Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(Knisliukas @ 2013 02 26, 10:32)
Noreciau, pasakyk kur , kada  biggrin.gif
Tautosaka, o as galvojau tu cia LT


Cia, ko gero, kokia valstybine paslaptis, kad apsiribojama tokiom paslaptingom uzuominom ir placiosioms masems informacija neteikiama biggrin.gif
Nebent per AZ ir tik mokamai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš sėklos kale pirkau iš čia mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ide: 26 vasario 2013 - 16:25
As siandien nusipirkau seklu daiginimui Ermitaze , pabandymui ( jos ten prie paprastu seklu buvo) . Kiekis nedidelis ...matysim, kas isdygs biggrin.gif
Atsakyti
Claries, žinok tos sėklos tikrai mokamos.Aš pati jų nemokamai nedalinu ir neplatinu, tik žinau kur jų gauti.

Kas parašė-pasidalinau informacija.

Kaune-bazėje ir pati turėjau, tai daviau žinoti fb kur bendraujame su" bendraminčiais" ax.gif 12 ar 11 sandėlyje kur sėklomis prekiaujama.

Panevėžyje:galėčiau paklausti kur viena mergina perka, jei kam įdomu.Niekas dėl Pnvž neklausė

Kas norėjo Vilniuje-atsiunčiau el paštą merginos, kuri turi ir sėklų ir kale lapų, bet kadangi tai yra fizinis asmuo, info viešai nedalinu.Manau, elgiuosi protingai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boni @ 2013 02 26, 19:51)
Kas norėjo Vilniuje-atsiunčiau el paštą merginos, kuri turi ir sėklų ir kale lapų, bet kadangi tai yra fizinis asmuo, info viešai nedalinu.Manau, elgiuosi protingai  g.gif

Taip, protingai ir teisingai.
Aš irgi prašiau, bet negavau smile.gif gal galima pakartoti?
Atsakyti
o as seklas daiginimui pirku zalioj stoteleje, ten akcija buvo po 2,99lt, ir parduotuveje ,,sveikata" ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Klausimas, kurios darot raw humusa - ar dedat tahini? g.gif As receptu prisiziurejus ydejau sauksta, buvo ziauriai neskanu schmoll.gif Kur man dabar visa stiklainy suvartot? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos zaliavalges,
zaliavalgystej as dar visiska naujoke, menuo su trupuciu kaip bandau toki maitinimosi buda, kartu su visa seima, aisku dar tik ieskau receptu, bandom viena bandom kita, bet kazkoks nusivylimas mane ima. Nusprendem pamazu pereit prie tokio maitinimosi budo, nes nuolat blogai jautemes, apsunke, sutine, be upo, be energijos... Vaikams sakyciau matosi ryskus pagerejimos, jos be galo energingos, zvalios, priaugo svorio (siaip kudenos labai), pagerejo apetitas. Deja vyras, labai svorio numete, nors jau ir taip toli grazu nestoras buvo, tiesiog suvyto kaip koks obuolys per sita menesi, energijos visai nebeturi, sunkaii darbe pratraukia diena, namie istisai iesko ka dar suvalgyt ir siaubingai jam pucia pilva doh.gif kas liecia mane, as saziningiausiai laikausi tos mitybos, bet priaugau 2kg papildomus, kai man jau ir taip reikejo numest, tiesa, oda labai pagrazejo, nebesijauciu istinus, nebera to tokio kuno sunkumo rytais, deja palikau siaubingai nervuota, daznai istinka kazkokios isterijos, kas mane labai gasdina, lygioj vietos pratrukstu doh.gif bandau kasdien sportuoti, po pusvalandi bent, bet po to jauciu didziuli nuovargi... zodziu nebeismanau ka daryt, gal kazka ne taip valgom, gal mums netinka ta zaliavalgyste..
Racione turim daug ivairiu salotu, lapiniu darzoviu,morkos bulves, kopustiniai visi, kadangi gyvenu italijoj tai pasirinkimas didelis, is vaisiu pagrinde bananai, obuoliai, citrusai, braskes, kazkaip sunkiai susikisam riesutus ir kruopas bei ankstinius, tiesiog per prievarta..
Po sio ryto zaliojo kokteilio, kuri vos neisvemiau, norejos nubegt i parduotuve ir nusipirkt koki mesos smota, kepta ir riebu doh.gif dar tebejauciu ta slykstu skoni ...
kas nors patarkit kaip ta maista valgoma padaryt ar itraukt kazka kas leistu jaustis sotiems ir laimingiems
Atsakyti
Sveika 4u.gif Sveikinu su raw pradzia ir tikrai gerbiu uz bandyma visai seimai ydiegt sveikus mitybos budus 4u.gif Gal jus vis dar tranzicijoj, detoksikacijos laikotarpy?Mergaites gerai jaucias, nes organizmas maziau uzterstas buvo g.gif O kokie jusu mitybos yprociai buvo pries tai, kiek laiko domejotes raw pries pradedant, kaip atrodo jusu dienos patiekalai ir maisto porcijos?Gal per greit persokot prie raw? g.gif Nes skaiciau, kad kai kam ilgokai uztrunka. Youtube labai daug zmoniu maciau buvo vegetarais, veganais, tada patapo raw valgytojais. Gal jusu organizmui per didelis stresas visgi?As va pradejau nuo vegetarystes, 50/50 raw, dabar pasiekus 80-90 proc. raw. Didziausia "nuodeme" - virtos pupeles ir kepti burokai, nes juos dievinu wub.gif biggrin.gif Kartais dar salotas y tortila suku, nes neturiu dziovintuvo.
O kokius kokteilius darot?Gal per daug zalumynu pradejot det, ar skonis nepatinka, ar tiesiog tokia vaisiu ir zalumynu kombinacija netinka? g.gif
As tai kartais ka pagaminu, man neskanu deja, liapsusu buna. Nes bandau eksperimentuot ir rast, kas labiausiai tinka ir patinka 4u.gif



