Įkraunama...
Įkraunama...

LEGO ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 01 22, 22:02)
nieko sau, geras vietas zinote

Tai kad tos vietos seniai cia aptartos, nuo nieko neslepiamos smile.gif . Tose vietose, kai kuriose, jau gal ir pora metu nieko neuztaikau, bet vietiek ikisu nosi...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 01 22, 19:44)
Siandien devetose dupliuku blokiuku du maisiukus po 14 detalyciu nupirkau - naujos, neispakuotos.

as visai nenuosirdziai ir visai nesizaviu sitais Jusu pirkiniais lotuliukas.gif dievaz, as ne vienos tokios vietos Vilniuje nezinau
Atsakyti
na va o mes jau greit turesime ta kruva lego is UK, drauge sake 8kg sveria, tai nujauciu nemazai visko bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 01 22, 20:41)
matet kartuska pasipilde truputi. parasiau zinute tai 1 laiska atrase. iskar atgal atrasiau kad vyras gali kad ir dabar atvaziuot nupirkti o jau tylu g.gif tikriausia jau nieko nebegausiu jei nebeatraso verysad.gif

Gal dar ką turės, paguosiu Jumis, kaip ir save biggrin.gif . Aš irgi parašiau biggrin.gif . Jei ne šį, tai kitą kartą console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 22 sausio 2013 - 23:08
QUOTE(Natele @ 2013 01 22, 19:44)

O as tai negera mama - tik perku ir slepiu  rolleyes.gif .
Siandien devetose dupliuku blokiuku du maisiukus po 14 detalyciu nupirkau - naujos, neispakuotos. Ir tuos paslepiau  doh.gif. Be progos nelabai ir gaus. Nebent labai labai reiktu, kad rami ir uzsiemusi mazike butu ir netrukdytu:4u: .

nono.gif prašom vaikučius dažniau palepinti tongue.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 22, 22:37)
na va o mes jau greit turesime ta kruva lego is UK, drauge sake 8kg sveria, tai nujauciu nemazai visko bus  bigsmile.gif

Tai tikrai nemažai, bus reikalų vien apžiūrėti bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau, kaip cia dziaugiates nuolaidom zaislam ir galvoju, na va pas mus nieko gerom kainom ner... ech... Ir... viena mamyte gi buvo rasius, kad praejusia savaite Tesco tie lego friends gyvuniukai buvo 2.49e, bet kadangi dabar jau mano judejimo laisve ribota, tai 7i ten patekt neisejo, o sian vakare nuvaziavau- prie maisiuku buvo parasyta jau pilna kaina 2.99e(pagalvojau, vis tiek pigiau nei zaislu parduotuvej, kurioj kainuoja 3.99e ir paemiau). O mano nustebimui, cekyje ismuse 2.49e uz kiekviena gyvuneli thumbup.gif Arba dar akcija tesiasi arba kaip mano vyras sake parduotuves scanning'as blogai savo pareigas atlieka biggrin.gif Na bet kuriuo atveju, mano naudai tongue.gif Vienas gyvuniuko rinkinukas pavertus litais kainavo man apie 8.75lito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 01 22, 23:04)
Prisiskaiciau, kaip cia dziaugiates nuolaidom zaislam ir galvoju, na va pas mus nieko gerom kainom ner... ech... Ir... viena mamyte gi buvo rasius, kad praejusia savaite Tesco tie lego friends gyvuniukai buvo 2.49e, bet kadangi dabar jau mano judejimo laisve ribota, tai 7i ten patekt neisejo, o sian vakare nuvaziavau- prie maisiuku buvo parasyta jau pilna kaina 2.99e(pagalvojau, vis tiek pigiau nei zaislu parduotuvej, kurioj kainuoja 3.99e ir paemiau). O mano nustebimui, cekyje ismuse 2.49e uz kiekviena gyvuneli  thumbup.gif Arba dar akcija tesiasi arba kaip mano vyras sake parduotuves scanning'as blogai savo pareigas atlieka  biggrin.gif Na bet kuriuo atveju, mano naudai  tongue.gif Vienas gyvuniuko rinkinukas pavertus litais kainavo man apie 8.75lito  thumbup.gif

Tai gera kaina drinks_cheers.gif , kaip pas mus vienas be nuolaidos žmogiukas iš pakelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 01 22, 23:08)
Tai gera kaina drinks_cheers.gif , kaip pas mus vienas be nuolaidos žmogiukas iš pakelio  thumbup.gif


Tai va as irgi taip pagalvojau- viena mamyte rase, kad mate LT situs gyvuniukus po 13.99lito. Na bet kai sulauksit 40proc nuolaidos zaislam, tai ir Jus pirksit tokius gyvuniukus po 8.40lito, jei gerai suskaiciavau smile.gif
Atsakyti
Va apie situos gyvuniukus eina kalba jei ka 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 01 22, 23:17)
Va apie situos gyvuniukus eina kalba jei ka  4u.gif

as kazkaip situ lt dar neuzmaciau. reiks pasidairyti. na uk visada pigesni zaislai
Atsakyti
QUOTE(ziogopieva @ 2013 01 22, 23:27)
as kazkaip situ lt dar neuzmaciau. reiks pasidairyti. na uk visada pigesni zaislai


Mes ne UK , o Airijoj smile.gif O apie situs gyvuniukus berods smiltpeliuke rase, kad mate Vilniaus Akropolio Maximoj po 13.99lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 22 sausio 2013 - 23:31
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 22, 23:37)
na va o mes jau greit turesime ta kruva lego is UK, drauge sake 8kg sveria, tai nujauciu nemazai visko bus  bigsmile.gif


Tai jau tikrai gera kruva legiuku, bus vaikuciams dziaugsmo. Gerai, kad turit tokia drauge thumbup.gif
Atsakyti