Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikos tortu kepejos 4u.gif
Noriu paklausti ,kas darot Aguonos mase gelems daryti ar jums ji iseina balta ,man nuo to gum tralialia iseina kazkokia pilka gelsva ,jei baltas geles daryti ,tai tikrai negrazios buna purvinos kazkokios .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmogelis: 09 vasario 2013 - 12:45
kiek daug graziu tortuku thumbup.gif
lelyte, vinipuckas, pirtys, macvinas dailus, bokalas, indiskas pasakiskas, olestos mergaites superinis, saulute kokia faina wub.gif wub.gif wub.gif ir kiti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 09 vasario 2013 - 13:03
Sveikutes 4u.gif
Labai faini pirtininkai thumbup.gif ir visi kiti tortukai superiniai 4u.gif
Toks klausimelis ar butinai i aguonos geliu mase reikia deti to gum tragahan (ar kazkaip panasiai), jei taip tai kur jo butu galima gauti? g.gif

Ir sakykit toks klausimelis matau nemazai tortu dengtu pastilazu ir aptaskuotu, sakykit is ko tie taskiukai aisingo bezo ar sildyto pastilazo?
Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griode @ 2013 02 09, 13:34)
Sveikutes 4u.gif
Labai faini pirtininkai  thumbup.gif  ir visi kiti tortukai superiniai 4u.gif
Toks klausimelis ar butinai i aguonos geliu mase reikia deti to gum tragahan (ar kazkaip panasiai), jei taip tai kur jo butu galima gauti? g.gif

Ir sakykit toks klausimelis matau nemazai tortu dengtu pastilazu ir aptaskuotu, sakykit is ko tie taskiukai aisingo bezo ar sildyto pastilazo?
Is anksto dekoju uz atsakymus 4u.gif



Nezinau ar butina det (dar nedariau)- bet to gum galima nusipirkti tiek tatsy fun tiek cake-deco.

As taskuoju aisingu.
Atsakyti
QUOTE(zmogelis @ 2013 02 09, 12:45)
Sveikos tortu kepejos  4u.gif
Noriu paklausti ,kas darot Aguonos mase gelems daryti ar jums ji iseina balta ,man nuo to gum tralialia iseina kazkokia pilka gelsva ,jei baltas geles daryti ,tai tikrai negrazios buna purvinos kazkokios .


na nežinau...man tai balta gaunasi..... g.gif

labai gražus tortai mergytės.....nevutės,Mingailiux,saulės zuikučio,Olestos tokie gražus spalvingi....kitų mergyčių irgi puikus darbeliai......šaunuolės....

atnešu keleta saviškių...
user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
mums reikia masos ir lokio biggrin.gif paskutiniu metu adrijos neaptikau g.gif
kurios dar esat is kauno ?
Atsakyti
Elentari, Mingailiux, Olesta, Shiushke13, simisimi84 tortukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kirbe kokie gražūs yač 3,4,5 wub.gif iš ko tie neriniukai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2013 02 09, 09:48)
elentari -grazus makvynas  4u.gif zolyte-slapia beze? bigsmile.gif


Ačiū, čia buvo sviestinis kremas smile.gif

Dėkui visoms už įvertinimą.
Bet tikrai, kad pasipylė paradas tortų thumbup.gif Bet labiausiai akis užkliuvo už Kirbės vestuvinių su magnolijom, Mingaliux bokalas kaip tikras molinis atrodo ir Shiushke13 indiškas man toks įdomus ir gražus thumbup.gif
Atsakyti
Gimtadienio tortas ,Cukrines geles , pastilazas.

user posted image


Orchidejos cukrines geles skirtos tortu puosybai (valgomos) spec. geliu mase , sausi dazai .

user posted image
Atsakyti
Aciu uz mano tortuko pastebejima smile.gif

O as turiu pora klausimu:

1. Vilnietes, kur perkates padekliukus tortams ir dezes?

2. Uzmaciau kad cia ne viena is jusu pas kazka mokotes geles daryti. Gal galetu kuri parasyti man kad ir i AZ info- pas ka cia, kaip pakliuti, kiek kastuoja, koks miestas? Ir gal kas pasikooperuot nores?
Atsakyti
Ir as noreciau suzinoti,kas tokio puikaus meno mokina ax.gif
Atsakyti
O jau tortu gausybe! Orchidejos raudonos kokios grazios!!!
Kirbe sauniai padirbejai, as tik ir laukiu kada galesiu ne vaikiska torta daryt, o va cia vien suaugusiu tortai biggrin.gif thumbup.gif
Backute thumbup.gif
S_Z biggrin.gif tie pirtininkai thumbup.gif thumbup.gif ziauriai geri biggrin.gif
Elentari arkliukas ar tai asiliukas tooooks mielas wub.gif
Olesta mm... koks skanus tas sokoladinis rolleyes.gif
Indiskas ir su saule wub.gif
doh.gif kiek graziu tortu! gal kazko nepaminejau, bet visi labai wub.gif

Kaip sakiau dariau protezus, bet dabar galvoju, kad nereikejo apatiniu dantu g.gif

user posted image

Ir gydytojai

user posted image

Atsakyti