Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 8

QUOTE(speedy @ 2013 07 30, 16:56)

O tai pasiūlė tą Liebherr pigiau nei 2000 lt  g.gif
Vistiek nepirkčiau, vien dėl durelių tvirtinimo ... bet čia man taip atrodo 4u.gif

Nemoku derėtis,kad būtų ant tiek pigiau verysad.gif Bet kaina kaip už liebherr tenkina,be jokių pribumbasikų,svarbiausia talpa ir vardas doh.gif lotuliukas.gif Aišku gal ir kvailai skamba dėl šaldiko,tačiau apie durų tvirtinimą nebuvo kalbėta,o ką aš apie tai išmanau blush2.gif Bet bus kaip bus,nes jau užsakyta.Bet...visus kitus virtuvės buitinius prietaisus pirkau su jūsų rekomendacijomis thumbup.gif Taigi didelis dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

O tai pasiūlė tą Liebherr pigiau nei 2000 lt g.gif
Vistiek nepirkčiau, vien dėl durelių tvirtinimo ... bet čia man taip atrodo 4u.gif
[/quote]
Na jai sunki baldine plokste tai aisku geriau su tvirteniais vyriais,bet jai ir luzines ne problema pasikeisti
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2013 07 28, 20:20)
pasirinkau keletą variantų, gal patarsite, kuris geresnis?smile.gif ne visi atitinka mano visus reikalavimus, bet matt nelemta:)

Electrolux EN 12900A
ELECTROLUX EN2900ADX
Whirlpool WBE 2614 TS
INDESIT BIAA 10 X
„SNAIGĖ“ (RF27SM-P1L1223)
Liebherr CUPsl2721 arba Liebherr CUPsl2901
Samsung RL23THCTS1
ačiū labai:) 4u.gif
beje, ar galima rasti norimų modelių pvz. tarp buitinės technikos su defektais? kur geriausia Vilniuje tokių ieškoti?


apžiūrėjau šiandien porą gyvai (bet kitų irgi neatmetu)

Liebherr siauresnis nei Electrolux ir rankenos malonesnės, siauresnė.
tai ar būtų patarimų man dėl šaldytuvų, kurį geriausiai būtų rinktis?smile.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Wiktoo,2013 07 30, 19:47]
apžiūrėjau šiandien porą gyvai (bet kitų irgi neatmetu)

Liebherr siauresnis nei Electrolux ir rankenos malonesnės, siauresnė.
tai ar būtų patarimų man dėl šaldytuvų, kurį geriausiai būtų rinktis?smile.gif 4u.gif
[/quot
Is savo patirties jums galiu tik pasakyti kad saldytuva nelabai reikia rinktis pagal firmos pavadinima ,nes visose firmose pasitaiko broko,kiek ziurejau jusu isvarditose saldytuvuose riboja aukstis todel rinkites kuris patenkina jusu poreikius ir dauguma jusu ziuretu saldytuvu pagaminti Europoje todel kokybe nepiekaistinga.
Labai daug priklauso prie kokiu prietaisu stovi saldytuvas,kokioje net patalpoje jis eksplotuojamas ir tikrai nera geresniu ar blogesniu firmu kurie gamina saldytuvus,
Pirkite jums daugiau patikusi saldytuva kuris patenkins jusu poreikius (patogi rankena,labai gerai isdestyos lentyneses kurias patogiai galiu perkelti i aukstesne ar zemesne padeti ir ,t,t)
Atsakyti
[quote=Kikker,2013 07 31, 07:27]
[quote=Wiktoo,2013 07 30, 19:47]
apžiūrėjau šiandien porą gyvai (bet kitų irgi neatmetu)

