Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Drakoniukas koks grazus!!!

Atnesu ir as savo zveja smile.gif

user posted image

Kaip visada pukuotukas smile.gif

user posted image

Frezijos

user posted image

Ir cia dviem mergytem, lyg ir draugem.. smile.gif

user posted image

As irgi norejau paklaust, jeigu pvz nori daryt kazka didelio, bet kad butu ne is tos mases, uzsieni maciau daro su pustais ryziais (rice krispies), is kur ju Lietuvoj gaut? kazkaip nelabai kur maciau g.gif Arba sausus pusrycius naudot.. Gal kas esat dare? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Antalija* @ 2013 02 02, 14:49)
o pakiuką sviesto tai turbūt 100gr. dedi? Nes aš turiu 200gr. pakiuką sviesto, tai už tai galvojau dėti 0,5 to 200 gr. pakiuko sviesto ir 0,5 indelio kondensuoto  ax.gif


Ne aš dedu visą pakiuką 200gr sviesto ir puse indelio kondensuoto, aptepu 24cm tortuką ir dar lieka kitam. Bet aš bijau ką patarinėt, aš dar nedaug patirties turiu unsure.gif

QUOTE(Nevute @ 2013 02 02, 15:19)
Drakoniukas koks grazus!!!

Atnesu ir as savo zveja smile.gif


Visi tortukai gražūs! wub.gif Žveją išsisaugosiu, tėčiui pats tas būtų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2013 02 02, 15:44)
Mielas drakoniukas thumbup.gif Tik man tie kvadratai su raidelėm atrodo šiek tiek per dideli blush2.gif Bet visumoj tvarkingas ir gražių spalvų tortas thumbup.gif
zinokit optine apgaule.jei foto butu ne isvirsaus,kaip dabar,kaladeles atrodytu mazesnes smile.gif nors,zinoma,nera jos miniatiurines-kitaip raideles netilptu smile.gif


QUOTE(Antalija* @ 2013 02 02, 15:49)
noriu paklausti, o kubeliai tik iš masės ar viduje koks keksiukas  rolleyes.gif
siuo atveju -mase smile.gif


QUOTE(Nevute @ 2013 02 02, 16:19)
As irgi norejau paklaust, jeigu pvz nori daryt kazka didelio, bet kad butu ne is tos mases, uzsieni maciau daro su pustais ryziais (rice krispies), is kur ju Lietuvoj gaut? kazkaip nelabai kur maciau  g.gif Arba sausus pusrycius naudot.. Gal kas esat dare? smile.gif


wub.gif

galima is sausu pusryciu,galima kukuruzus pasmulkinus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2013 02 02, 16:19)
As irgi norejau paklaust, jeigu pvz nori daryt kazka didelio, bet kad butu ne is tos mases, uzsieni maciau daro su pustais ryziais (rice krispies), is kur ju Lietuvoj gaut? kazkaip nelabai kur maciau  g.gif Arba sausus pusrycius naudot.. Gal kas esat dare? smile.gif

kokie grazuoliai bigsmile.gif wub.gif akytes mergyciu grazios wub.gif
yra pc pirkti sausu pusryciu tie kur pvz su medum buna kvieciai ar kaip ten jie, is ju obuoliuka esu darius. dar galima naudot ryziu trapuciai tokie apvalus balti nemazi, juos smulkinti - dariau is ju mergvakario "misteri" ant torto biggrin.gif bet labiausiai patiko daryt is "bulvytes" mases obuoliuka nes maziausiai nelygumu lieka, nes anuos po to lygini, lygini rodos lygu bet... nebent l. smulkiai sutrint gal g.gif
SZ super thumbup.gif
Atsakyti
SZ - drakoniukas tikras gražuolis bigsmile.gif

Nevute, kaip visada mieli ir švelnūs tortukai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruciukas: 02 vasario 2013 - 17:38
ramune.v
O "bulvytes" mase tai kas yra?
Atsakyti
QUOTE(Antalija* @ 2013 02 02, 19:20)
ir matyt  pats tortukas nėra didelis, koks jo skersmuo?

19cm
Atsakyti
Jubiliejaus tortas
user posted image

ir dar gelytes is arciau
user posted image
Atsakyti
Klausimas kepėjoms, kurios turi reikalų su gėlių lipinimu, kiek laiko galima laikyti gėlių masę, man tas baltymas labai įtarimą kelią unsure.gif ?
Atsakyti
B&J koks grooozis, net silpna darosi karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 02 02, 20:45)
Klausimas kepėjoms, kurios turi reikalų su gėlių lipinimu, kiek laiko galima laikyti gėlių masę, man tas baltymas labai įtarimą kelią  unsure.gif ?



uzsiminkau ir laikau kol pabaigiu arba sukieteja -iki 2menesiu kartais .
Atsakyti
QUOTE(AAI @ 2013 02 02, 20:02)
ramune.v
O "bulvytes" mase tai kas yra?

trupinukai biskvito su grietinele, sviestiniu ar kitu reikiamu kremu. Konsistencija tokia kad liptu.
B&J wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 02 vasario 2013 - 21:10