Įkraunama...
Įkraunama...

Da Vinčio kodas

QUOTE(Fanta @ 2006 05 18, 11:50)
Nesudomino šita holivudinio stiliaus knyga, anei kita, kurią bandau įveikt - to pačio autoriaus "Skaitmeninė tvirtovė". Ir absoliučiai nesuprantu, už ką ją kiti taip liaupsina (Da Vinčio kodą). Ir tuo labiau, mano tikėjimui jokios įtakos nepadarė  doh.gif

Fanta cia skonio reikalas ash visas jo knygas perskaiciau("Angelai irDemonai","Davincio kodas","Skaitmenine tvirtove", "Meteoritas") , na kad labai fantastishkos negali sakyti bet kaip romanui tai puikiai sugeba ishlaiky7ti intriga iki paskutiniu puslapiu.
Papildyta:
QUOTE(Žiogelis @ 2006 05 18, 12:11)
Labai daug kur sutinku  drinks_cheers.gif Aš irgi nesuprantu, iš kur ta tikinčiųjų masinė psichozė? Tai gal kažką slepia, niekadėjai, kad taip susierzino?  biggrin.gif Man ta knyga irgi patiko - lengvas, neįpareigojantis skaitymėlis laisvalaikiui, kai gali atsipalaiduoti ir paklajoti visai įdomiais siužeto vingiais. Nieko ten nepamačiau bažnyčią žeminančio, niekinančio, apskritai to, dėl ko vertėtų čia tokias kritikų audras rengti. Šiaip jau man daug labaiu patinka tokios knygos, nei tos, kur aprašinėjami 'tikri gyvenimo įvykiai" - tam yra dienoraščiai, laikomi stalčiuose smile.gif O tikėjimo mano tai nė kiek nepakeitė, nes man Kristus nė trupučio nenuvertėtų, net jei kas nors įrodytų faktą, kad jis turėjo haremą. Na ir kas?  tongue.gif

biggrin.gif visihkai sutinku nors ir haremas mirksiukas.gif na netgi jei paaishketu kad tarp musu vaikshto jo palikuonys, tai nieko manau nepablogintu, nesumazintu tikejimo, anaip tol tai butu tik irodymas kad jis ishtiesu egzistavo...
Atsakyti
Aš netikinti, tai tam įtakos D.V.K. neturėjo rolleyes.gif Mano nuomone toks dalykas kaip religija apskritai atsirado dėl politinių sumetimų- per ją gali manipuliuoti žmonėmis, labai patogu g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū kad neužmėtėt akmenimis, besarmatės tokios, nedievobaimingos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DeepsorroW @ 2006 05 18, 10:22)
mano tikejimo tai nemazina, nesuprantu kodel baznycia cia taip reaguoja.


Todel, kad tai, kas ten parašyta, verčia skelbiamą oficialios bažnyčios TIESĄ? iš pagrindų...kieno tikėjimas yra bobutės pasakėlių arba prietarų lygio. O juk tokių ne tiek ir mažai. Taip sakant knyga užmynė ant senų dogmatinių bažnyčios nuospaudų. Nugi skauda...
Kiek suprantu knyga ir autorius yra kaltinami tuo, jog verčia žmones susimąstyti. O mąstyti nėra gerai, nes gali kilt daug klausimų wink.gif O kas gali įrodyti, kad Dan Brown nėra teisus?O šiaip Jėzaus ir Marijos Magdalietės santuoka gali būti,kad ji reali. Kristus neabejotinai turėjo būti vedęs pagal to meto žydų papročius, nes kitaip jo niekas net nebūtų klausę. Man rodos, nelabai kam kyla abejonių,kad fariziejai kūrė ir redagavo (klastojo) NT turėdami konkrečių tikslų. O kažin kodėl bažnyčia neskelbia 5osios evangelijos pagal mylimiausią Jėzaus mokinį Tomą? Gal ten yra kažkas, kas bažnyčiai nėra naudinga g.gif
Knyga tikrai nėra šedevras. Bet jei ją perskaito žmogus, kuris 20 metų neturėjo jokios knygos rankoje, tai gal netaip ir blogai... O D.Brauwn reikia gerbt bent jau už komercinius sugebėjimus. Manau to niekas nepaneigs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sparow: 18 gegužės 2006 - 12:53
sparow
fariziejai isvis neige Kristu ir klastoti evangeliju nelabai turejo tiksla ir galimybiu. Evangeliju yra ne tik Tomo bet ir Petro, taip pat ir kruva laisku, taciau bendru sutarimu NT sudaro tai kas sudaro, priezastys tikrai nera kazkokios pasleptos ir sias knygas galima paskaityti tam kas turi noro. Beje Tomas nebuvo mylimiausias Jezaus mokinys.(tai buvo jonas)
O mastyti yra gerai ir Dievas tam ir dave smegenis biggrin.gif aisku kai kurios religines pakraipo to stengiasi neleisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 05 18, 13:51)
Todel, kad tai, kas ten parašyta, verčia skelbiamą oficialios bažnyčios TIESĄ? iš pagrindų...kieno tikėjimas yra bobutės pasakėlių arba prietarų lygio. O juk tokių ne tiek ir mažai. Taip sakant knyga užmynė ant senų dogmatinių bažnyčios nuospaudų. Nugi skauda...
Kiek suprantu knyga ir autorius yra kaltinami tuo, jog verčia žmones susimąstyti. O mąstyti nėra gerai, nes gali kilt daug klausimų wink.gif O kas gali įrodyti, kad Dan Brown  nėra teisus?O šiaip Jėzaus ir Marijos Magdalietės santuoka gali būti,kad ji  reali.  Kristus neabejotinai turėjo būti vedęs pagal to meto žydų papročius, nes kitaip jo niekas net  nebūtų klausę. Man rodos, nelabai kam kyla abejonių,kad fariziejai kūrė ir redagavo (klastojo) NT turėdami  konkrečių tikslų. O kažin kodėl  bažnyčia neskelbia 5osios evangelijos pagal mylimiausią Jėzaus mokinį Tomą? Gal ten yra kažkas, kas bažnyčiai nėra naudinga g.gif
Knyga tikrai nėra šedevras. Bet jei ją perskaito žmogus, kuris 20 metų neturėjo jokios knygos rankoje, tai gal netaip ir blogai... O D.Brauwn reikia gerbt bent jau už komercinius sugebėjimus. Manau to niekas nepaneigs.

