Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kėdainiuose

QUOTE(wixxxx @ 2013 01 17, 12:20)
Aha, o jei ka blogo suzinosi, va cia butu bausme uz smalsavima, nuolat gyventi laukime kazko blogo unsure.gif

bet zmones vistiek domina ,ypac moteris smile.gif ziuriu kauno kontaktai pilni numeriuku bureju,ir cia pagalvojau gal galima butu surinkti Kedainiuose ,gal idomu kam butu
Atsakyti
Sveikos,
gal kontaktus turite bureju ? smile.gif
Atsakyti
bureja Genute 867543208 cia kur Rasos gatveje , (689) 66292 ,o cia bureja Liudmila
Atsakyti
Žinau, kad prie ligoninės viena yra
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 02 08, 11:51)
bureja Genute 867543208 cia kur Rasos gatveje ,  (689) 66292 ,o cia bureja Liudmila



kuria rekomenduojat ?
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2013 02 18, 17:31)
kuria rekomenduojat ?

net nezinau ,buvau rasos gatveje tai taip supasakojo kad kelias dienas vaiksciojau akis isputusi net nezinau tiketi ar ne ,pirma kart man taip atvirai nevyniodama i vata susake ,ne tai kad ka blogai bet daug netiketo ,cia gal dar kas atsiras buves pas ju tai idomu kitu nuomone ,sako ta kur prie ligonines gyvena kazkokia tikslesne ,netaip spelioja ,bet niekaip numerio neganau is niekur
Papildyta:
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 02 18, 16:20)
Žinau, kad prie ligoninės viena yra

gal numeri ar adresiuka turit?
Atsakyti
Gatvė atrodo, kad Laisvės, namo numerio nežinau, bet jei pasukus nuo kelio į ligininę į Laisvės gatvę, tai antras namas po kaire puse. Tel.: 865362192. Man tai ji neblogai pabūrė.
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 02 21, 14:37)
Gatvė atrodo, kad Laisvės, namo numerio nežinau, bet jei pasukus nuo kelio į ligininę į Laisvės gatvę, tai antras namas po kaire puse. Tel.: 865362192. Man tai ji neblogai pabūrė.

labai labai aciu smile.gif
Atsakyti
labutis, as irgi noreciau pasiburt, kuria patartumete, kuri tiksliau papasakoja viska? Ir kaip viskas vyksta, ar pasako ko klausi ar tiesiog atsisedi ir pasakoja ka mato?
Atsakyti
Man tai normaliausiai pabūrė ta prie ligininės. Rasos gatvėje tai buvo tokios pievos, kad jo... Nors draugė visai patenkin ta liko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 04 15, 11:20)
Man tai normaliausiai pabūrė ta prie ligininės. Rasos gatvėje tai buvo tokios pievos, kad jo... Nors draugė visai patenkin ta liko  4u.gif

man irgi pasirode kad ta normaliausiai pataiko isburti ,kai apibudino vaikus tai atrodo kad gerai pazinotu juos o tikrai nepazysta ,as kai ejau pas ja galvojau is kortu tai suprantu kad buria ,o ka ten is kavos tirsciu galima matyti ,o pasirodo tikrai moteris turi kazkokiu sugebejimu ,labiau pasako ka mato ,bent man taip buvo
Atsakyti
Labai norėčiau apsilankyti pas būrėją Kėdainiuose, kurią rekomenduotumėte? Liudmila, ar Genutę? 4u.gif unsure.gif smile.gif
Atsakyti