Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

As jau persigandau, kad nebebus tu graziu sedevru ir kur akis paganyti. Ir kad Adrija pradingus negryztamai. Svarbu atsirado, lauksim nauju sedevru, nuostyabaus tortu albumo
Ir as noriu paziuret,gal galit nuoroda imest verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2013 01 27, 01:33)
g.gif turbūt  sugedo ..... nuo besaikio naudojimo .
Na ne , ir ji  sugedo nuo dažno spaudymo   cray.gif .

biggrin.gif mano vaikam daznai taip buna biggrin.gif bet po to susitvarko, mes visos tikesimes rolleyes.gif bigsmile.gif ta proga keksiuku smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 27 sausio 2013 - 10:12
Sveikos, Pirma kart bandysiu daryt Makvyna ir iskilo klausimukas kaip jus ji formuojat radau kad vienos kepa apvalia forma krastus nupjauna ir jos sukeldamos ant virsaus su formuoja stoga masinos, o kt kepa is dvieju formu staciakamper pagrindui ir keturkampes kaip geriau daryt ir kokio skersmens jei apvalia forma jus naudojat ?
Labai dekui atsakiusioms 4u.gif beje drauge nori kad butu juodas miskas is kokio kiekio reiketu man ji kepti ?
Atsakyti
asseni vau blink.gif kokios kvietkos thumbup.gif

@adrija@ mes Jusu labai pasiilgom wub.gif
Atsakyti
kiek vel daug groziu!
ipadas,asseni geles wub.gif ,nevute jau seniai simylejus wub.gif blush2.gif ,keksiukai grazuoiliukai...kazka busiu praleidus turbut blush2.gif atleiskit 4u.gif
Atsakyti
My Webpage Cia mano prmasis pacios pagamintas tortukas... ax.gif nelabai kas blush2.gif laukiu kritikos... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurelytea: 27 sausio 2013 - 21:26
QUOTE(aurelytea @ 2013 01 27, 22:23)
mano prmasis pacios pagamintas tortukas...  ax.gif  nelabai kas  blush2.gif laukiu kritikos...  blush2.gif
meskuciui noretusi akytese juodu taskiuku-gyviau atrodytu 4u.gif


QUOTE(leila10 @ 2013 01 27, 23:48)
Labukas visoms.

grazus jusu darbeliai
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2013 01 27, 22:56)
meskuciui noretusi akytese juodu taskiuku-gyviau atrodytu  4u.gif
grazus jusu darbeliai

Aciu.. 4u.gif Apie akytes as taip pat galvojau bet nezinojau kaip juoda spalva isgauti blush2.gif dabar tai jau zinau kad is juodo sokolado galima smile.gif o tada eksprontu nusprendziau pameginti tortuka pati pagaminti o ne pirkti tai dar nieko visiskai neismaniau dabar tai jau diaugiau apie viska pasiskaiciau tai antrasis daug geresnis gavosi tik nuotraukytes negaliu ikelti nes laido telefono neturiu o blitufas ant kompiuterio kasko nebepasijunge ... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelytea @ 2013 01 27, 22:23)
My Webpage Cia mano prmasis pacios pagamintas tortukas...  ax.gif  nelabai kas  blush2.gif laukiu kritikos...  blush2.gif

liuks, kuo toliau tuo bus graziau-juk kaip smagu savo vaikuciai paciai pasigaminti-tiesa? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(leila10 @ 2013 01 27, 23:48)

darbeliai grazus smile.gif BET GAUSYT PYLOS DEL REKLAMOS... juk nepirma syk cia lankotes, mokat foto ideti...
Atsakyti
Sveikos,.

Ech, kokie gražūs tortukai. Bijūnas wub.gif ...ir pasakų personažai wub.gif ...negaliu atsižiūrėt thumbup.gif

Šį savaitgalį bandžiau pirmą kartą lipdyti baibokus. Nu ką aš žinau...Nusilipdžiau ir po to džiovinau, nes ausys nesilaikė, nors klijavau su klijais. galva irgi krist nori...Apramsčiau su folijos gabaliukais biggrin.gif Neįsivaizduoju, kaip jūs iš kart dedate ant torto, kaip jums nekrenta tai ausys, tai galva biggrin.gif It po to išlindo kitas blogumas, kai sustingo filgūrėlė, padėjus ant torto nebeatitiko plokštumos. Ta prasme, kad kojos paliko pakeltos doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 28 sausio 2013 - 11:05
Sveikutės, norėjau paklaust ką darau blogai, ar mano maišelis blogas? Išplakiau grietinėlę, įdėjau į maišelį ir jau noriu spaust, o man vanduo sunkias per maišelį unsure.gif Maišelis ale daukartinio naudojimo, tai greičiausiai koks š... ir galiu jį drąsiai drėbt į šiukšlinę, ar čia su grietinėlė taip būna?? unsure.gif
Tiesa bandžiau ir su šlapia beze, tai irgi tas pats, ne tai kad vanduo, o tokie tik lašeliai, kaip rasa, šiaip ne taip papuošiau kaip norėjau, beze liko stovet ant torto, nesusileido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2013 01 28, 13:25)
Sveikutės, norėjau paklaust ką darau blogai, ar mano maišelis blogas? Išplakiau grietinėlę, įdėjau į maišelį ir jau noriu spaust, o man vanduo sunkias per maišelį unsure.gif Maišelis ale daukartinio naudojimo, tai greičiausiai koks š... ir galiu jį drąsiai drėbt į šiukšlinę, ar čia su grietinėlė taip būna?? unsure.gif
Tiesa bandžiau ir su šlapia beze, tai irgi tas pats, ne tai kad vanduo, o tokie tik lašeliai, kaip rasa, šiaip ne taip papuošiau kaip norėjau, beze liko stovet ant torto, nesusileido unsure.gif

bandykit nusipirkti tu "vienkartiniu" celofaniniu. Manau taip yra del jusu maisiuko "medziagos".
Atsakyti