Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 23

QUOTE(Eimutė @ 2013 01 10, 19:28)
Asstule, gražu  thumbup.gif Užuolaidas puikiai priderinai. Tik man gal karnizo balto norisi...

Aha, šitą ir aš pastebėjau wink.gif

Tik aš prie margų užuolaidų būčiau pasirinkusi vienspalvį kilimą, man šiek tiek per marga, bet kaip mažai mergaitei, tai liuks.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 01 10, 17:41)
Per kiek laiko paprastai vežėjai patvirtina, kad gavo užsakymą?

Priklausomai nuo vezejo - per 1, 2, 3 d. - ivairiai. Jeigu neramu ar skubu, pasiskambinkite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 01 10, 12:23)
Maniškės kambary irgi toks pats kilimas  biggrin.gif

thumbup.gif

QUOTE(~Beauty~ @ 2013 01 10, 13:43)
Užuolaidos labai wub.gif

Pirkome uzuolaidu salone "Audrineta", Kaune 4u.gif

QUOTE(eufrozina @ 2013 01 10, 14:39)
Labai gražu wub.gif Dauguma daiktų labai matyti biggrin.gif

Aha, pas dauguma panasus biggrin.gif

QUOTE(Eimutė @ 2013 01 10, 19:28)
Asstule, gražu  thumbup.gif Užuolaidas puikiai priderinai. Tik man gal karnizo balto norisi...

As net nepamasciau apie balta ax.gif Rinkmes su dizainere, tai pasiule toki smile.gif

QUOTE(eufrozina @ 2013 01 10, 20:27)
Tik aš prie margų užuolaidų būčiau pasirinkusi vienspalvį kilimą, man šiek tiek per marga, bet kaip mažai mergaitei, tai liuks.

Tai kad visi baldai kambaryje balti, tai norejosi spalvu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 10 sausio 2013 - 21:35
Norėjau užklausti, gal kas pasakys. Ar galima pirkti tik pax spintų duris? Kažkaip ir per planerį žiūrinėju, bet nerandu. Kad be durų, tai randu, o be rėmo tik duris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 01 10, 22:24)
Norėjau užklausti, gal kas pasakys. Ar galima pirkti tik pax spintų duris? Kažkaip ir per planerį žiūrinėju, bet nerandu. Kad be durų, tai randu, o be rėmo tik duris?  g.gif

susidekit planeryje spinta su norimom durim, tada eikit iki pabaigos kai ismeta visa jusu uzsakyma su visom dalim ir su kodais. Durim bus kodas atskiras tai pagal ta koda ir uzsisakyti galima 4u.gif

cia bent jau su stuva taip, su paxium turetu but tas pats
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 10 sausio 2013 - 22:34
QUOTE(Forgete @ 2013 01 10, 23:34)
susidekit planeryje spinta su norimom durim, tada eikit iki pabaigos kai ismeta visa jusu uzsakyma su visom dalim ir su kodais. Durim bus kodas atskiras tai pagal ta koda ir uzsisakyti galima  4u.gif

cia bent jau su stuva taip, su paxium turetu but tas pats

Dėkui bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Radau ir atskirai duris, be planerio - http://www.ikea.com/.../bedroom/19112/
Jei kam reiktų 4u.gif
Dar klausimas, ar kas turit pax stumdomas duris? Kaži kaip tie bėgeliai, ar patikimi?
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 01 10, 18:56)
Stalčiaus neturi.

aciu jums 4u.gif apsistojom ties hensvik serija dabar biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, o būna IKEA ąžuolinių baldų? mačiau Jurga FB stalą pardavinėjo lyg ąžuolinį. Tai susimėčiau, bėgau ieškot į IKEA puslapį ąžuolinių baldų (man į valgomąjį komodos arba indaujos reik), nu bet neužmačiau nei indaujų jokių, nei ąžuolinių komodų..
Atsakyti
manau, kad azuolis ne is Ikea buvo , o is jysk, tenirgi pirkau apvalu azuolini stala, geros kokybes, bent jau mums gerai tarnauja ir su praplatinimu. kai pirkau pries 5 metus tai kainavo 500lt su nuolaida, dabar su nuolaida
http://www.jysk.lt/#catalog!cat=300&product=1924
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 01 11, 11:31)
manau, kad azuolis ne is Ikea buvo , o is jysk, tenirgi pirkau apvalu azuolini stala, geros kokybes, bent jau mums gerai tarnauja ir su praplatinimu. kai pirkau pries 5 metus tai kainavo 500lt su nuolaida, dabar su nuolaida
http://www.jysk.lt/#catalog!cat=300&product=1924
doh.gif

Anksčiau (prieš porą metų) ikėjoje tikrai buvo apvalus stalas iš natūralaus medžio (dabar tiksliai nepasakysiu, bet berods ąžuolinis ir buvo). Nebeatsimenu jau nei pavadinimo, nei kainos, bet atsimenu, kad kai rinkausi savo Bjursta, tai žiūrėjau į aną ir traukė būtent tas dalykas, kad ne faneruotė, o pilnai medis. Bet netiko spalva. O pas Jurgą toks stalas kaip tik ir buvo. Tai nežinau, gal tą ir pardavinėjo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 11 sausio 2013 - 11:41
Mergaitės, turiu klausimėlį dėl virtuvės ax.gif Kažkaip iki šiol buvo neaktualu, tai neatidžiai skaitydavau diskusijas apie kainas, planerius, kokybę, blum'us ir t.t. O dabar prisireikė atnaujinti mamos virtuvę, bet galimybės, sakyčiau, gan ribotos. Prieš pradėdama gilintis į smulkmenas, norėčiau turėti įsivaizdavimą, už kokią sumą įmanoma susikomplektuoti kuklią virtuvikę? Galvojam apie kokias 3 pastatomas ir 3 pakabinamas spinteles. Kažin, realu "sutilpti" į 2000 Lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelni: 11 sausio 2013 - 12:04