Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugojotės, kol žindėt

aciu mirksiukas.gif begu testa pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 18, 09:19)
aciu  mirksiukas.gif  begu testa pirkt ax.gif

tai kad ner uz ka mirksiukas.gif na ir ka testukas parode?
Atsakyti
neigiamas clap.gif clap.gif clap.gif daugiau taip neisdykausim nono.gif nes dariau testa ir drebejau visa biggrin.gif
Atsakyti
as is viso pirma karta dabar cia perskaiciau, kad galvojama, jog maitinant negalima pastoti...Visur, kur skaiciau, raso, kad moteris jau vaisinga is karto po gimdymo, ir gali labai greitai vel pastoti.
Atsakyti
sita ir as zinai kad po gimdymo laaabai kimba,bet kol nera mmm mamau mazesne tikimybe cia as taip manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(barboryte1 @ 2011 08 18, 17:42)
as is viso pirma karta dabar cia perskaiciau, kad galvojama, jog maitinant negalima pastoti...Visur, kur skaiciau, raso, kad moteris jau vaisinga is karto po gimdymo, ir gali labai greitai vel pastoti.


Nežinau, kur taip rašo, gal ten turėjo omeny nemaitinančias mamas, bet pirmą pusmetį, jei vaikas maitinamas vien mamos pienu (neduodama jokių arbatėlių ir t.t.), tarp maitinimų net naktim nėra ilgesnio nei 4 val. tarpo ir dar neprasidėjo mmm, pastoti tikimybė yra kokie 2% mirksiukas.gif
Atsakyti
Neskaitydama visos temos įsiterpsiu su savo patirtim - kol vaiką maitindavau intensyviai - tarp valgių nebūdavo ilgesnių kaip 3 val. pertraukėlių ir dieną ir naktį - 100 % nepastojau pirmą kartą iki 1 m (nustojau maitinti naktimis ir iškart pastojau). Antrą kartą iki 1 m 2 mėn. (nutraukiau naktinį maitinimą ir tik tada pastojau). Buvau pasiruošusi pastoti bet kada, nes norėjau mažiausiai 3 vaikučių. Dėl amžiaus reikėjo skubėti. Tačiau - kol maitindavau, nepastodavau, tik nutraukus maitinimą pavykdavo iškart.
O kad tai ne pasakos, patvirtino ir mano ginekologė. Bet tokia apsauga galioja tik tada, jei maitinama dažnai kiaurą parą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2011 08 19, 10:10)
Neskaitydama visos temos įsiterpsiu su savo patirtim - kol vaiką maitindavau intensyviai - tarp valgių nebūdavo ilgesnių kaip 3 val. pertraukėlių ir dieną ir naktį - 100 % nepastojau pirmą kartą iki 1 m (nustojau maitinti naktimis ir iškart pastojau). Antrą kartą iki 1 m 2 mėn. (nutraukiau naktinį maitinimą ir tik tada pastojau). Buvau pasiruošusi pastoti bet kada, nes norėjau mažiausiai 3 vaikučių. Dėl amžiaus reikėjo skubėti. Tačiau - kol maitindavau, nepastodavau, tik nutraukus maitinimą pavykdavo iškart.
O kad tai ne pasakos, patvirtino ir mano ginekologė. Bet tokia apsauga galioja tik tada, jei maitinama dažnai kiaurą parą  biggrin.gif


Bet geriau apsidrausti, mano 3 draugės taip supuoja po antrą lelių smile.gif Nes irgi pasikliovė tai vadimais visais išvardintais punktais...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2011 08 19, 10:10)
Neskaitydama visos temos įsiterpsiu su savo patirtim - kol vaiką maitindavau intensyviai - tarp valgių nebūdavo ilgesnių kaip 3 val. pertraukėlių ir dieną ir naktį - 100 % nepastojau pirmą kartą iki 1 m (nustojau maitinti naktimis ir iškart pastojau). Antrą kartą iki 1 m 2 mėn. (nutraukiau naktinį maitinimą ir tik tada pastojau). Buvau pasiruošusi pastoti bet kada, nes norėjau mažiausiai 3 vaikučių. Dėl amžiaus reikėjo skubėti. Tačiau - kol maitindavau, nepastodavau, tik nutraukus maitinimą pavykdavo iškart.
O kad tai ne pasakos, patvirtino ir mano ginekologė. Bet tokia apsauga galioja tik tada, jei maitinama dažnai kiaurą parą  biggrin.gif


