Įkraunama...
Įkraunama...

Turbo mamų klubas Nr. 40 (+/- 33),

Mano mama būdama tokių metų kaip mes dabar, dar tarybiniais laikais buvo tokiame kruize po Viduržemio jūra. Pamenu vežėsi raudonos ikros, monetinių rublių ir dar kažko, ką ten keitė į įvairius daiktus, elektroninius laikrodžius, džinsus ir t.t. smile.gif ko pas mus nebuvo. Fotografavo skaidrėmis, tačiau muitinėje juosteles apšvietė ir sugadino.
Man šios foto sukėlė prisiminimus.

Dėl susitikimų, tai yra puiki vieta plepalams ežiukų klubas Panoramoje. Vaikai užsiėmę rankdarbiais, o mamos plepa smile.gif Mes ten vis su Feeling susitinkam, labai smagu.
Atsakyti
Brasta, nugis grazu. Ir is karto vasara kvepia. As tai matyt buciau pasilikus ten.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2013 04 22, 18:38)
Brasta, nugis grazu. Ir is karto vasara kvepia. As tai matyt buciau pasilikus ten.

biggrin.gif
Šiaip tai išvažiavau neplanuotai ir esant ne kokioms aplinkybėms. Mama su sese dar žiemą tą kelionę buvo nusipirkusios. Tačiau mama rimtai susirgo, tai išsiuntė mane. Labai neramu buvo ją palikti, nes tik dieną prieš kelionę parsivežėm ją iš ligoninės.
Papildyta:
QUOTE(Narajana @ 2013 04 21, 17:29)
Mano mama būdama tokių metų kaip mes dabar, dar tarybiniais laikais buvo tokiame kruize po Viduržemio jūra. Pamenu vežėsi raudonos ikros, monetinių rublių ir dar kažko, ką ten keitė į įvairius daiktus, elektroninius laikrodžius, džinsus ir t.t. smile.gif ko pas mus nebuvo. Fotografavo skaidrėmis, tačiau muitinėje juosteles apšvietė ir sugadino.
Man šios foto sukėlė prisiminimus.



Mano mama tai po Indiją 3 savaites keliavo. Bet skaidrės visos išsaugotos, ne taip seniai MB jas atrinko ir perkėlė į šių dienų laikmenas smile.gif Dar dabar prisimenu tuos virpuliukus kūne, kai traukė krūvas blizgučių iš lagamino... pirma mokykloj buvau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Narajana @ 2013 04 21, 17:29)
Dėl susitikimų, tai yra puiki vieta plepalams ežiukų klubas Panoramoje. Vaikai užsiėmę rankdarbiais, o mamos plepa smile.gif Mes ten vis su Feeling susitinkam, labai smagu.


Keista, ten niekad nesu buvusi, nors girdėjusi...tikrai reikės ten nuvažiuot, jei dar veikia...Jei kada sumąstysit susitikt, praneškit - gal išeis prisijungti mirksiukas.gif

Galvoju, jei susirinktų žmonių, vasarą būtų galima suorganizuot savaitgalio stovyklą su šeimom - kur nors sodyboje - suderinti veiklą suaugusiems ir vaikams - kad ir nauda būtų, ir pramoga ax.gif
Ar norėtumėt tokios? Kokio pobūdžio? Galima daryti psichologinę, jogos, mandalų, fraktalų piešimo, plaukimo baidarėm ir t.t. Kažkada svajojom, būtų šaunu įgyvendinti smile.gif

Brasta, tikrai šauniai pailsėjot, gražu žiūrėt į nuotraukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarilee: 03 gegužės 2013 - 20:59
Skubiai. Yra pasiūlymas susitikti. Arba šį ketvirtadienį, t.y. ryt arba pirmadienį vakare, valandą patikslinsim, "Verandoje" Žvėryne. Ten puiki kavinukė ir yra kieme žaidimo aikštelė vaikams. Yra atvažiavusi Dyčka, sakė prisijungs. Ji gali arba ketvirtadienį arba pirmadienį. Amarilė gali tik ketvirtadienį. Mes galima bet kada. Kas dar dalyvaus? Nes reik užsakyti staliuką iš anksto. Nežinau net ar rytdienai bus laisva.
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2013 07 31, 13:20)
Skubiai. Yra pasiūlymas susitikti. Arba šį ketvirtadienį, t.y. ryt arba pirmadienį vakare, valandą patikslinsim, "Verandoje" Žvėryne. Ten puiki kavinukė ir yra kieme žaidimo aikštelė vaikams. Yra atvažiavusi Dyčka, sakė prisijungs. Ji gali arba ketvirtadienį arba pirmadienį. Amarilė gali tik ketvirtadienį. Mes galima bet kada. Kas dar dalyvaus? Nes reik užsakyti staliuką iš anksto. Nežinau net ar rytdienai bus laisva.

Laba, as ketvirtadieni prisijungciau. Jei nieko ekstra. Buciau viena nes vaikai su seneliais sode gyvena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2013 07 31, 13:37)
Laba, as ketvirtadieni prisijungciau. Jei nieko ekstra. Buciau viena nes vaikai su seneliais sode gyvena smile.gif


Tai šiandien darom tuomet, neturiu visų tel. perskambinčiau. Kelintą būtų patogu?
Atsakyti
Tai šiandien, rugpjūčio 1d. 18:30 val. renkamės Vingio parke prie kavinės.
Atsakyti
Dyckai linkėjimai!!!!!!!!!

Lauksiu ir foto reportažo ir susitikimo aprašymo, nors truputėlį, kad ir labai labai trumpai mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos brangiosios... wub.gif
Zinot, kas yra nuostabu?
Su kai kuriom is jusu esam susitikusios tik karta ar du, o rysys yra toks artimas, lyg geru geru draugiu.... stai uz sita - aciu labai thumbup.gif

Visom visoms, kuriu negalejau pamatyti - silciausi linkejimai nuo manes 4u.gif
Atsakyti
...pasiilgau.....
Ruduo, gal daugiau laiko bus pabendrauti čia?.. g.gif.. bet aišku noras svarbiau...
Paskutinis susitikimas buvo toks šiltas, Vingio parke, kai Dycka buvo atvykus... net žandai skaudėjo nuo juoko... smile.gif..

Bučkis visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2013 09 24, 08:39)
...pasiilgau.....
Ruduo, gal daugiau laiko bus pabendrauti čia?.. g.gif.. bet aišku noras svarbiau...
Paskutinis susitikimas buvo toks šiltas, Vingio parke, kai Dycka buvo atvykus... net žandai skaudėjo nuo juoko... smile.gif..



Aš irgi vis apie kiekvieną pagalvoju, bet tas gyvenimo tempas pasidaręs toks, kad visai nebelieka laisvo laiko doh.gif Buvau žadėjusi į sodą pasikviesti, bet taip ir nesuradau laiko blush2.gif Kažkaip kol vaikai dar buvo visai maži, viskas buvo kitaip. Dabar krūvos rūpesčių , problemų, reikalų visiems. Susirinkimai daržely, mokykloj... Su tamsa išeinam, tamsoj grįžtam. Kažkam į polikliniką, kažkam pas dantistę. Dičkė pas tėvus vakarienei ar savaitgalio pietums atvažiuoja biggrin.gif Tokia nebejaunikle pasijaučiu smile.gif
Atsakyti