Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdiečių krautuvėlė 6

Parduodu nestukes suknutes dabar kaip tik siuo sezonu nesioti

Suknutes

galima deretis ,rasykite i AZ
Atsakyti
uz maza mersi saldainiu dezute rubeliai nestukems be demiu,nenudrenkti
kapriai m dydzio,devejimo zymes tik ant gumutes kadangi trikotazas

user posted image
dzinsai m dydzio,nesioti daugiau bet nenubluke nenudrenkti tik klesniu apacia truputi atspurusi kam reiks atsilenks is naujo,next,10dydis
user posted image
dzinsai idealios bukles raso11dydis man kaip nesiojanciai m dydi jie buvo per dideli
user posted image
bliuskutes
40dydis,jau didesniam pilvukui nes platejanti gale raistuku pagalba galima apimti reguliuoti,uzsidejus atrodo kurkas graziau nei foto man tiko visa nestuma,nera jokiu burbuliuku,100proc medvilne,ai sonuose dar skeltukai
user posted image
mothercare marskinukai ties pilveliu raistukai tad dydi irgi galima pasireguliuoti,rankoves galima nesioti atraitotas yra sagutes,dydzio neraso bet man tiko nuo pradzios iki galo nestumo labai patogus
user posted image
dorothy perkins 40euro dydis,marskinukai irgi nugarytej surisami tad dydi reguliuot galima
user posted image
nemirtinga bliuskute 38dydis,platejanti,su kisenem,jokiu burbulu tvirta medziagyte ir atrodo kurkas dailiau nei foto,man tiko iki gimdymo dienos ir poto maitinant mazyli nes atsisega priekyje sagutes
user posted image
liemenele maitinanciai keleta kartu deveta,dydis cia idomei raso 40/90 bet mano dydis 75b-c neitin dideliai krutinei
user posted image
la senzos pizamkelnes labai geros dar bukles,nenublukusios nenutrintos,euro40dydis
user posted image
uz12lt parduosiu naujus avent standartinius antspenius ir seip turiu labai daug rubeliu berniukui nuo0-6men yra visko nuo kepuriu,apatiniu rubeliu ir kombinezonu bene 5-6vnt visiems metu laikams,jei netingit prasom atvykt pasiziuret ir issirinkt,taippat yra ir vibro gultukas,foto negaliu ikelt nes skalbiu uzvalkala 25lt,vonele,naujas tutukas, ir tt,cia galit dar pasizvalgyti bet ne viskas sudeta konkreciai klauskite ir tikrai sutarsim del kainu,ir nuo pilvuko putimo beby fen ir enterokind lasiukai uz abu 17lt naudoti tik po kelis lasus,Mogiliovas
http://public.fotki....rsi-saldainiuk/
http://public.fotki....odu-uz-rafaelo/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armi06: 15 gruodžio 2013 - 13:07
Parduodu vonele su stovu ir gultuku 50 lt

Vonele su stovu
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2013 12 15, 14:05)
uz maza mersi saldainiu dezute rubeliai nestukems be demiu,nenudrenkti
kapriai m dydzio,devejimo zymes tik ant gumutes kadangi trikotazas

user posted image
dzinsai m dydzio,nesioti daugiau bet nenubluke nenudrenkti tik klesniu apacia truputi atspurusi kam reiks atsilenks is naujo,next,10dydis
user posted image
dzinsai idealios bukles raso11dydis man kaip nesiojanciai m dydi jie buvo per dideli
user posted image
bliuskutes
40dydis,jau didesniam pilvukui nes platejanti gale raistuku pagalba galima apimti reguliuoti,uzsidejus atrodo kurkas graziau nei foto man tiko visa nestuma,nera jokiu burbuliuku,100proc medvilne,ai sonuose dar skeltukai
user posted image
mothercare marskinukai ties pilveliu raistukai tad dydi irgi galima pasireguliuoti,rankoves galima nesioti atraitotas yra sagutes,dydzio neraso bet man tiko nuo pradzios iki galo nestumo labai patogus
user posted image
dorothy perkins 40euro dydis,marskinukai irgi nugarytej surisami tad dydi reguliuot galima
user posted image
nemirtinga bliuskute 38dydis,platejanti,su kisenem,jokiu burbulu tvirta medziagyte ir atrodo kurkas dailiau nei foto,man tiko iki gimdymo dienos ir poto maitinant mazyli nes atsisega priekyje sagutes
user posted image
liemenele maitinanciai keleta kartu deveta,dydis cia idomei raso 40/90 bet mano dydis 75b-c neitin dideliai krutinei
user posted image
la senzos pizamkelnes labai geros dar bukles,nenublukusios nenutrintos,euro40dydis
user posted image
uz12lt parduosiu naujus avent standartinius antspenius ir seip turiu labai daug rubeliu berniukui nuo0-6men yra visko nuo kepuriu,apatiniu rubeliu ir kombinezonu bene 5-6vnt visiems metu laikams,jei netingit prasom atvykt pasiziuret ir issirinkt,taippat yra ir vibro gultukas,foto negaliu ikelt nes skalbiu uzvalkala 25lt,vonele,naujas tutukas, ir tt,cia galit dar pasizvalgyti bet ne viskas sudeta konkreciai klauskite ir tikrai sutarsim del kainu,ir nuo pilvuko putimo beby fen ir enterokind lasiukai uz abu 17lt naudoti tik po kelis lasus,Mogiliovas
http://public.fotki....rsi-saldainiuk/
http://public.fotki....odu-uz-rafaelo/

uz rafaelo dezute rubai nestukei
Atsakyti
KUo puikiausios bukles AVENT thermo tasyte -25 lt.
user posted image
Atsakyti
Naudotas Elektrinis pientraukis Mini Electric™, MEDELA. 100lt. Klaipeda

Su dezute ir visomis naudojimo instrukcijomis, papildomai du buteliukai su gaubteliais ir papildomu adapteriu i elektros tinkla. Naudojamas tiek su baterijomis, tiek iš elektros tinklo. Plačios vakuumo reguliavimo ribos. Švelnus ir efektyvus traukimas. Lengva surinkti, naudoti ir plauti.
user posted image
Atsakyti
Avent sterilizatorius, elektrinis. 30lt. Neveikia isjungimo mygtukas, bet puikiai sterilizuoja ijungus i tinkla.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Parduodu NAUJUS ASOS džinsiukus wub.gif UK 10, EU 38 dydis.
user posted image
user posted image
Išmatavimai: ilgis 104 cm, vidine siule 80. Ties klubais 46x2 (dar šiek tiek tempiasi).
85 Lt.
Atsakyti
Ieskau pientraukio (geriau rinkinukas) gali buti naujas, arba naudotas. Klaipedoje, buteliuku smile.gif anspeniu 4u.gif temos neseku todel i pm jei ka turite pasiulyti. Buciau labai dekinga smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citrinmedis: 05 sausio 2014 - 19:33
QUOTE(Prince @ 2013 12 16, 23:19)
Parduodu vonele su stovu ir gultuku 50 lt

Vonele su stovu

parduota
Papildyta:
parduodu mobilia aukle 80 lt

mobili aukle
Atsakyti
Parduodu NESTUMO BIBLIJA. 50lt
Atsakyti
sveikos mamytes, parduodu zaros dzinsus nesciosios. tamsiai melynos spalvos, bukle labai gera. siaurejantys ir tampantys su pilvo juosta. 36 dydis. kaina 40 lt. klaipeda. rasyti i az. jei susidomesit atsiusiu foto.
Atsakyti