O kai nustojot maitint naktimis, tai išvis nebemaitinot ar dieną dar maitindavot? Klausiu, nes man iš kito galo aktuali šita tema - dar maitinu ir noriu ilgai maitint, bet jau noriu antro leliuko smile.gif O kad nutraukus naktinius maitinimus pastojama, girdžiu nebe pirmą kartą. Tik įdomu, ar labai dažni tie naktiniai maitinimai būdavo tokių mamyčių, nes mano sūnelis naktį valgo dažniausiai 1-2 kartus - visada paryčiais, ir kartais praėjus 1-2 val. po užmigimo.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2011 08 19, 11:53)
O kai nustojot maitint naktimis, tai išvis nebemaitinot ar dieną dar maitindavot? Klausiu, nes man iš kito galo aktuali šita tema - dar maitinu ir noriu ilgai maitint, bet jau noriu antro leliuko smile.gif O kad nutraukus naktinius maitinimus pastojama, girdžiu nebe pirmą kartą. Tik įdomu, ar labai dažni tie naktiniai maitinimai būdavo tokių mamyčių, nes mano sūnelis naktį valgo dažniausiai 1-2 kartus - visada paryčiais, ir kartais praėjus 1-2 val. po užmigimo.


Dieną dar maitindavau. Pirmagimį maitinau dar iki kokio šešto septinto antro nėštumo mėn.
Vyresnėlis valgydavo gana dažnai - gal iš įpročio kas 2 ar 3 valandas pabusdavo. Tai aš palikau tik iš vakaro - naktimis nebedaviau, ir ryte atsibudęs dar gėrė. Tiesa, ir dieniniai jau ne kiekvieną dieną liko kiek nori - tuo metu dar mokėjo tik iki metų, tat gryžau į darbą, ir tomis dienomis kai dirbau teliko tik ryte, per pietus, ir vakare. Lygiai kukakus metukams nuėmiau rytinį, dieninis taip pat sumažėjo ir tą patį pirmą mėn. jau pasigavau antrą.
Trečio taip pat norėjau. Antrąjam jau buvo metai du mėnesiai, maitinau, ir trečio niekaip nesužvejojom biggrin.gif . Tuomet vėl nusprendžiau nebemaitinti naktimis. Dieninį palikau, nes jau galėjau būti namuose iki kol sukaks 2. Ir - sužvejojom iškart nuėmus naktinį. Dieninius palikau, tik jau nebepamenu, kiek dar maitinau - bet ko gera vėl iki kokio penkto šešto mėn. Tiesiog nebuvau skaičiusi, kad galima ir ilgiau, prisiklausiau visokių patarimų, kad neskriausčiau to, kurio laukiuosi g.gif .
Sėkmės žvejojant nestuke.gif . Jei dar ko nors norėtumėt paklaust, galite AŽ. Nes ir taip čia mudvi ne į temą.... Čia kalba apie tai, kaip saugotis, o mudvi - kaip susilaukti maitinant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2011 08 19, 12:03)
Dieną dar maitindavau. Pirmagimį maitinau dar iki kokio šešto septinto antro nėštumo mėn.
Vyresnėlis valgydavo gana dažnai - gal iš įpročio kas 2 ar 3 valandas pabusdavo. Tai aš palikau tik iš vakaro - naktimis nebedaviau, ir ryte atsibudęs dar gėrė. Tiesa, ir dieniniai jau ne kiekvieną dieną liko kiek nori - tuo metu dar mokėjo tik iki metų, tat gryžau į darbą, ir tomis dienomis kai dirbau teliko tik ryte, per pietus, ir vakare. Lygiai kukakus metukams nuėmiau rytinį, dieninis taip pat sumažėjo ir tą patį pirmą mėn. jau pasigavau antrą.
Trečio taip pat norėjau. Antrąjam jau buvo metai du mėnesiai, maitinau, ir trečio niekaip nesužvejojom  biggrin.gif . Tuomet vėl nusprendžiau nebemaitinti naktimis.  Dieninį palikau, nes jau galėjau būti namuose iki kol sukaks 2. Ir - sužvejojom iškart nuėmus naktinį. Dieninius palikau, tik jau nebepamenu, kiek dar maitinau - bet ko gera vėl iki kokio penkto šešto mėn. Tiesiog nebuvau skaičiusi, kad galima ir ilgiau, prisiklausiau visokių patarimų, kad neskriausčiau to, kurio laukiuosi  g.gif .
Sėkmės žvejojant  nestuke.gif . Jei dar ko nors norėtumėt paklaust, galite AŽ. Nes ir taip čia mudvi ne į temą.... Čia kalba apie tai, kaip saugotis, o mudvi - kaip susilaukti maitinant  thumbup.gif


