Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus krašto statybos

Sveiki visi 4u.gif

Na ir neaktyvus vilnieciai, as jau baigiu 'pereiti' per visas statybininku temas biggrin.gif Galima rasti daug naudingos info, nes pas mus cia tyluma biggrin.gif Kaip kam sekasi?

QUOTE(Justauto @ 2013 02 10, 21:31)
Sveiki,
jungiamės ir mes prie jūsų. Planuojame pavasarį pradėti statybas. Kol kas laukiame statybos leidimo. Mūsų sklypas Vilniaus r. Avižieniuose.

Gal kas galėtų rekomenduoti statybininkus?


Pas mus darbus darbu vykdytojas organizuoja, na, negaliu pasakyti, kad nerealiai patenkinti esam, bet, lyginant kaip draugai su savuoju vargsta, tai visai nieko. Bet mes siaip labai reiklus zmones esam, ypac MB, jei i viska paprasciau ziuretumem, butu lengviau. Dziaugiuosi, kad darbus gerai organizuoja, tai mes jau beveik finiso tiesiojoj bigsmile.gif Praeita savaite gipsininkai savo darbus baige. Grazeja namuciai bigsmile.gif


As irgi su prasymu, gal kas galit interjero dizainere/ dizaineri rekomenduoti 4u.gif Visalaik galvojau, kad pati užsiimsiu siuo reikalu, bet dabar supratau, kad su tokia erdve nesusitvarkysiu doh.gif Buvau su keliais susitikus - su vienais vizija absoliuciai nesutampa, kitu darbo organizavimo procesas netinka doh.gif Matyt, ne veltui drauges juokiasi, kad jei man gerai, tai tada kitiems super gerai bus biggrin.gif Tad jei kas zinot, pasidalinkit info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 02 10, 21:00)
As irgi su prasymu, gal kas galit interjero dizainere/ dizaineri rekomenduoti  4u.gif Visalaik galvojau, kad pati užsiimsiu siuo reikalu, bet dabar supratau, kad su tokia erdve nesusitvarkysiu  doh.gif  Buvau su keliais susitikus - su vienais vizija absoliuciai nesutampa, kitu darbo organizavimo procesas netinka  doh.gif Matyt, ne veltui drauges juokiasi, kad jei man gerai, tai tada kitiems super gerai bus  biggrin.gif Tad jei kas zinot, pasidalinkit info  4u.gif

Mums daro Donatas. Tik kiek žinau, labai daug darbo turi paskutiniu metu, bet pabandyti galit.
Tik labai vėlai dizainerį imsit, praktiškai jau nieko esminio jis nepatars, tik išorę-spalvas, šviestuvus, užuolaidas ir baldus. Erdvės, jei gipsą sukti baigė, jau sudėliotos, elektros taškai tubūt yra, santechnikos vietos numatytos, baldų irgi nelabai pastumdysit, nes elektra išvedžiota.
Atsakyti
QUOTE(Justauto @ 2013 02 10, 20:31)
Sveiki,
jungiamės ir mes prie jūsų. Planuojame pavasarį pradėti statybas. Kol kas laukiame statybos leidimo. Mūsų sklypas Vilniaus r. Avižieniuose.

Gal kas galėtų rekomenduoti statybininkus?


Kur konkreciau Avizieniuose statysites?
Atsakyti
QUOTE(Mazati @ 2013 02 10, 22:00)
As irgi su prasymu, gal kas galit interjero dizainere/ dizaineri rekomenduoti  4u.gif Visalaik galvojau, kad pati užsiimsiu siuo reikalu, bet dabar supratau, kad su tokia erdve nesusitvarkysiu  doh.gif  Buvau su keliais susitikus - su vienais vizija absoliuciai nesutampa, kitu darbo organizavimo procesas netinka  doh.gif Matyt, ne veltui drauges juokiasi, kad jei man gerai, tai tada kitiems super gerai bus  biggrin.gif Tad jei kas zinot, pasidalinkit info  4u.gif

