Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(SauJoRa @ 2013 01 08, 17:16)
Akivaizdžiai per ilgai šią temą tik skaitinėjau laugh.gif

pažiūrėjau Emmulios ankstesniu ND, tai už nukirstus objektų kampus aš niekaip palaiminimo negaučiau laugh.gif

Tai jau tikrai cool.gif
Papildyta:
Isora, ar paruoši tu planelį tam projektėliui 24 ar 12? paskelbsi viešai? ar kiekviena savo daromės?
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 08, 16:18)
Tai jau tikrai  cool.gif

Arba reikėjo ateit kai aš dariau, išvis būtų nieko daryt nereikėję biggrin.gif

O Mangutė jei gerai pamenu kaip tik tuo metu jungėsi į temą, tik dingo paskui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 08 sausio 2013 - 16:22
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 08, 17:14)
Ten tik šarpinimas, feidinimas ir bliurinimas, feidinimas. Tik suvargdavau iki šiol kol visoms nuotraukoms tą patį veiksmą padarydavau smile.gif dabar bus lengviau gyventi smile.gif
Dabar jau turiu nuomonę apie actionus - jei jau įvaldei PS, neverta jų pirkti - galima pačiai pasidaryti. O jei neįvaldei - irgi neverta pirkti - naudingiau pramokti su PS daryti  smile.gif

bet ar jis tiks bet kuriai foto tvarkyt? aišku, papildomai galėsi patvarkyt g.gif

QUOTE(SauJoRa @ 2013 01 08, 17:16)
Akivaizdžiai per ilgai šią temą tik skaitinėjau laugh.gif

pažiūrėjau Emmulios ankstesniu ND, tai už nukirstus objektų kampus aš niekaip palaiminimo negaučiau laugh.gif

ijoo.. aš kai stojau į VU 98 metais irgi labai sunkūs egzaminai buvo smile.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 08 sausio 2013 - 16:22
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 08, 16:20)
Arba reikėjo ateit kai aš dariau, išvis būtų nieko daryt nereikėję biggrin.gif


tuo metu svaigau apie naują fotika ko gero laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(SauJoRa @ 2013 01 08, 17:22)
tuo metu svaigau apie naują fotika ko gero laugh.gif

Aš niekada nė svajot nedrįsau biggrin.gif tik dūsaudavau žiūrėdama į gražias foto internete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 08, 16:48)
Apie klausimus.
Temon ateinančius naujus žmones ypatingai skatiname pačius ieškoti informacijos, šviestis, domėtis, skaityti, googlinti. Ypač - googlinti baziniais klausimais (kas yra išlaikymas, kas yra diafragma, koks jų tarpusavio ryšys, kas yra fokusas, kas yra bokeh, kas yra WB ir pan. ) smile.gif Ir tik tuomet, jei kūliais verčiatės ir vis tiek nerandate atsakymo į Jums rūpimą klausimą arba atsakymo nesuprantate, klauskite apie tuos bazinius dalykus temoje. Supraskite mus, mes tuos klausimus girdime šimtus kartų, o atsakymai yra pasiekiami labai lengvai. Be to, savarankiška informacijos paieška ir jos studijavimas, manome, padeda geriau įsisavinti informaciją. O pirminis informacijos šaltinis yra JŪSŲ FOTOAPARATO INSTRUKCIJA. Perskaitykite ją kelis kartus, tai puikus literatūros kūrinys besimokantiems fotografuoti smile.gif



Labai gerai, kad taip parasei 1 puslapy. Man butu to reikeje pries pusmeti biggrin.gif
Atsakyti
Stikline, Savynė yra netoli dramos teatro įsikūrusi. smile.gif
http://pastebox.it/f...Cthc/OUmg1Q.jpg
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2013 01 08, 16:11)

Žinoma, tik jos turi gelsvumo, tai ant balto pagrindo dėk, ar vazelę baltą parink,nes jei jos geltonuos, pagrindą už baltą paimsim smile.gif


gerai smile.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 08, 16:14)
Ten tik šarpinimas, feidinimas ir bliurinimas, feidinimas. Tik suvargdavau iki šiol kol visoms nuotraukoms tą patį veiksmą padarydavau smile.gif dabar bus lengviau gyventi smile.gif
Dabar jau turiu nuomonę apie actionus - jei jau įvaldei PS, neverta jų pirkti - galima pačiai pasidaryti. O jei neįvaldei - irgi neverta pirkti - naudingiau pramokti su PS daryti  smile.gif


pamokysi? bigsmile.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 01 08, 16:20)
Arba reikėjo ateit kai aš dariau, išvis būtų nieko daryt nereikėję biggrin.gif

O Mangutė jei gerai pamenu kaip tik tuo metu jungėsi į temą, tik dingo paskui biggrin.gif


kazkada jungiaus, tik neatsimenu kodel dingau g.gif gal taip ir reikejo, dabar man labai idomu. toks azartas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 08 sausio 2013 - 16:33
QUOTE(Ka @ 2013 01 08, 17:32)
Stikline, Savynė yra netoli dramos teatro įsikūrusi. smile.gif
http://pastebox.it/f...Cthc/OUmg1Q.jpg


Tai galim....jei ten daug sofkių ir skanu biggrin.gif aaa tigi ten salotų baras biggrin.gif laikysimės dietos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 08 sausio 2013 - 16:40
QUOTE
Be to, savarankiška informacijos paieška ir jos studijavimas, manome, padeda geriau įsisavinti informaciją.


as geriau informacija atsimenu kai ja kazkas pasako, papasakoja, paaiskina. nu bet nesvarbu smile.gif mokysiuos kaip iseina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2013 01 08, 16:38)
Tai galim....jei ten daug sofkių ir skanu  biggrin.gif


kaip noretau pas jumi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 08, 17:32)

pamokysi?  bigsmile.gif


Ne biggrin.gif
ziureti cia
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 01 08, 16:38)
Tai galim....jei ten daug sofkių ir skanu  biggrin.gif aaa tigi ten salotų baras  biggrin.gif  laikysimės dietos  biggrin.gif

Taip atrodo, kad sėdėsi alkana. Kiek buvau, tai vis persivalgydavau. biggrin.gif
Mangute, prašom, jei tik norisi. smile.gif
Atsakyti