Ačiū už atsakymą! Na tos, kurios nenori pastoti, gali viską atvirkščiai daryti biggrin.gif O šiaip gal net reikėtų atskirą temelę sukurti, gal dagiau yra mamyčių, kurios nori ilgai maitinti, bet nori ir dar vieno vaikučio ax.gif
Atsakyti
Percituoju gydytojo zodzius is kitos temos:
QUOTE(gyd.K.Vitkauskas @ 2011 08 14, 23:46)
žindymas pats savaime veikia kaip natūrali apsauga nuo naujo nėštumo ir tai trunka ne trumpiau, negu iki tol, kol galioja „trys dar“: (a) dar neatsinaujino  mėnesinės, (b) kūdikis dar negauna jokio kito maisto, o tik žindomas dažnai - su nemažesniais kaip 4 valandų tarpais dieną ir 6 valandų tarpu naktį, ir (c) kūdikis dar jaunesnis kaip 6 mėnesių amžiaus.

Blyn, jei maniske nakti ismiega kartais po 7valandas, reiktu rimtai susirupint.. doh.gif

QUOTE(Justesea @ 2011 08 19, 10:53)
O kai nustojot maitint naktimis, tai išvis nebemaitinot ar dieną dar maitindavot? Klausiu, nes man iš kito galo aktuali šita tema - dar maitinu ir noriu ilgai maitint, bet jau noriu antro leliuko smile.gif O kad nutraukus naktinius maitinimus pastojama, girdžiu nebe pirmą kartą. Tik įdomu, ar labai dažni tie naktiniai maitinimai būdavo tokių mamyčių, nes mano sūnelis naktį valgo dažniausiai 1-2 kartus - visada paryčiais, ir kartais praėjus 1-2 val. po užmigimo.

Sveikute mirksiukas.gif As gi planavau maitindama, bet maniske ir zisdavo gana daznai nakti - 4valandu tarpas retai kada budavo. O kai nutraukiau naktini maitinima, atsirado kokiu 6-8valandu tarpas, nes anksti ryte nubudusiai mazylei jau duodavau pazisti.

QUOTE(Justesea @ 2011 08 19, 12:12)
Ačiū už atsakymą! Na tos, kurios nenori pastoti, gali viską atvirkščiai daryti biggrin.gif O šiaip gal net reikėtų atskirą temelę sukurti, gal dagiau yra mamyčių, kurios nori ilgai maitinti, bet nori ir dar vieno vaikučio ax.gif

Planuojanciu skyrelyje yra tokia tema, tik truputi merdeja, gaivinkit! mirksiukas.gif http://www.supermama...howtopic=515820
Atsakyti