mes kaip tik šiuo metu bendraujam su šia dizainere/architekte. vizijos jau pirmame susitikime labai sutapo biggrin.gif mes ją susiradom, kad pagelbėtų su vėdinimo sistemos išvedžiojimu, rozečių/jungiklių planu, baldų išdėstymu, ruošia dabar virtuvės baldų projektą ir kelių patalpų detalesnę vizualizaciją. galit pasidomėti, mažu patiks mirksiukas.gif

pas mus šiuo metu fasado dailylentes kala, viduje vatą ant lubų kloja, elektros laidus vedžioja, santechnikai irgi kažką veikia. irgi gražėja kasdien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2013 02 10, 23:02)
Mums daro Donatas. Tik kiek žinau, labai daug darbo turi paskutiniu metu, bet pabandyti galit.
Tik labai vėlai dizainerį imsit, praktiškai jau nieko esminio jis nepatars, tik išorę-spalvas, šviestuvus, užuolaidas ir baldus. Erdvės, jei gipsą sukti baigė, jau sudėliotos, elektros taškai tubūt yra, santechnikos vietos numatytos, baldų irgi nelabai pastumdysit, nes elektra išvedžiota.


Taip - viskas, ka paminejote, daugiau maziau padaryta. Bet man jo ir prireike pagrinde del idomesniu fakturu, spalvu, isskirtinio dizaino baldu, nes pats namas pakankamai santurus, erdves buvo suplanuotos projektuojant, tai keist nieko ir nenorejome. Galu gale, kad padetu apsisresti, nes man viskas - beveik biggrin.gif -negrazu doh.gif

Aciu uz pasiulymus, Song, pienės_pūkas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galite trinkeliu klojejus rekomenduoti? 4u.gif Galvoju, reikia pavasariui ruoštis ax.gif
Atsakyti
Ar kas nors turėjot kokių reikalų su šiomis organizacijomis? Kokie įspūdžiai?

UAB Minties kelias
Arnas Diringa (www.tprieziura.lt)


Dėkui
Atsakyti
Sveiki Vilnieciai! smile.gif Noreciau pasidometi koki sildymo buda pasirinkot ar nusprendet pasirinkt ir kodel? g.gif Dbr suku galva koki gi sildyma pasirinkt.. g.gif Galvojau pirmam aukste daryt grindini sildima, o 2ram radiotoriai. Kieto kuro katila diet... smile.gif Laukiu atsiliepimu. smile.gif Aciu
Atsakyti
Butent taip ir sildausi (abu aukstai po 60m2) smile.gif KKK zvakes tipo.

e=Izium'as,2013 02 12, 21:50]
Sveiki Vilnieciai! smile.gif Noreciau pasidometi koki sildymo buda pasirinkot ar nusprendet pasirinkt ir kodel? g.gif Dbr suku galva koki gi sildyma pasirinkt.. g.gif Galvojau pirmam aukste daryt grindini sildima, o 2ram radiotoriai. Kieto kuro katila diet... smile.gif Laukiu atsiliepimu. smile.gif Aciu
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Izium'as @ 2013 02 12, 22:50)
Sveiki Vilnieciai!  smile.gif  Noreciau pasidometi koki sildymo buda pasirinkot ar nusprendet pasirinkt ir kodel?  g.gif  Dbr suku galva koki gi sildyma pasirinkt..  g.gif  Galvojau pirmam aukste daryt grindini sildima, o 2ram radiotoriai. Kieto kuro katila diet...  smile.gif  Laukiu atsiliepimu. smile.gif Aciu


Abiejuose aukštuose grindinis pirmas aukštas jau įrengtas, antram darysiu, kai atšils orai), šildytis žadu geoterminiu.
Atsakyti
pas mus taip pat bus grindinis geoterminis.
Atsakyti
Visame name grindinis, jokiu radiatoriu-dulkiu kaupikliu nenorejau, ir dar plius vietos uzima. Sildausi granulemis, apie malkini, net negalvojau. Malku sandeliavimas dviems sezonams, papildomos patalpos ir nemazos reikia, kiekviena diena na, kaip nesalta kas antra, peckiuriu dirbti nenorejau. Dar priedo prie KKK reikia akumuliacines, plius dar papildomas plotas name.
Atsakyti