Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIV Tema)

QUOTE(SuperBaba @ 2013 01 15, 20:56)
As truputeli ne i tema. Bet is kokio filmuko sis katukas? blush2.gif

Sveikos.

Įtariu, kad čia šikšnosparniukas-vampyriukas iš "Monstrų viešbučio" (lyg ir taip vadinasi tas multikas).

Bandau žiūrėti tęsinį instituto devycų, bet kažkaip man nelabai+pagrindinį aktorių pakeitė... schmoll.gif

http://seasonvar.ru/...nyh_devitc.html
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 01 15, 23:23)
Mūaų kas savaitę namie pasivaidena  ax.gif

Jums gerai, o musu nori didelius pinigus uzdirbt, o ir sako, kad Airijoj darbdaviai ne tokie, kaip Lt firmu, nes pastarieji.


labas rytas 4u.gif vakar prisisiunciau begale filmu, tai visai neblogas_Liubov po Raspisanyju_apie gyvenima 4u.gif Ir kaip keista, kad darbas trukdo seimyninei laimei blink.gif ir dar, kad vyras toks abejingas...zmona bando pastot...draugas myli zmona...o zmona myli savo vyra ir net nezino, kad jos mylimas vyras i Maskva vaziuoja pas kita moteri ir dukra...., o zmona zino, kad vyras vaziuoja i darbine komandiruote...
o labiausiai patiko_aktorius, kuris vaidina seimos drauga ax.gif
gal kuri matet si filma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 16 sausio 2013 - 05:24
Labas rytas 4u.gif
Gal jus jau seniai matet,siunciu sita g.gif
Грозовые ворота
http://kinozal.tv/de...s.php?id=359032
Atsakyti
Registruojuos naujuos namuos.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 01 16, 05:07)

gal kuri matet si filma?

Aš mačiau.Man ir patiko

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 16, 07:31)
Labas rytas 4u.gif
Gal jus jau seniai matet,siunciu sita g.gif
Грозовые ворота
http://kinozal.tv/de...s.php?id=359032

Kai dirbau muzikos prekių parduotuvėj,tai labai pirkdavo šitą filmą ,bet pati nemačius
Atsakyti
Labas,
,,Liubov po raspisaniju" maciau, patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 01 16, 06:07)
Jums gerai, o musu nori didelius pinigus uzdirbt, o ir sako, kad Airijoj darbdaviai ne tokie, kaip Lt firmu, nes pastarieji.
labas rytas 4u.gif vakar prisisiunciau begale filmu, tai visai neblogas_Liubov po Raspisanyju_apie gyvenima 4u.gif Ir kaip keista, kad darbas trukdo seimyninei laimei blink.gif ir dar, kad vyras toks abejingas...zmona bando pastot...draugas myli zmona...o zmona myli savo vyra ir net nezino, kad jos mylimas vyras i Maskva vaziuoja pas kita moteri ir dukra...., o zmona zino, kad vyras vaziuoja i darbine komandiruote...
o labiausiai patiko_aktorius, kuris vaidina seimos drauga ax.gif
gal kuri matet si filma?


O man šitas nelabai. Diedas aišku šiknius, bet kai ta moteris kaip kokia Marytė Melnikaitė važiavo jo dukrytės ieškoti, nervai nebeišlaikė. O tas draugas labai dirbtinis, toks visas teigiamas teigiamas. Bet pažiūrėjau iki galo. ax.gif
Atsakyti
Cia šikšnosparnis iš HOTEL TRANSYLVANIA... Nors ir ne į temą, bet vienas geriausių filmukų...Patiks ne tik vaikams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 16, 07:31)

wow, su Михаил Пореченков bigsmile.gif , dėkui

ir už HOTEL TRANSYLVANIA 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 01 16, 08:31)
Gal jus jau seniai matet,siunciu sita g.gif
Грозовые ворота

DAR NEMACIUS, siunciuos. Turesiu, kai pradesiu ziurejimo cikla 4u.gif aciu 4u.gif

QUOTE(Ledum @ 2013 01 16, 11:49)
O man šitas nelabai.  ...

o mane tai net pravirkde sis filmas verysad.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

Va mano "žvėrynas" tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 16 sausio 2013 - 14:05
QUOTE(Ramsius @ 2013 01 16, 14:00)


Va mano "žvėrynas"  tongue.gif


wub.gif Jau fb gyriau,bet ir čia per daug nebus-super thumbup.gif Išžiūrėjau,kad vyriausias,tai mamukės kopija,vidurinioji ir panaši,o mažiulis turbūt į tevelį,nes mano akimis, jis jau kitoks smile.gif
Nu o aš kokia netikus nežinau-nieko nenuveikus,bet ir filmo šiandien dar tik 2 serijas pažiūrėjus,o stengiuosi jungt turbiną,kad greičiau Dykyj pabaigčiau,bet niekaip nepavyksta smile.gif
Atsakyti