teisingas pastebejimas apie paprocius thumbup.gif pagalju tradicija jei zmogus nevedes jis nera laikomas vyru, tokio zmogaus skelbiamos idejos niekada nebutu ishgirstos ir taip prigijusios g.gif
Papildyta:
QUOTE(sparow @ 2006 05 18, 13:51)
Todel, kad tai, kas ten parašyta, verčia skelbiamą oficialios bažnyčios TIESĄ? iš pagrindų...kieno tikėjimas yra bobutės pasakėlių arba prietarų lygio. O juk tokių ne tiek ir mažai. Taip sakant knyga užmynė ant senų dogmatinių bažnyčios nuospaudų. Nugi skauda...
Kiek suprantu knyga ir autorius yra kaltinami tuo, jog verčia žmones susimąstyti. O mąstyti nėra gerai, nes gali kilt daug klausimų wink.gif O kas gali įrodyti, kad Dan Brown  nėra teisus?O šiaip Jėzaus ir Marijos Magdalietės santuoka gali būti,kad ji  reali.  Kristus neabejotinai turėjo būti vedęs pagal to meto žydų papročius, nes kitaip jo niekas net  nebūtų klausę. Man rodos, nelabai kam kyla abejonių,kad fariziejai kūrė ir redagavo (klastojo) NT turėdami  konkrečių tikslų. O kažin kodėl  bažnyčia neskelbia 5osios evangelijos pagal mylimiausią Jėzaus mokinį Tomą? Gal ten yra kažkas, kas bažnyčiai nėra naudinga g.gif
Knyga tikrai nėra šedevras. Bet jei ją perskaito žmogus, kuris 20 metų neturėjo jokios knygos rankoje, tai gal netaip ir blogai... O D.Brauwn reikia gerbt bent jau už komercinius sugebėjimus. Manau to niekas nepaneigs.

Tai kas privercia zmones susimastyti ir uzdavineti klausimus baznyciai yra nenaudinga, puikiai zinomi faktai kaip kitatikiu arba "eretiku" inkvizicijos, "sventieji" zygiai, na visa kas priestarauja buvo nuplauta krauju. Klausimas KOKIU PAGRINDU? Atsakymas- TAI KENKE IR SILPNINO BAZNYCIOS GALIA.
Atsakyti
Visu pirma nepamirskime kad kryziaus zygiai ir inkvizicijos buvo atliekamos Katoliku baznycios! Krikscionys pas kuriuos rasdavo biblija namie degindavo ant lauzo! Vat tau ir baznycia!

I NT neieinancios apokrifines evangelijos - Nikodemo,
Jokubo protoevangelija,
Evangelija Zydams,
Evangelija Jevonitams,
Egiptieciu evangelija,
Petro,
Tomo,
dailides Juozapo evangelija ir t.t.
cia dalis, yra dar ir laisku.......
Atsakyti
DeepsorroW, rytoj lauksim atsiliepimų apie filmą ax.gif

O šiaip tai kiek žmonių, tiek nuomonių dėl tos knygos. Aš tai esu linkusi tikėti, kad kažkokia dalelė teisos ten tikrai yra atskleista, priešingu atveju bažnyčia sėdėtų sau rami ir galvos visai nesuktų dėl kažkokios knygos ekranizacijos. Ir šiaip XXI a. būtų biški juokinga tikėti visokiais nekaltais prasidėjimais ir kitokiais prasimanymais apie Jėzų lotuliukas.gif Per amžių amžius visa tai buvo slepiama, o kai kažkas pradeda klibinti tą temą tai baisus sujudimas prasideda. Kad ir kiek čia mes visi besiginčytume tos tikrosios tiesos vistiek nesužinosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką domina, patarčiau paskaityt Lynn Picknett and Clive Prince "The Templar Revelation ". Ne romanas. Viskas bandoma nagrinėti moksliškai. Gana įdomu.
Atsakyti
man asmeniškai tomo evangelija irgi priimtiniausia.
Atsakyti