Įkraunama...
Įkraunama...

Prie krikšto šaltinio...

QUOTE(Veitė @ 2006 05 17, 19:36)
norėjau paklaust moderatorių, jei dalyvaučiau konkurse su savo vaiko krikšto nuotrauka, tai ar mano vyras turėtų teisę sudalyvauti konkurse su mūsų krikštavaikio nuotrauka??Būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif

taip, jei tik vyras yra registruotas mūsų forumo dalyvis.

QUOTE(Tute @ 2006 05 17, 20:10)
va "Prie krikšto šaltinio..." tai pavadinimas kaip ir neatitinka reikalavimu, nes nera pamineto kriksto vardo  ax.gif


Laukėme, kol dalyvė, pamiršusi įrašyti vardą, atsiųs jį asmenine žinute. Dabar pavadinimas jau paredaguotas.

QUOTE(Krisliukas @ 2006 05 17, 19:13)
Norėčiau paklausti moderatorės. Ką aš blogai darau? Kai įdedu nuotrauką ir paspaudžių išsaugoti paketimus, man atsiranda baltas fonas ir neįdeda nuotraukos. Nuotrauka lyg visus reikalavimus atitinka.


arba nuotrauka per didelė, arba formatas netinkamas - turi būti .jpg

Galite atsiųsti nuotrauką man el.paštu, aš pažiūrėsiu aureja@delfi.lt


QUOTE(garbane @ 2006 05 17, 19:32)
Nagi nenoriu as su niekuo pyktis! Pasakiau savo nuomone ir tiek friends.gif Juk galiu taip, ar jau nebe?  g.gif Tik vat kazkas del tos nuomones pyktelejo,


sakyčiau ne pyktelėjo, o labai tiksliai ir argumentuotai nurodė šios pretenzijos nelogiškumą dar 6-ame ir 9-ame temos komentare.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 05 17, 18:14)
Ne, neisim i jokias tarnybas. Tik man visada labai apmaudu kad lietuvoje nuolat apsimetama kad cia tik krikcionys ir tegyvena  doh.gif Zinokit esu maciusi nepaprasto grozio butent nekrikscionisku vardynu nuotraukyciu ir labai gaila kad tokios cia negali dalyvaut.. dar suprasciau jei pvz. pagrindini priza baznycia kokia nors skirtu  hihihi.gif Bet gi cia SM supermama.gif , o ne Krikscioniu motinu organizacija   hihihi.gif


Cia tarp kitko :
Lietuvoje:
Romos katalikų: 79 proc
Stačiatikių (ortodoksų) 4 proc
sentikių 0,8 proc
...
(info 2001 m Lietuvos gyventojų surašymas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivjana: 17 gegužės 2006 - 22:16
Labai labai grazus konkursas wub.gif
Atsakyti

 i 
sveiki,

kas pamiršote įrašyti nuotraukos pavadinime mažylių krikšto vardus, galite patys paredaguoti savo paraiškas (jos dabar prie "Neužpildytų"), arba man parašyti asmeninę žinutę - kokį krikšto vardą įrašyti į pavadinimą. Lauksim, o tada jau galėsim patvirtinti nuotraukas konkursui.

moderatorė
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 05 17, 22:02)
taip, jei tik vyras yra registruotas mūsų forumo dalyvis.


registruotas 4u.gif Būtinai sudalyvausim, ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir aš nuotraukytę, su kuria dalyvauti negaliu, nes tai ne krikščioniškos krikštynos verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2006 05 18, 09:22)
Turiu ir aš nuotraukytę, su kuria dalyvauti negaliu, nes tai ne krikščioniškos krikštynos  verysad.gif  unsure.gif

Sakyč nekatalikiškos... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2006 05 17, 22:15)
Cia tarp kitko :
Lietuvoje:
Romos katalikų: 79 proc
Stačiatikių (ortodoksų) 4 proc
sentikių 0,8 proc
...
(info 2001 m Lietuvos gyventojų surašymas)


...dar Reformatu yra gana nemazai, kurie nepamineti.
ir visos šitos šakos yra krikščionybės

kam tie gincai del diskriminacijos?
jei konkursas krikšto, tai tebunie krikšto.
o tai imciau dabar ir "pajausciau" diskriminacija, kai konkurso tema mamos su leliuku, o as dar neturiu, nes laukiuos ir negaliu dalyvauti...

Atsakyti
QUOTE(she @ 2006 05 18, 08:33)
...dar Reformatu yra gana nemazai, kurie nepamineti.
ir visos šitos šakos yra krikščionybės

kam tie gincai del diskriminacijos?
jei konkursas krikšto, tai tebunie krikšto.
o tai imciau dabar ir "pajausciau" diskriminacija, kai konkurso tema mamos su leliuku, o as dar neturiu, nes laukiuos ir negaliu dalyvauti...

tai neesme kad nepamineti, vistiek daugiau kaip 1 proc nebus :irnsakyk: bet ne tame esme, esme yra tame, kad tikrai neverta gincytis ir verkt apie diskriminacija ir dar svaidyt, kad Lietuva rodosi esanti tokia ar anokia, patys lietuviai deklaruoja tokie esantys, taip kad geriau dziaugtis nuotraukomis ir laukt konkurso kuris atitiks nusistatytus kriterijus mirksiukas.gif ir svarbiausia siulyt, nes as jokiu pretenziju nekeliu, nes nei vienos temos nesu pasiulius schmoll.gif
Atsakyti
Tiesiog sakinukas iš senovės baltų tikėjimo svetainės "Romuva" -
Kūdikio gimtuvės, apgėlai,vardo davimas (krikštynos) - senovinės apeigos, tvirtinančios kūdikio ryšius su šiuo pasauliu, šeima ir gimine. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2006 05 18, 08:49)
tai neesme kad nepamineti, vistiek daugiau kaip 1 proc nebus :irnsakyk:


esme esme smile.gif reformatu ir liuteronu (evangeliku) yra daugiau Lietuvoj nei staciatikiu rolleyes.gif

mirksiukas.gif
bet cia jau visai nebe i tema...
Atsakyti
AURAma ir Nikkita, įrašykite pavadinimuose vaikų krikšto vardus smile.gif
Atsakyti