Liebherr siauresnis nei Electrolux ir rankenos malonesnės, siauresnė.
tai ar būtų patarimų man dėl šaldytuvų, kurį geriausiai būtų rinktis?smile.gif 4u.gif
[/quot
Is savo patirties jums galiu tik pasakyti kad saldytuva nelabai reikia rinktis pagal firmos pavadinima ,nes visose firmose pasitaiko broko,kiek ziurejau jusu isvarditose saldytuvuose riboja aukstis todel rinkites kuris patenkina jusu poreikius ir dauguma jusu ziuretu saldytuvu pagaminti Europoje todel kokybe nepiekaistinga.
[/quote]
Nesutikciau kad nereikia kreipti demesio i firma ir gamintoja. Esu susidurusi darbe su italu gamintomis prekemis, tai kai kuriu patikekit kokybe apgailetina. O saldytuva turime Indesit, tai irgi visikas slamstas. Del to manau i gamintoja labai reiktu atkreipti demesi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2013 07 31, 07:53)
Nesutikciau kad nereikia kreipti demesio i firma ir gamintoja. Esu susidurusi darbe su italu gamintomis prekemis, tai kai kuriu patikekit kokybe apgailetina. O saldytuva turime Indesit, tai irgi visikas slamstas. Del to manau i gamintoja labai reiktu atkreipti demesi.  4u.gif

Na tam ir gaminamos pigesnes ir brangesnes kokybes saldytuvai,kaip taisykle naudoja pigia plastase ,laikiklius ir t.t Electrolux irgi labai daug gedimu turi bet negali pasakyti kad ji bloga firma. ax.gif Kaip bebutu siai dienai tiekiami nelabai aukštos kokybės prekės nes mes už jas mokame salyginai per mažai.
Jūsų pasirinktos prekės visos gaminamos Europoje ir tikrai nera labai aukštos ar prastos kokybės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 07 31, 09:32)
Na tam ir gaminamos pigesnes ir brangesnes kokybes saldytuvai,kaip taisykle naudoja pigia plastase ,laikiklius ir t.t Electrolux irgi labai daug gedimu turi bet negali pasakyti kad ji bloga firma.  ax.gif Kaip bebutu siai dienai tiekiami nelabai aukštos kokybės prekės nes mes už jas mokame salyginai per mažai.
Jūsų pasirinktos prekės visos gaminamos Europoje ir tikrai nera labai aukštos ar prastos kokybės. 4u.gif


As renkuosi tarp siemens ir bosch saldytuvu tik niekaip negaliu apsispresti kuri rinktis.
Abu pasirinkti yra labai panasus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2013 07 31, 08:54)
As renkuosi tarp siemens ir bosch saldytuvu tik niekaip negaliu apsispresti kuri rinktis.
Abu pasirinkti yra labai panasus  ax.gif

Na jie net gaminami toje pačioje gamykloje todėl didelio skirtumo nebus.Mums lietuviams daugiau patinka Bosch todėl labai platus asortimentas šios firmos,Skandinavija perka daugiau Siemens todėl jiems siulomas platesnis asortimentas Siemenso.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2013 07 29, 08:26)
sveiki
gal galite parekomenduoti 54-55 cm pločio šaldytuvą.
dar būtų labai gerai su kamera apačioje ir pilkos/sidabrinės spalvos

kol kas nusižiūrėjau Liebherr CNesf 3033 arba Liebherr CNsl 3033
kaip suprantu jie skiriasi tik dureliu 'dažymu'?
ačiū



gal kas nors galėtų pakonsultuoti dėl siauro šaldytuvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2013 07 31, 11:38)
gal kas nors galėtų pakonsultuoti dėl siauro šaldytuvo?  ax.gif

Liebherr manau kad tikrai neblogi šaldytuvai tik man jų kainos šiek tiek kandžiojasi ,bet kaip sakoma už firma reikia mokėti 4u.gif
Siaurų asortimentas nėra labai platus ir kažką rimto siūlyti nėra ką: 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikker @ 2013 07 31, 10:54)
Liebherr manau kad tikrai neblogi šaldytuvai tik man jų kainos šiek tiek kandžiojasi ,bet kaip sakoma už firma reikia mokėti 4u.gif
Siaurų asortimentas nėra labai platus ir kažką rimto siūlyti nėra ką: 4u.gif


dėkui - išties sunkokai sekasi ką nors geresnio rasti...
na nebent http://www.gorenje.l...ikliai?c=235018
tik jo kaina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina1975 @ 2013 07 31, 12:06)
dėkui - išties sunkokai sekasi ką nors geresnio rasti...
na nebent http://www.gorenje.l...ikliai?c=235018
tik jo kaina  doh.gif

Man asmeniškai patinka Gorenje dizainas jie visgi moka sukurti gražius produktus wub.gif kainos tikrai nera mažos doh.gif bet kad šaldytuvai jau būtų labai geri negalima sakyti ax.gif
Atsakyti