Įkraunama...
Įkraunama...

Radiniai

Idekliuka gal? biggrin.gif O as preis pora savaiciu ant ledo 10 litu radau biggrin.gif Ziuriu siuksle,norejau eit ismest,o pasirodo 10 litu bigsmile.gif
Atsakyti
negi niekas nieko nerandate?krizė?niekas pinigų nemėto?savo daigtus saugo?hihihi.gif aš pvz radau parduotuvėj kepimo blėtutes su nuolaida lotuliukas.gif tik 3 lt uz vienetą thumbup.gif
Atsakyti
Na, gaivinam temytę 4u.gif gal jau atsirado kasnors kas rado kanors? ax.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu randu daug centų - baltų biggrin.gif
Atsakyti
vadinasi ne krizė hihihi.gif
Atsakyti
As pastoviai randu centu..
bet niekad neimu.Gal kitma labiau ju reikes ax.gif
Atsakyti
Paskutiniai radiniai- grazus kryziukas su zydra akute, o kitas- 2eurai smile.gif
Atsakyti
Vienas iš vertingiausių (ne pinigine prasme) radinių: vaikščiodama prie buvusio dvaro griuvenų radau sagą -- senoviška, su įspaustu Vyčiu viduryje, spėju, kad iš tarpukario Lietuvos kareivio uniformos.
Atsakyti
Is vesrtingesniu radiniu :

Esu radusi nebloga mobilu telefona- grazinau savininkei, kuri man net aciu uz tai nepasake biggrin.gif
Auksine stora apyranke- seimininkas neatsirado, pasilikau sau rolleyes.gif
Atsakyti
Aš pinigų ne kartą esu radusi, o iš daiktų esu radusi mobilų prie Vilniaus santuokų rūmų. Paskambinau vėliausiai rinktu numeriu, pasakiau, kad radau mobilų, tai atlėkė viena moteris iš vestuvininkų būrio ir labai dėkojo.
Dabar, kai stumdau vaiko vežimėlį po miškelį, kur dideli mamyčių su mažyliais eismai būna, randu kojinyčių, kepuryčių, kastuvėlių, smulkių (Kinder, Maximos rutuliuką esu radus ir kt.) žaisliukų. Kai ką padedu matomesnėje vietoje, kad surastų, o kai ką pasiimu.
Dar jei randu, paimu besimėtančias grindinio trinkeles (plyteles tokias), sode labai praverčia smile.gif.
Atsakyti
2010-08-19 dingo kortelių dėklas su labai svarbiom kortelėm.
Matas Jovaiša matas_jovaisa@yahoo.com +37062465491
Atsakyti
O kur dingo? bent jau kokiame mieste? g.gif
Atsakyti