Įkraunama...
Įkraunama...

Vasario kolektyvas

Alekto, nerealiai thumb_yello.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes

QUOTE(Alekto @ 2013 05 12, 07:10)

Alekto,didziausi sveikinimai, 4 pametinukas......stiprybes ir kantrybes didziausios....
Atsakyti
QUOTE(limma @ 2013 05 12, 09:40)
Alekto,didziausi sveikinimai, 4 pametinukas......stiprybes ir kantrybes didziausios....


Nebe pametinukas jau bus. Mažiausiai turėtų būti maždaug 2m5mėn. Tai jau dičkė.
O kantrybės turiu jau, svarbu,kad nesirgtų doh.gif Mes jau va baigėm darželio sezoną doh.gif Nu nebeišlaikė mano nervai tiek ligų. Jau galvojau atšilo, tai nebesirgs. Ale kur tau.4 dienos ir vėl 39 temperatūra. Užkniso negyvai.
Atsakyti
sveikos panos, nebezinau kiek laiko cia nebuvau doh.gif
Alekto, balionciku tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif daugiau nieko nesakysiu, nes man vieno vaiko per akis blush2.gif
Idomu paskaitinet apie ugius, valgymus, kalbas ir t.t.maniske 17 sveria ir ugis siek tiek virs metro, rubai 104-110,valgo, jei skanu, o kalba per daug sakyciau biggrin.gif nesenai nukirpom plaukus gera sprindi, tai pagaliau susitvarkyt eina, nes buvo iki uzpakalio ir neleido sukuot doh.gif Dar pastebejau, kad kai pradejau galva plaut su savo sampunu, nustojo veltis ir riebaluotis - matyt tie vaikiski jau nebetinkami buvo. Miegot vis dar 20 val eina, tik bludija naktim -pas mus vis i kambari atbega. Jei eina i darza ir miega pietu uzmiega tik po 22 val doh.gif kas manes visai nedziugina biggrin.gif Tiek is musu fronto, jei cia dar yra kas prisimena ir kas skaito.
Sakau gal koki meeta didesni pasiorganizuojam pajuryje, vistiek nemazai kas vaziuojat atostogaut i ta puse?
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif nepamirsot tikiuosi dar manes.....SM tikrai nepalikau, bet buvau sventai isitikinus, kad sitoje temoje jau seniausiai niekas nebendrauja blink.gif

zinios apie mane: antro dar nesilaukiu biggrin.gif nors po biski mintys lenda, lenda. bet turiu tiksla, tai dar siek tiek laukiam biggrin.gif tiksliau as spyriojuos, nes vyras jau senai jo zodziais tariant galejo ''isauti'' lotuliukas.gif
gyvenam neblogai, Edvinas lanko darzeli. kalbeti vokiskai, man rodos nekalba. apart aha, ir nein. dar spalvas vokiskas moka pasakyti ir atsako, kai klausia vokiskai kuo tu vardu. na cia mano ziniomis. bet kiek vaikai pribega ji kalbinti, tai jis arba sypsosi, arba atsako mhm. aha. cia prie manes taip 4u.gif

siuo metu laikausi teises. gal kada pries 100 metu ir rasiau jums, kad as teises dar mokykloj besimokydama baigiau, tik praktikos neislaikiau, tai taip ir liko. tai dabar susiemiau ir uzsirasiau cia vokietijoje. priejau ta riba, kada ''dabar arba niekada''. ypac, kai gyveni mazam miestelyje ir esi izoliuotas, arba priklausomas nuo kazko: vyro, autobuso, traukinio, oro ir t.t.

na kas cia dar g.gif labai noretusi susitikti, bet net nzn kada i lietuva grysim. planavom, kad vasara butinai, bet siuo metu pokolkas negalim.
tai dziaugiuosi geru oru cia, siandien +33 doh.gif savaitgali sumynem su dviraciais apie 25km, nusvilau pecius. siandien pirma diena, kai jau ne taip skauda doh.gif

Alekto su dziugia zinia 4u.gif gal jau zinot ka turesit? smile.gif
Atsakyti
Alekto sveikinimai:)
Merginos,užėjau pagalbos kaip pas visažines:) dičkė mūsų susilaužė koją,gal žinot,koks vežimėlis tiktų 29kg sveriančiam vaikui? Ar šiaip kokią išeitį sugalvojat? Žiauru sėdėt namie vasarą,nes ir mažoji be sesės laukan neina..
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
as tikiuos cia papuoliau.. cia BARBORYTES mama, kazkada buvau su visom susitikusi, tik kai dar laukiaus smile.gif o dabar maniskei jau 3,5 , bet va kieme drauge ir panasia mergaite augina ir sako kad smagu butu kada susitikti visom. Ar dar priiimsite i savo bureli ir kaip suzinoti kada tie meetai vyksta, nes su vyresnio vaiko mamytem tai mes jau per fb bendraujame smile.gif

jai kas galesite parasykite man i az, nes galiu pamirst cia paziureti smile.gif
Atsakyti
Nu labas visoms 4u.gif
Prisiduodu ir as, kad dar tokie egzistuojam blush2.gif
Vasara, atostogos, tai prie kompo laisva minute galiu prisest.
Alekto dideli sveikinimai....stipri tu motera ax.gif As isproteciau jei dar vienas atsirastu. Jau daba namie totalus beprotnamis doh.gif Atrodo ir metu skirtumas tarp vaiku nemazas, bet tiek abu nesutaria, kad nemoku ne apsakyt cool.gif Pastovus erzinimai vienas kito, rekimai, zviegimai, kad brolis tai ta, tai ana. Pastoviai skirt reikia. Sumazeja kartais mano didysai ir elgiasi kaip trimetis doh.gif Su vyru pasijuokiam, kad pametinukus auginam doh.gif lotuliukas.gif
Tai va siandien svente. Didyji issiunciau su mociute i kaima, tai keliolika decibelu triuksmas namie mazesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip gyvena vasarinukai/es? ax.gif
Atsakyti
Labas smile.gif Šiaip gerai gyvenam, Jonas pradėjo lankyti darželį, ir daug dar visokių užsiėmimų- šokius, futbolą, muzikos pamokėles, dar ir plaukimą labai nori biggrin.gif Bet dabar tai serga. O netolimoj ateity laukia tonzilių ir adenoidų šalinimo operacija.

Ką kiti? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Tynka-: 14 spalio 2013 - 01:00
Sveikos.

Maniškis auga kaip iš knygos, tik kalba netaisiklinga. Lanko šokius darželyje, pas užsirašė biggrin.gif labiausiai patinka lego dėliot.
Na ir laukiam gruodį sesės....labai laukia. O kaip bus žiūrėsim biggrin.gif
Atsakyti