Turiu vakarui uzduoti

Eisiu matuot kelnaiciu
Man mano randas nepatogus jo krastais, eina man krastai sulig klubu kaulais, o kur jis su kaulu lygus, net skaudus jei tenka netycia uzsigaut, ir vienoj pusej parandejes

Taigi tuom man jis aukstas, nes kelnaites sunkiai dengia(rando krastus), bet reikia jas ismatuto, kokios jos "ugio"
Del matavimo nuo bambos iki rando, abejoju ar butu tikslu, nes gal fiziologiskai visu bambos skirtingam auskty
QUOTE(Bajoraite @ 2013 01 23, 16:37)
As turiu toki klausimuka, ar to rando nespaudzia pazeminto liemens rubai? Na ar jis nera jautrus, kai pvz beveik ties randu eina rubo liemuo?
kas pas mane jautru del rando parasiau, dar man keistas toks dalykas, jei uzsidedu kelnias ar sijona kuris verzia liemeni,(mano darbas sedimas), tai vakare kaip kempine tas pilvas buna ispaustas, toks gilus ispaudas lieka ir ilgam
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 01 23, 17:28)
geriau matuojam atstumą nuo bambos iki rando
jau rasiau del to, kur tos musu bambos nuo gimimo yra
QUOTE(dynute @ 2013 01 23, 17:37)
Nu čia dabar

kaip gyd. Gali neduoti siuntimo tyrimams operacijai, mano irgi matėsi itartinai žiūrėjo, bet kai salinau apgamus ir šiai op, net minties nebuvo kažką aiskinti, pasakiau kad reikia išraso op ir viskas.
laisva galima daryt poliklinikoj
QUOTE(ex Tešlė @ 2013 01 23, 22:40)
merginos,kokius Jus naudojate nuskausminamuosius po operacijos,ar negi apseinate be vaistu,negi neskauda...
nereikejo jokiu