Įkraunama...
Įkraunama...

Prie krikšto šaltinio...

Laimėjo gražios nuotraukytės 4u.gif , bet ech... taip truputuką ech... kad laimėtojų sąraše nėra nei vienos su paties krikšto akimirka. Tos pačios artimiausios akimirkos prie šaltinio...
QUOTE(aura3 @ 2006 06 04, 23:31)
galima butu moderatorei suteikti teise jas atrusiuoti.

Nuotraukos juk netvirtinamos automatiškai, prieš patvirtinant jos peržiūrimos už tai atsakingų moderatorių. Visos.
Atsakyti
Patieska as zinau kaip jos priimamos, taisykles,tiesa, blush2.gif pazeidziau si kart kaikurias. unsure.gif ,bet as ne apie tai...
Klijuojant i albuma juk irgi atrenkam mirksiukas.gif

P.S. ir as ieskojau temos pavadinimui labiausiai atitinkancios.Bet,kad tokios nebuvo g.gif unsure.gif Arba krikstatevio alkune ir kunigo rankos,arba kriksto mamos sukuosena rolleyes.gif (as cia jau per rimtai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura3: 04 birželio 2006 - 23:52
QUOTE(aura3 @ 2006 06 05, 00:40)
Patieska as zinau kaip jos priimamos,tik ne visas taisykles zinojau  blush2.gif

Na dabar matyt žinai ir ateity tas nebekels rūpesčių bigsmile.gif
Atsakyti
labai sveikinu visas nuotraukytes-nugalėtojas 4u.gif
...ir nuoširdžiai dėkoju visiems, balsavusiems už mūsų Mildą-Jonę iš aukštai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 05 birželio 2006 - 06:18
Sveikinam!
Nepateko ir mano balsuotos nuotraukos,bet ka darysi!
Aciu,balsavusiems uz mus !
Atsakyti
[quote=aura3,2006 06 04, 23:31]
...labai patiko mintis wub.gif bet ji tik su vyresniu vaiku igyvendinama mastau.gif
pergudrauta biggrin.gif
Konkursas nuostabus 4u.gif Rapolas man irgi (kaip ir visoms mirksiukas.gif ) labai istrigo. thumbup.gif Graziai berniukas,aisku,aprengtas...bet "naturalioje" pievoje su naturalia sypsena thumbup.gif Israiskinga nuotrauka.Va tokios man ir patinka thumb_yello.gif visus konkursus paemus. O jei dar konkreciau -tokias nuotraukas vadiname profesionaliai perteiktas.(reikia nepamirsti vaiko amziaus)

O tai kur tas Rapolas dingo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 06 05, 00:18)
Laimėjo gražios nuotraukytės  4u.gif , bet ech... taip truputuką ech... kad laimėtojų sąraše nėra nei vienos su paties krikšto akimirka. Tos pačios artimiausios akimirkos prie šaltinio...

aš į šitą dalyką taip pat atkreipiau dėmesį. Keista žinoma, bet jau ne pirmas ir ne antras kartas cool.gif
bet yra kaip yra, ir sveikinam nugalėtojus 4u.gif
taip pat dėkojam už balsus mums aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(daliuxx @ 2006 06 05, 09:24)
O tai kur tas Rapolas dingo verysad.gif

nu tikrai kur jis dingo blink.gif g.gif
aš už jį balsavau, o dabar žiūriu žiūriu tik dvi nuotraukytės pažymėtos, kad balsavau g.gif
Atsakyti
Sveikinam laimetojus ploja.gif
Atsakyti
as Rapola sumaisiau blink.gif To berniuko pievoje zvilgsnis klasiskas, jis liko ivertintas thumbup.gif

Atsakyti
Viliaus-Jono pirmoji maldele?
Va sitai nuotraukai daviau balsa 4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikiname konkurso laimėtojus!!!


first.gif I vietą laimėjo "Eleonora: Dievas - mano šviesa!"

user posted image

kellina, sveikiname! Nuotrauka apdovanojama supermama.lt aukso medaliu clap_1.gif

user posted image

O Jums - firminis supermama.lt puodelis!

second.gif II vietą laimėjo "Monika: "Mano krikštynom mama išsaugojo savo vestuvinę suknelę"
user posted image

Strika, sveikiname! Nuotrauka apdovanojama supermama.lt sidabro medaliu clap_1.gif

user posted image

O Jums - firminis supermama.lt puodelis!

third.gif III vietą laimėjo "Matas: Krikšto belaukiant..."

user posted image

Jurga.P, sveikiname! Nuotrauka apdovanojama supermama.lt bronzos medaliu clap_1.gif

user posted image

O Jums - firminis supermama.lt puodelis!

-----------------------------------------------

Prizų atsiėmimas - Vilniuje. Firminius puodelius dovanos SuperMama. Jos telefono numerį parašysiu Jums asmenine žinute.

AČIŪ VISIEMS DALYVIAMS! IKI KITŲ KONKURSŲ!




Atsakyti