Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XIV Tema)

vyras konfiskavo kompa doh.gif Tarso Ciapajeva biggrin.gif O as ant ledo, tai vis pribegdama nors i Ciapajeva paziuriu biggrin.gif Reikia ketvirto kompo, nieks nebus kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 28 sausio 2013 - 20:50
QUOTE(ErikaN @ 2013 01 28, 20:49)
vyras konfiskavo kompa  doh.gif Tarso Ciapajeva  biggrin.gif O as ant ledo, tai vis pribegdama nors i Ciapajeva paziuriu biggrin.gif Reikia ketvirto kompo, nieks nebus kitaip  biggrin.gif

lotuliukas.gif Čia kaip tam anekdote: linkiu penkių vaikų. Eik velniop-penkiem kompam namie vietos nebus lotuliukas.gif
Papildyta:
Visgi,jūs kažkur vis randat informaciją,kada pasirodys nauji filmai.Kur jūs ją randat? Kinozale,žiūriu,vėl pradėjo dėt Sklifosovskio pirmą sezoną.Įdomu pasidarė,kada bus antras g.gif
Mano mažiuliui šiandien bloga diena doh.gif Nusivertė nuo sofos,prasikirto lūpytę.Kraujo buvo blink.gif Nespėjo nurimt,paleidau Mašą,nuėjau suplaut indų-vėl bum nuo pufo doh.gif Nu ir viskas-visas vakaras vieno dejavimo,piktas,manęs iš akiračio nepaleidžia.Va ir dabar abudu rašom . Savaitė mum prasidėjo prastai.Tikiuosi nebus ,kad kokia pradžia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 01 28, 21:04)
Eurovizijoj gi dainavo biggrin.gif
''Неоконченный урок'' /2009/
''В лесах и на горах'' /2010/

nezinau, rimtai. o Eurovizijos neziurejau. TUNDRA as. uz filmus aciu, siunciuos 4u.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 01 28, 21:49)
vyras konfiskavo kompa  doh.gif

uzuojauta. matyt, vyras jus labai myli, todel nutare pasaugot jusu akis cool.gif

QUOTE(Julsita @ 2013 01 28, 22:09)
Nusivertė nuo sofos,prasikirto lūpytę.Kraujo buvo  blink.gif 

vargsiukas ax.gif daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mano vaikai jau sveiki kaip ridikai. sian buvau nuejus darzelin 1 i abieju grupes, tai nei 1 vaikas nesusirges, ir nei 1 snargliuoto blink.gif net keista bigsmile.gif tai jau treciadieni keliausim ir mes darzelin, nes Ugne labai jau nori darzelin, pasiilgo vaiku, nori ismokt nauju daineliu ir pan. Tiek.

"Veronika" paziureta 4u.gif o sakykit, "Forfast", tai daugiau dokumentinis? ar as kazka ne taip supratau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 28 sausio 2013 - 21:15
QUOTE(Julsita @ 2013 01 28, 21:09)
Kinozale,žiūriu,vėl pradėjo dėt Sklifosovskio pirmą sezoną.Įdomu pasidarė,kada bus antras  g.gif

Pavasari zada.
Reik manyt, kad gal nemeluoja smile.gif
Когда выйдет 2 сезон Склифосовского?


QUOTE(Sim@ @ 2013 01 28, 21:14)
"Veronika" paziureta 4u.gif o sakykit, "Forfast", tai daugiau dokumentinis? ar as kazka ne taip supratau? g.gif

O kas cia per Veronika?
Taip, dokumentinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 sausio 2013 - 21:21
QUOTE(Visgi @ 2013 01 28, 22:20)
O kas cia per Veronika?
Taip, dokumentinis.

Veronika_jusu visu rekomenduota_sita
http://kinohd.org/se...012-serial.html
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 01 28, 21:34)
Veronika_jusu visu rekomenduota_sita
http://kinohd.org/se...012-serial.html

Aaaa, sita doh.gif Kol galvojau kas cia per Veronika, prisiminiau sena lietuviska kina matyta vaikysteje apie Paskenduole Veronika, atrodo lyg Vaiva Mainelyte vaidino, taip noreciau paziureti dabar ji, net internete narsiau su paieska, bet deja nieko neradau, o gaila verysad.gif


Tiesa, na ir kaip ta Veronika?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 sausio 2013 - 21:39
QUOTE(Visgi @ 2013 01 28, 21:38)
Tiesa, na ir kaip ta Veronika?


man vienas geriausiu matytu filmu, laukiu tesinio, kuri filmuos siais metais smile.gif

uzmeciau aki i sita. Mistinis. paliksiu kitai dienai, o dabar imu, tikiuosi, lengvesni apie mokinio ir mokytojos meile smile.gif

user posted image

trumpai: zmones isikelia i atrestauruota nama, kuriame dedasi keisti dalykai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sttropez: 28 sausio 2013 - 22:25
nerandu to filmo 'Неоконченный урок'' /2009/ sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sttropez @ 2013 01 28, 22:54)
nerandu to filmo 'Неоконченный урок'' /2009/ sad.gif

O kur jus ieskot?
Cia yra smile.gif
http://kinozal.tv/de...s.php?id=742251
http://www.vidachok....09/07/13/15767/
клип фильма
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 sausio 2013 - 23:06
QUOTE(Visgi @ 2013 01 28, 22:58)


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 01 28, 22:38)
Tiesa, na ir kaip ta Veronika?

patiko. lengvas toks, greit ziurejos 4u.gif


labas rytas 4u.gif sian lauko termometras jau tik -7 terodo ax.gif mes dar namie, bet ryt jau darzelin keliausim ax.gif

kaip ligoniukai laikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 01 28, 22:09)
.Įdomu pasidarė,kada bus antras  g.gif
Mano mažiuliui šiandien bloga diena  doh.gif 

Mažiui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Oi kaip laukiu Sklifo tęsinio, man jis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Mano mažius vakar susirgo, 38 temperatūros, sloga, kosulys. Gydytojas sakė, kad ne gripas, virusas, tai net antibiotikų nerašė, iš viso jokių vaistų, liepė liaudiškai gydytis.

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ErikaN: 29 sausio 2013 - 08:48