Klausimas prie to paties kitoms - turiu letiny tiroidita (sutrikusi skydliaukes veikla, per daug hormonu gaminama, bet turiu baltas demeles, nes hormonai kazkur nukeliauja ir ten nepatenka, tai pacioj skydliaukej ju trukumas gaunas, nors gaminama per daug - cia daktare taip sake). Gal kas esat susidurusios?Pagereja ar ne? 4u.gif
Noriu issigydyt pries beiby planuojant blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pernai buvau 'paragavusi' AFA dumblio pas Grazina Gum (raw42), energijos antpludis staigus buvo ir savijauta nuostabi. kol prisiruosiau isigyti, sako senokai nebeturi ir nezinia kada tures cia verysad.gif doh.gif

Savais kanalais, turiu galimybe parsisiusti to stebuklo (jis yra gyvas - skystu pavidalu dumblis, siunciamas ir laikomas uzsaldytas). Ar butu kuriai idomu toki dalyka pasibandyti?

Pas mus jis kainuoja 150 Lt (473 ml), as galiu parisiusti uz 125 Lt (480 ml).

CIA DAUGIAU PIE JI, jei butu norinciu jungtis prie uzsakymo - lauksiu AZ 4u.gif

Pamirsau parasyti dar viena aspekta, del ko noriu ji pasibandyti pavartoti ilgiau. Vartojant ji su zelmenu sulciu 'shotu' Grazina rekomendavo burnoje palaikyti 'skalaujant' tarp dantu pries nuryjant, nes labai gerai apsaugo dantu emali. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 02 kovo 2013 - 09:40
QUOTE(MoulinRouge @ 2013 03 02, 10:28)
Sveikos  4u.gif

Pernai buvau 'paragavusi' AFA dumblio pas Grazina Gum (raw42), energijos antpludis staigus buvo ir savijauta nuostabi. kol prisiruosiau isigyti, sako senokai nebeturi ir nezinia kada tures cia  verysad.gif  doh.gif

Savais kanalais, turiu galimybe parsisiusti to stebuklo (jis yra gyvas - skystu pavidalu dumblis, siunciamas ir laikomas uzsaldytas). Ar butu kuriai idomu toki dalyka pasibandyti?

Pas mus jis kainuoja 150 Lt (473 ml), as galiu parisiusti uz 125 Lt (480 ml).

CIA DAUGIAU PIE JI, jei butu norinciu jungtis prie uzsakymo - lauksiu AZ  4u.gif

Pamirsau parasyti dar viena aspekta, del ko noriu ji pasibandyti pavartoti ilgiau. Vartojant ji su zelmenu sulciu 'shotu' Grazina rekomendavo burnoje palaikyti 'skalaujant' tarp dantu pries nuryjant, nes labai gerai apsaugo dantu emali.  bigsmile.gif



O is kur planuojat siust? 4u.gif Kad isemus is saldiklio, trumpas galiojimo laikas saldytuve, o tai gal iki kol atsiustu, isvis jau sugedes butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 03 02, 13:03)
O is kur planuojat siust? 4u.gif Kad isemus is saldiklio, trumpas galiojimo laikas saldytuve, o tai gal iki kol atsiustu, isvis jau sugedes butu g.gif


Siunciami supakuoti transportavimui skirtame saldyklije . Isimti is saldiklio tereikia tam tikra kieki (kuris suvartojamas per 7-10 dienu), likusi kieki reikia laikyti saldiklyje nuolat, kol susivartoja.

Net isizeidziau, kad pagalvojot, jog visiska blondine esu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 02 kovo 2013 - 13:14