Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(lincia_pincia @ 2013 02 17, 22:15)
Lilia nebedirba tikrai, perleido darbus savo kolegems  4u.gif
kam reikia galiu rekomenduoti kita nuostabia meistre, kuri atejus po Lilios nenuvyle thumbup.gif

Aneta? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2013 02 20, 00:13)

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2013 02 17, 22:15)
Lilia nebedirba tikrai, perleido darbus savo kolegems  4u.gif
kam reikia galiu rekomenduoti kita nuostabia meistre, kuri atejus po Lilios nenuvyle thumbup.gif


Gal kontaktus galima? 4u.gif
Atsakyti
Priauginamas blakstienas turiu apie metus. Labai geras dalykas, tik kol eidavau pas vieną meistrę, tekdavo dažnai daryti korekcijas (kas porą savaičių, vėliausiai kas tris). Paskui pažįstama rekomendavo vieną mergaitę, kurios blakstienos ilgiau nešiojasi (ji pati be korekcijos išvaikšto 2 mėn ir atrodo tikrai normaliai, gal jos pačios blakstienos retai krenta schmoll.gif ). Neinu niekad pas savamoksles, svarbu, kad būtų kursus baigusios, nes paskui iš tokių grįžta merginos su tragiškom blakstienom...

Tai va, nuėjau ir aš, labai patiko (plius kaina pakankamai gera, korekcija 50 lt). Meistrė dirba Pilaitėje, pas save namie. Paguldo ant masažinio stalo, labai patogu, apkloja, pasirūpina, ar nešalta. Esu net ir užmigusi 4u.gif pati maloni, jei reikia - pakalba, jei ne - patyli. Na, aišku, svarbiausia, kad gerai padarytų. Man patinka, kai blakstienos tankios, bet ne per ilgos (nekenčiu tų karvinių, kurios atrodo, kad akis svertų bigsmile.gif ) svarbiausia - subtilumas. Tai va tokias ir turiu plius tikrai ilgiau laiko (prabūnu visą mėnesį, galima būtų ir ilgiau). Dar man svarbu, kad nebūtų ant vienos blakstienos trys priklijuotos... Paskui iškrenta nuo svorio visos tavo... Ant vienos blakstienos viena dirbtinė turi būti smile.gif Jei ką, tai meistrės telefoną galiu privačiai atsiųsti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitute_: 25 vasario 2013 - 11:37
gal marijampoleje kas galit rekomenduot gera meistre ax.gif
Atsakyti
Kontaktus skelbkit viešai arba išvis apie juos neužsiminkit, dabar toks įspūdis, kad pačios save reklamuojat
Atsakyti
Sveikos mergaitės, o kur Kaune prisiauginti blakstienas? Vilniuj kaip ir viskas aišku, bet apie Kauną mažai šnekėta... Pati prisiauginau, bet blakstienos neatlaikė net pilnai dviejų savaičių, iškrito beveik visos.. Tad dabar ieškausi naujos meistrės, bet labai sunku, nes daug savamokslių ir baisu vėl pakliūti ant nemokančios doh.gif
Buvo lyg šnekėta apie Rykutę, jei nemaišau g.gif
Būčiau labai dėkinga už pagalbą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuškinas: 27 vasario 2013 - 14:53
Sveikos, parekomenduokit gerą nesavamokslę meistrę Vilniuje, apie kurią yra gerų atsiliepimų 4u.gif


geriausia senamiesty arba kur nors i baltupiu puse, nes po darbo i kita miesto gala tai nesitrenksiu.
Atsakyti
Buvau prisiauginus, labai patiko. Žadu pakartot.
Atsakyti
QUOTE(bitute_ @ 2013 02 25, 12:30)
Priauginamas blakstienas turiu apie metus. Labai geras dalykas, tik kol eidavau pas vieną meistrę, tekdavo dažnai daryti korekcijas (kas porą savaičių, vėliausiai kas tris). Paskui pažįstama rekomendavo vieną mergaitę, kurios blakstienos ilgiau nešiojasi (ji pati be korekcijos išvaikšto 2 mėn ir atrodo tikrai normaliai, gal jos pačios blakstienos retai krenta  schmoll.gif ). Neinu niekad pas savamoksles, svarbu, kad būtų kursus baigusios, nes paskui iš tokių grįžta merginos su tragiškom blakstienom...

Tai va, nuėjau ir aš, labai patiko (plius kaina pakankamai gera, korekcija 50 lt). Meistrė dirba Pilaitėje, pas save namie. Paguldo ant masažinio stalo, labai patogu, apkloja, pasirūpina, ar nešalta. Esu net ir užmigusi  4u.gif  pati maloni, jei reikia - pakalba, jei ne  - patyli. Na, aišku, svarbiausia, kad gerai padarytų. Man patinka, kai blakstienos tankios, bet ne per ilgos (nekenčiu tų karvinių, kurios atrodo, kad akis svertų  bigsmile.gif ) svarbiausia - subtilumas. Tai va tokias ir turiu plius tikrai ilgiau laiko (prabūnu visą mėnesį, galima būtų ir ilgiau). Dar man svarbu, kad nebūtų ant vienos blakstienos trys priklijuotos... Paskui iškrenta nuo svorio visos tavo... Ant vienos blakstienos viena dirbtinė turi būti smile.gif Jei ką, tai meistrės telefoną galiu privačiai atsiųsti.


Kadangi sulaukiau kritikos, kad pati save reklamuoju, skelbiu telefoną čia wink.gif 864797507
Atsakyti
QUOTE(bitute_ @ 2013 02 28, 11:08)
Kadangi sulaukiau kritikos, kad pati save reklamuoju, skelbiu telefoną čia wink.gif 864797507

Butu idomu pamatyt kaip atrodo blakstienos pvz po triju savaiciu g.gif ar nebuna taip kad labai matosi iskrite tarpai?
Atsakyti
QUOTE(JovikaAP @ 2013 02 28, 12:56)
Butu idomu pamatyt kaip atrodo blakstienos pvz po triju savaiciu  g.gif  ar nebuna taip kad labai matosi iskrite tarpai?

Noretusi foto pamatyti. ax.gif
Atsakyti