaktus ir darbeliu nuotraukas? bigsmile.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Pasidariau ir aš antakių permanentą prieš pora mėn.nepatenkinta esu forma verysad.gif verysad.gif ,negato to man padarė per arti vieną kito ir kampuotus kažkokius,....norejau pasiteirauti ar imanoma isimti pigmenta arba bent pablukinti. Dar domina, ar po lazerio proceduru nelieka randu?Ir kokia būtų kaina??? Niekaip negaliu susigyventi su savo antakiais, ir dar aplinkinių reakcija.... Žodžiu nebemyliu savo antakių doh.gif ....dabar nezinau kaip istaisyti viska ?Gal galima būtų dalį pašalinti ir pakoreguoti kažkaip??
Gal Rejuvi pabandyti,bet irgi bijau dėl randų... SOS!!!!!
Atsakyti
QUOTE(egaas @ 2013 01 31, 12:32)
Pasidariau ir aš antakių permanentą prieš pora mėn.nepatenkinta esu forma verysad.gif  verysad.gif ,negato to man padarė per arti vieną kito ir kampuotus kažkokius,....norejau pasiteirauti ar imanoma isimti pigmenta arba bent pablukinti. Dar domina, ar po lazerio proceduru nelieka randu?Ir kokia būtų kaina??? Niekaip negaliu susigyventi su savo antakiais, ir dar aplinkinių reakcija.... Žodžiu nebemyliu savo antakių doh.gif ....dabar nezinau kaip istaisyti viska ?Gal galima būtų dalį pašalinti ir pakoreguoti kažkaip??
Gal Rejuvi pabandyti,bet irgi bijau dėl randų... SOS!!!!!

Tai del formos nesitarete su meistre? Kokia dabar yra spalva? Intensivumas-ar labai riskus? Galima su lazeriu. Iprastai randu nebuna. Manau gal neviska reikia, tik pradzia jeigu perarti. Kitur gal pataisyti galima... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 31 sausio 2013 - 20:30
Kodėl senos temos nebaigėt? unsure.gif
Atsakyti
ar butinai reikalinga ta vadinama korekija iki 3 men po padarymo?ka ji duoda?
Atsakyti
QUOTE(meskene30 @ 2013 02 01, 12:57)
ar butinai reikalinga ta vadinama korekija iki 3 men po padarymo?ka ji duoda?

Kai sugija vaizdas buna kitoks, negu iskarto po proceduros.
Tada kliente supranta ar tinkama spalva, gal but nori pastorinti. Kartais formoje kazka pakeisti. Spalva nevisada tolygiai pasisavina, todel reikalinga korekcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 01 vasario 2013 - 23:01
O ka reiskia permanentiniame makiaze toks budas - Antakių ratušavimas, arba plaukeliais ?
Atsakyti
Norejau paklausti,o kas kiek laiko reikia vis darytis permanentini? Tarkim dabar pasidarysiu antakius,akiu pravedima ir lupas,aisku bus korekcijos,o kada nubluks ir vel reiks darytis? Pora metu islaiko?
Atsakyti