Įkraunama...
Įkraunama...

Augalų užsakymas internetu be tarpininkų

QUOTE(Ausma @ 2013 02 01, 22:24)
O Jūs atkreipkit dėmesį į veislių pavadinimus mirksiukas.gif  87 zl. kainuoja hibridinė Bartzela. Tai pati mažiausia šios veislės kaina, kiek man yra tekę matyti. Primavera ir šiame puslapyje nebrangi, tik 19.60. Beje, čia jos nuotrauka tikresnė, ji nėra visai geltona.


Ačiū, taip noriu geltono bijūno blush2.gif . Aiėku ir kitų noriu -visokių, nes turiu tik tuos kaip sako liaudiškus -rožinius. Pernai ir baltus sodinau, bet dar nežydėjo, gal šiemet sulauksiu. Dukra juokiasi - mama žinok, aš norėčiau vestuvinės puokštės iš bijūnų, aišku, dar spėsiu , tikuiosi , visų veislių turėt iki to lotuliukas.gif .


Atsakyti
Aš tai visuomet kataloge išsirinkto augalo pavadinimą įmetu į Google vaizdų paiešką. Tuomet aiškiau, ko galima tikėtis. Ypač siūlyčiau atkreipti dėmesį į mėgėjų nuotraukas, kur nenaudotas joks fotošopas arba žaidimas atspalviais ir apšvietimu. Čia, pavyzdžiui, Primavera https://www.google.l...m...166;180;149
Po tokios peržiūros dalis augalų iš karto atkrenta.
Atsakyti

Labas vakaras, Jediara, išsiunčiau Jums šių gėlių užsakymą į AŽ, lauksiu info 4u.gif
user posted image
Atsakyti
laba diena, kaip suprantu siuose tinklapiuose kur uzsakinejat tik geles (sunkiai man su lenku kalba, net vertejas nevercia biggrin.gif ) gal kuri zinot ir pasidalintumet adresasi kur darzoviu seklyciu nusipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2013 02 03, 15:40)
gal kuri zinot ir pasidalintumet adresasi kur darzoviu seklyciu nusipirkt ax.gif

Jediara užsakinėjo iš lenkų psl. kuriame ir daržovių, prieskonių sėklyčių yra.
Atsakyti
Laba,gal dar spėčiau prisidėti prie užsakymo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jumisi @ 2013 02 03, 18:48)
Laba,gal dar spėčiau prisidėti prie užsakymo? ax.gif

Taip, dar spėsite (vakar turėjau svečių, tai "sujaukė" visus planus doh.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Jediara, ar pavyko užsakyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy Daisy @ 2013 02 04, 02:10)
Jediara, ar pavyko užsakyti?  ax.gif

Šiandien vakare dar reikės pabaigti, nes ne visą krepšelį sukroviau (tikiuosi, kad nebus dingęs rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ausma @ 2013 02 02, 15:16)
Aš tai visuomet kataloge išsirinkto augalo pavadinimą įmetu į Google vaizdų paiešką. Tuomet aiškiau,



Tikrai, ten vienokie, o kataloge kitokie. Tai visai nenoriu tokių ro-inių, nes pilna turiu - ne tokie visai blink.gif .

Ačiū už pastebėjimus, bet jau turbūt padarė mūsų užsakymą verysad.gif jediara.
Na, pirmą kartą sakiausi verysad.gif , jei taip ten apgaudinėja tai ne kas, gaila verysad.gif O gal dar neuzsake, tai tu pivoniju neimčiau visai nei vienos -neatitink kai paguglinau
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 02 04, 11:38)
Šiandien vakare dar reikės pabaigti, nes ne visą krepšelį sukroviau (tikiuosi, kad nebus dingęs  rolleyes.gif )



Kaip Jums sekasi su tais užsakymais , privargot ,tikriausiai g.gif . Ar susidarė būrelis ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Viskas gerai, laukiu patvirtinimo 4u.gif
Atsakyti